Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NAVI RNS-510

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Maru 123, zassaj program" 7zip" i po kłopocie,zresztą na navi-forum.pl jest wszystko opisane co i jak należy zrobić
    Jacek

    Komentarz


    • Dzida, do uslug 8)
      Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
      Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
      ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

      TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


      Komentarz


      • kurrrrr.... :roll: , za stary jestem na to wszystko :|

        ale... :yay: , wczoraj zadzwonił do mnie Grygy i zdaje sie że się dogadamy.., jadę w piątek do austrii odpocząć i po drodze zajade do Martina lub się jakoś spotkamy i zrobi mi te getełaje i inne .., wgra co trza ... i będę miał dwie rzeczy w jednym - przyjemność i przyjemność . szkoda tylko ze nie mam gotowej jakiejś mapy nowej .

        kreszczyn - czy są, i ktoś życzliwy to ma , jakieś nowe mapy na płycie do tych nowych getłajów itd :?:
        O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
        GVI 1.4TSI
        LANCIA YPSILON 1.2 MPI
        tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Maru 123
          Zamieszczone przez Arek_VI
          Maru 123 napisał/a:


          czym należy to rozpakować? :roll:


          np. winzipem
          ale jak skoro wszystkie pliki mają rozszerzenie zip.00x x oznacza numer kolejnego pliku...
          Chyba 7zip trzeba użyć.
          Download

          [ Dodano: Czw 13 Sty, 11 12:56 ]
          Zamieszczone przez leszekmw
          kurrrrr.... :roll: , za stary jestem na to wszystko :|

          ale... :yay: , wczoraj zadzwonił do mnie Grygy i zdaje sie że się dogadamy.., jadę w piątek do austrii odpocząć i po drodze zajade do Martina lub się jakoś spotkamy i zrobi mi te getełaje i inne .., wgra co trza ... i będę miał dwie rzeczy w jednym - przyjemność i przyjemność . szkoda tylko ze nie mam gotowej jakiejś mapy nowej .

          kreszczyn - czy są, i ktoś życzliwy to ma , jakieś nowe mapy na płycie do tych nowych getłajów itd :?:
          Ja mam nowe mapy, ale po co Ci one skoro będziesz się widział z Martinem??? Przecież on też je zapewne ma.
          andrzejwojnar.pl
          alchemiaswiatla.blogspot.com

          Komentarz


          • Maru 123, masz juz pobrane te pliki???

            Może wpadłbym do ciebie to bym Ci pomógł a przy okazji też byś mi płytę wypalił bo jakoś nie chce mi się tego pobierać, zwłaszcza że nie mam na to za bardzo czasu ???
            Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • maxpaynemm, ściągam jeszcze raz :|
              1.8T AGU L&K

              2.0TDI BKD ELEGANCE

              TOYOTA LAND CRUISER J95

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Salt
                Ja mam nowe mapy, ale po co Ci one skoro będziesz się widział z Martinem??? Przecież on też je zapewne ma.
                z tego co mówił to niema.
                O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                GVI 1.4TSI
                LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Arek_VI
                  Mapa 7.1 West (za navi-forum.pl):

                  "Z mapy usunięto lektora portugalskiego, hiszpańskiego, włoskiego, czeskiego, holenderskiego, francuskiego bo to nikomu nie potrzebne i dzięki temu zabiegowi mapka mieści się teraz na zwykłej płycie dvd, inaczej musielibyście wypalać na dwuwarstwowych płytkach co tym którzy mają ciągłe problemy z wypalaniem dałoby sporo po kieszeni i szybko zaczeli by pindolić że im nie działa"

                  Link
                  Link
                  Link
                  Link
                  Link
                  Link
                  Link
                  Link

                  hasło : navi-forum.pl
                  ta mapa jest do bani ma uszkodzone archiwum i nie da rady wypakować ma ktoś west żeby wrzucić ponownie

                  Komentarz


                  • Mapa jest na 100% ok. Trzeba bajpierw scalić pliki w jeden zip i potem rozpakować i nagrać z obrazu .iso

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez esawicki
                      Mapa jest na 100% ok. Trzeba bajpierw scalić pliki w jeden zip i potem rozpakować i nagrać z obrazu .iso
                      jak go scalić?

                      Komentarz


                      • potwierdzam
                        East
                        jak i
                        West
                        bezproblemów rozpakowałem bezscalanie 7 zipem

                        więc z mapami wszystko jak najbardziej ok
                        był PASSAT B5 3BG 101 KM AVB
                        jest Octavia II FL - 1,9 TDI

                        Komentarz


                        • pobrałem V7.1 East Europe zainstalowałem wszystko ładnie pięknie ale dlaczego nie działa mi POI? :roll:
                          1.8T AGU L&K

                          2.0TDI BKD ELEGANCE

                          TOYOTA LAND CRUISER J95

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez adamzg
                            Zamieszczone przez esawicki
                            Mapa jest na 100% ok. Trzeba bajpierw scalić pliki w jeden zip i potem rozpakować i nagrać z obrazu .iso
                            jak go scalić?


                            Wystarczy winzipem rozpakować pierwszy a pozostałe automatycznie zostana użyte.

                            Komentarz


                            • a do softu 1100 który posiadam są jakieś spolszczenia już ? :roll:
                              1.8T AGU L&K

                              2.0TDI BKD ELEGANCE

                              TOYOTA LAND CRUISER J95

                              Komentarz


                              • Maru 123,

                                To masz Link tylko musisz być zalogowany na forum.

                                Do twojego pobierasz pierwszy od góry czyli PL 1100 wersja B albo jesli zmieniłes Geteway na nowszy to PL 2660 wersja C. Ja mam u siebie wersje 2660 bo mam auto z 2008 z nowszym Geteway-jem i śmiga aż miło tylko lektora nie ma PL w mapach więc przymierzam sie do softu 3810

                                Pozdro
                                Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                Spalanie - Motostat.pl

                                Komentarz


                                • maxpaynemm, czyli jak mam zmienionego gatewaya na tego który nie rozładowuje aku to moge zainstalować 2660?

                                  [ Dodano: Pon 17 Sty, 11 14:51 ]
                                  dvd free bedzie działać? mam urządzenie :roll:
                                  1.8T AGU L&K

                                  2.0TDI BKD ELEGANCE

                                  TOYOTA LAND CRUISER J95

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Maru 123
                                    maxpaynemm, czyli jak mam zmienionego gatewaya na tego który nie rozładowuje aku to moge zainstalować 2660?
                                    Tak spokojnie możesz instalować Natomiast jak chcesz żeby ci mapa mówiła po polsku to musisz wgrać 3810 i mapę 7.1 wtedy i mapa po polsku i POI będzie

                                    [ Dodano: Pon 17 Sty, 11 14:55 ]
                                    Zamieszczone przez Maru 123
                                    dvd free bedzie działać? mam urządzenie
                                    No i właśnie tu jest problem. Bo jeśli masz DVD Free programowe to Grygy twierdzi że sie skasuje a jeśli masz podpięte urządzenie odblokowywujace to raczej będzie śmigać Ale sam nie testowałem bo szkoda mi DVD Free

                                    Natomiast Grygy mówi ze można znowu dograć tylko kwestia tego jak??? Grygy liczy za to 100PLN
                                    Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                    Spalanie - Motostat.pl

                                    Komentarz


                                    • maxpaynemm, a z softem 3810 będzie mi działać maxi dot i MF kiera?
                                      1.8T AGU L&K

                                      2.0TDI BKD ELEGANCE

                                      TOYOTA LAND CRUISER J95

                                      Komentarz


                                      • Maru 123, a obecnie MF kiera w pelni Ci dziala z columbusem?
                                        Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                        Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                        ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                        TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                        Komentarz


                                        • ok zainstalowałem soft 2660 z j. polskim- wszystkie dane z hdd i mapy zostały, kiera i maxi dot działa. teraz pobieram 3810 i jeszcze dziś zainstaluję i powiem co i jak :wink:

                                          [ Dodano: Pon 17 Sty, 11 19:45 ]
                                          misiek^wro, tak :wink:
                                          1.8T AGU L&K

                                          2.0TDI BKD ELEGANCE

                                          TOYOTA LAND CRUISER J95

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Maru 123
                                            ok zainstalowałem soft 2660 z j. polskim- wszystkie dane z hdd i mapy zostały, kiera i maxi dot działa. teraz pobieram 3810 i jeszcze dziś zainstaluję i powiem co i jak :wink:

                                            [ Dodano: Pon 17 Sty, 11 19:45 ]
                                            misiek^wro, tak :wink:
                                            Marku czekam na info z niecierpliwoscią

                                            Gdzieś czytałem ze ponoć jak nie będzie dzialać MF to można zmienić ustawienia w VCDS. Na MF trzeba uruchomic jakąś funkcję..... nie pamietam coś na B... może zaraz to znajdę gdzieś opisane :?

                                            Lub można też wyedytować pliki bezpośrednio na płycie z softem.... jest to poisane na Navi-Forum.

                                            Pozatym nie wiem czy widziałes kilka stron wcześniej Grygy podał soft 3810 do samochodów przed FL żeby MF dzialała
                                            Ja jeszcze nie probówalem (brak czasu) wiec jestes Marku moim beta testerem Mam nadzieję że wszystko pójdzie gładko, bo może w weekend spróbuję zapakować ten soft do siebie i mapę


                                            Marku tu masz Forum - Octavia Club Polska strona 69 Grygy dokładnie opisał co i jak
                                            Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                            Spalanie - Motostat.pl

                                            Komentarz


                                            • maxpaynemm, ten link wlasnie nie dziala :twisted:
                                              Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                              Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                              ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                              TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez maxpaynemm
                                                Marku tu masz Link strona 69 Grygy dokładnie opisał co i jak
                                                no włąśnie... link wygasł :roll:
                                                1.8T AGU L&K

                                                2.0TDI BKD ELEGANCE

                                                TOYOTA LAND CRUISER J95

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Maru 123
                                                  no włąśnie... link wygasł
                                                  Noo ale ja dałem rade wcześniej ten link pobrać wiec jak "mykniem"??

                                                  Mapa 7.1 <---> soft 3810
                                                  Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                                  Spalanie - Motostat.pl

                                                  Komentarz


                                                  • Jak możesz to wstaw go jeszcze raz na rapida albo hotfila

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X