Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NAVI RNS-510

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • misiek^wro, wgrywałeś soft 3810?? Działa u ciebie?? Czy tylko mapy wrzucasz nowe?? Moge liczyć na jakąś płytkę z mapami ??
    Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • Misiek nie ma Columbusa.
      3810 wgrało już pare osób i śmiga tylk o problem z POI stąd też była moja prośba do Grygego o przywiezienie map do Wrocka.

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Kędzior
        31 linków po 100MB = 3,1 GB
        Jakim cudem po rozpakowaniu mają 100% więcej :shock:
        witam i jak sciagnoles sobie z to co podalem ?jezeli tak to ile po rozpakowaniu jest gb?

        Komentarz


        • Panowie czy koś z autem przed FL wgrywał już soft 3810??? Możecie napisac jakie są objawy??
          Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz


          • Max, juz dawam na rapid uprawiony sw na OII przed FL, ze by potem wsystko bylo oki, tzn kiera , maxidot.

            Postemp jest takii:Najpierw wgrac ten SW 3810, po wgraniu zrobic tvwardy reset navi, tzn przeciski setup-wyjmowanie plyty-glosnik, albo mikrofon-wsystkie 3 od razu.
            Potem dac to cd co tu za chwile dam na niego link i wgrac-wgranie tego sw jest szybkie(nie jak normalnie 52minut) dla tego, ze uprawia tylko gateway v navi.



            Link

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Grygy
              Max, juz dawam na rapid uprawiony sw na OII przed FL, ze by potem wsystko bylo oki, tzn kiera , maxidot.

              Postemp jest takii:Najpierw wgrac ten SW 3810, po wgraniu zrobic tvwardy reset navi, tzn przeciski setup-wyjmowanie plyty-glosnik, albo mikrofon-wsystkie 3 od razu.
              Potem dac to cd co tu za chwile dam na niego link i wgrac-wgranie tego sw jest szybkie(nie jak normalnie 52minut) dla tego, ze uprawia tylko gateway v navi.
              To może w prezencie na święta wstawisz też na rapida te mapy west 8gb?:-)
              andrzejwojnar.pl
              alchemiaswiatla.blogspot.com

              Komentarz


              • Kurcze ale z was pijawy no nie mam pytań nie dość że Grygy, podaje na tacy gotowe rozwiązania to jeszcze wam mało. A może w ramach podziękowania zrobicie zrzutę na prezent dla martina np taka 3 litrowa łycha. Wstydźcie sie

                Komentarz


                • Mam pytanie czy do Otavii 1 combi TOUR 2006r. można też zamontować RNS 510?
                  A jeżeli nie to jakie radio byście polecali?
                  Skoda Octavia 1.9 TDi AXR 2006r. od 186 kkm.


                  Komentarz


                  • Tomakinho, można ale to jest rzeźnia Martin ma RNS w Fabii rs 1 generacji :diabelski_usmiech

                    Komentarz


                    • A jakie radio z gps byście polecali?
                      Może są jakieś ciekawe?
                      Może takie:
                      Błąd 404 - Sklep Xsonic.pl
                      Skoda Octavia 1.9 TDi AXR 2006r. od 186 kkm.


                      Komentarz


                      • Tomakinho, to nie ten temat

                        tutaj pisz
                        Forum - Octavia Club Polska
                        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                        Komentarz


                        • Sorry napiszę tam
                          Skoda Octavia 1.9 TDi AXR 2006r. od 186 kkm.


                          Komentarz


                          • Mam mapy!

                            Martin mi dal ISO - wazy 4.5 gb

                            Czemu ? Nie wiem :twisted:
                            Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                            Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                            ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                            TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                            Komentarz


                            • Ori płyta którą ma Martin to Double layers DVD - 8.5 GB
                              Same mapy mogą mieć z 7GB może 8 - nie wiadomo. Martin podawał na forum pojemnośc płyty a nie samych map - tak się domyślam. Skopiowana płyta u Miska ma 4.5 Gb dlatego że jest zrobiony obraz jednej warstwy więc podsumowując nic z tym nie zrobimy i trzeba czekać dalej. Martin obiecał że podjedzie do kumpla i nagra mapy na nową płytkę i następnym razem podrzuci do Polski.

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Grygy
                                Max, juz dawam na rapid uprawiony sw na OII przed FL, ze by potem wsystko bylo oki, tzn kiera , maxidot.

                                Postemp jest takii:Najpierw wgrac ten SW 3810, po wgraniu zrobic tvwardy reset navi, tzn przeciski setup-wyjmowanie plyty-glosnik, albo mikrofon-wsystkie 3 od razu.
                                Potem dac to cd co tu za chwile dam na niego link i wgrac-wgranie tego sw jest szybkie(nie jak normalnie 52minut) dla tego, ze uprawia tylko gateway v navi.



                                Link
                                Martin bardzo dziekuję, jeszcze raz pokazujesz swoją klasę dziś to przetestuje

                                [ Dodano: Czw 23 Gru, 10 10:59 ]
                                misiek^wro, można prosić o płytkę z mapami ???
                                Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                Spalanie - Motostat.pl

                                Komentarz


                                • maxpaynemm, wybacz, ale dzisiaj torrenta zakladac nie bede, bo jeszcze nie wiem jak sie to robi.

                                  Na server, ktory mam na uczelni wrzucic tego nie moge - ot co - zawartosc, ktora moze robic komplikacje

                                  Takze po wigilii, albo w sobote opgarne i dam linka - za udostepnianie bedziecie sami odpowiedzialni :twisted:
                                  Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                  Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                  ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                  TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                  Komentarz


                                  • Witam, czytam Was od dłuższego momentu i teraz sie zarejestrowałem.

                                    Dlaczego tak Was ciągnie do tej mapy "8gb" - przecież to jest jakaś "samoróbka".

                                    Nowe mapy mają wyjść dopiero pod koniec pierwszego kwartału 2011 r. i wtedy oficjalnie mają działać na softach z serii 3xxx i mają mieć oznaczenie 74xx.

                                    Komentarz


                                    • No i dolaczylem do grona posiadaczy Columbusa. Jednak moja kobieta to zloto

                                      Ma ktos ten soft do wersji przed FL poprawiony? - link zostal usuniety.
                                      Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                      Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                      ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                      TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez misiek^wro
                                        Ma ktos ten soft do wersji przed FL poprawiony? - link zostal usuniety.

                                        Ufff całe szczęście zdążyłem go pobrać :mikolaj
                                        Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                        Spalanie - Motostat.pl

                                        Komentarz


                                        • Właśnie zainstalowałem soft 3810. Wszystko działa jak należy, nawet regulacja głosu na multikierze :szeroki_usmiech

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez bohen
                                            Właśnie zainstalowałem soft 3810. Wszystko działa jak należy, nawet regulacja głosu na multikierze :szeroki_usmiech
                                            czy jak wejdziesz do działu "media" to masz na dole przetłumaczone "repeat" czy jakoś z polskiego np."powtórz" i czy w spisie zawartości karty SD masz "play" czy jakoś tak po naszemu

                                            Komentarz


                                            • Repeat mam nie przetłumaczone a na SD nie sprawdzałem. Jutro jak pójdę do auta to sprawdzę.

                                              Komentarz


                                              • Czy ten kto wgral 3810 i ma v domu Vaga, moze szprubowac , czy jest mozliwe zamienic kodowanie navi??Mnie zawsze wyskakuje blad 37.dzieki=))

                                                Komentarz


                                                • Jutro sprawdzę.

                                                  [ Dodano: Nie 26 Gru, 10 12:12 ]
                                                  Zamieszczone przez Kozo
                                                  czy w spisie zawartości karty SD masz "play"
                                                  mam play

                                                  Zamieszczone przez Grygy
                                                  Czy ten kto wgral 3810 i ma v domu Vaga, moze szprubowac , czy jest mozliwe zamienic kodowanie navi??Mnie zawsze wyskakuje blad 37.dzieki=))
                                                  u mnie navi przyjmuje nowe kodowanie bez problemu (VCDS 912)

                                                  Komentarz


                                                  • Mapa od Martina wgrana na pokład. Wszsytko łącznie z POI działa na FW 3810. Nagrałem mapę na DVD + R 8.5GB Double layers bo na 4.7 nie wchodzi.
                                                    Mapa to CD_7388 West. Jeżeli ktoś ma serwer na którym mozna umieścić mapę proszę o info wtedy ja tam umieszczę.

                                                    Martin jeszcze raz dzieki

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X