Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NAVI RNS-510

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Grygy
    Zamieszczone przez Arek_VI
    Skąd zassać 3810 ?
    Jest tu podany na drugiej stronie, jak bys troche popatrzyl :evil:
    Popatrzyłem i nie tylko. W podanym przez Ciebie linku jest limit 10 pobrań. Link już nieaktywny.

    Komentarz


    • v7

      Zamieszczone przez Grygy
      Zamieszczone przez Arek_VI
      Skąd zassać 3810 ?
      Jest tu podany na drugiej stronie, jak bys troche popatrzyl :evil:

      [ Dodano: Nie 19 Gru, 10 11:42 ]
      Zamieszczone przez maxpaynemm
      Koledzy!! Czy ktoś z autem przed FL testował soft 3810??? Czy ten soft mogę wgrać do swojego Columbusa?? Grygy pisze że on nie kasuje DVDFree ale czy będzie mi działać kierownica MF???

      Dziękuję

      Max,powiedzalem ze kasuje, ale idzie znow wgrac=)
      Do przed FL go trza uprawic, jescze go niemam.



      witam ,pytanko takie,sciagnalem sobie z rapidshare mapy v7 po rozpakowaniu winrarem maja ponad 6 gb ,jak je dostac do rns 510 da sie to jakos podzielic, plyt dvd 8 gb moje nie lapie,prosze o pomoc

      [ Dodano: Nie 19 Gru, 10 19:17 ]
      Zamieszczone przez Grygy
      Masz zakodowany Sound System

      [ Dodano: Pią 03 Gru, 10 21:32 ]
      Zamieszczone przez misiek^wro
      Grygy, kiedy bedziesz we Wroclawiu ?
      Michal jescze newiem :roll:
      powiedz prosze co moze przyczyna byc jak zniknal glos
      byl i po wgraniu softu polskiego 2664 chyba niema glosu
      dalem soft poprzedni to tez niema,
      mam vaga prosze o krotki opis jak to zrobic

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Arek_VI
        Zamieszczone przez Grygy
        Zamieszczone przez Arek_VI
        Skąd zassać 3810 ?
        Jest tu podany na drugiej stronie, jak bys troche popatrzyl :evil:
        Popatrzyłem i nie tylko. W podanym przez Ciebie linku jest limit 10 pobrań. Link już nieaktywny.
        Link
        @200KM

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Grygy
          OFFico 3810
          Link
          Próbuje zassać od paru dni i ciągle taki komunikat. :roll:

          Kod:
          Download not available
          The following download is not available:
          
          [url="http://rapidshare.com/files/437549774/sw_3810.rar508915"]Link[/url] KB
          
          The file of the above link no longer exists. This could be for several reasons:
          The uploader deleted the file
          The file contained illegal contents and was deleted from our Abuse team
          The file is incorrect
          The server is busy and can not process the request.
          
          Unassigned file limit of 10 downloads reached.
          Da się to jakoś ugryść?
          MARCIN
          Mój szkodnik

          Komentarz


          • Link
            było we wcześniejszym poście

            Komentarz


            • Re: v7

              Zamieszczone przez damianek1985
              witam ,pytanko takie,sciagnalem sobie z rapidshare mapy v7 po rozpakowaniu winrarem maja ponad 6 gb
              Dałbyś jakiś link...
              andrzejwojnar.pl
              alchemiaswiatla.blogspot.com

              Komentarz


              • były i są na stronie 61
                ale proszę

                west
                Link
                Link
                Link
                Link
                Link
                Link
                Link
                Link
                Link
                Link
                Link
                Link
                Link
                Link
                Link
                Link
                Link
                Link
                east:
                Link
                Link
                Link
                Link
                Link
                Link
                Link
                Link
                Link
                Link
                Link
                Link

                Komentarz


                • no dobra, te to mam, ale napiałeś że masz obraz o rozmiarze ponad 6GB, a west z tych linków to raptem 4,3 GB. myślałem że masz coś innego, o czym pisał parę postów wcześniej Grygy.

                  [ Dodano: Pon 20 Gru, 10 10:06 ]
                  Zamieszczone przez Grygy
                  No kurcze, ja jich dostalem od kumpla.Mozno sa na netu.
                  Może byś zapytał kumpla czy nie ma jakiegoś linku?:-)
                  andrzejwojnar.pl
                  alchemiaswiatla.blogspot.com

                  Komentarz


                  • v7

                    Zamieszczone przez Salt
                    no dobra, te to mam, ale napiałeś że masz obraz o rozmiarze ponad 6GB, a west z tych linków to raptem 4,3 GB. myślałem że masz coś innego, o czym pisał parę postów wcześniej Grygy.

                    [ Dodano: Pon 20 Gru, 10 10:06 ]
                    Zamieszczone przez Grygy
                    No kurcze, ja jich dostalem od kumpla.Mozno sa na netu.
                    Może byś zapytał kumpla czy nie ma jakiegoś linku?:-)
                    witam podaje linkLink
                    trzeba sie zalogowac tam i sa widoczne namiary na rapidshare ,wlasnie z tad mam mapy i waza ponad 6 gb jezeli ktos chetny podam moj login

                    Komentarz


                    • 31 linków po 100MB = 3,1 GB
                      Jakim cudem po rozpakowaniu mają 100% więcej :shock:

                      Komentarz


                      • Czy 3810 kasuje dvdfree ?

                        [ Dodano: Pon 20 Gru, 10 14:09 ]
                        File 1: Link
                        File 2: Link
                        File 3: Link
                        File 4: Link
                        File 5: Link
                        File 6: Link

                        Komentarz


                        • 3810 wgrałem bez problemu. niestety nadal nie wiem jak sprawdzić (bez kabelków i wymontowywania) wersję hardware mojego columbusa.
                          andrzejwojnar.pl
                          alchemiaswiatla.blogspot.com

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Grygy
                            maxpaynemm napisał/a:
                            Koledzy!! Czy ktoś z autem przed FL testował soft 3810??? Czy ten soft mogę wgrać do swojego Columbusa?? Grygy pisze że on nie kasuje DVDFree ale czy będzie mi działać kierownica MF???

                            Dziękuję



                            Max,powiedzalem ze kasuje, ale idzie znow wgrac=)
                            Do przed FL go trza uprawic, jescze go niemam.
                            Arek_VI, wygląda na to że kasuje
                            Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                            Spalanie - Motostat.pl

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Kędzior
                              31 linków po 100MB = 3,1 GB
                              Jakim cudem po rozpakowaniu mają 100% więcej :shock:
                              wlasnie niewiem jakim cudem dlatego zadalem pytanie co tu nietak , mi po rozpakowaniu tych 31 plikow wyszko 6,1 gb

                              Komentarz


                              • Wszyscy tak wgrywamy ten nowy soft a nikt nie pyta czy jest to oryginalny VW. Nigdzie na stronach nie ma oficjalnej informacji o tym. Ja też zainstalowałem, żeby nie było. Oczywiście po tym, w salonie skody podpieli samochód do VASa i okazało się że wywala cały czas błąd dotyczący prawidłowego kodowania. Podłączyli sie on-line z serverem gdzieś tam w świecie i niestety pokazało że takie radio lub taki soft nie może być w tym aucie. Nadmienie że columbus był od nowości w aucie. Gdy wróciłem do softu 2660pl i podłączyliśmy sie jeszce raz on-line, było już wszystko OK. Kod mojego radia to: 3TO 035 680 A, HW: 06, oryginalnie sw: 2684( na naklejce radia). Tak na marginedie po czym to poznać która wersja A,B,C,lub D. Według moich danych to jest A, natomiast takie montowano dawno temu a na moim jest data 22.02.2010. Nic nie rozumiem. Może ktoś wie o co chodzi???
                                Pozdr.
                                Marek
                                Pozdrawiam
                                Marek

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez marekmm
                                  (...) wywala cały czas błąd dotyczący prawidłowego kodowania. (...) Może ktoś wie o co chodzi???
                                  Pozdr.
                                  Marek
                                  Tak, osobiście z doświadczenia uważam, że to albo WSC się wyzerował (nie wiem czy to możliwe), albo faktycznie coś było źle zakodowane. Uważam, że dałoby się to naprawić w kilka minut.
                                  Pozdrawiam,
                                  Michał

                                  Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                                  Komentarz


                                  • Sterowniki w Columbusie w Octavii po FL są tylko 2 rodzaje
                                    3TO 035 680 i 3TO 035 680 A
                                    Pierwszy montowany był do 1.11.2009 a ten drugi od 2.11.2009 do dzisiaj
                                    W te sterowniki można zapodać każdy soft i pójdzie łącznie z 3800 i 3810
                                    Co do SW zmienia się ono w zależności jaki FW mamy wgrane.

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez kropeck
                                      Zamieszczone przez marekmm
                                      (...) wywala cały czas błąd dotyczący prawidłowego kodowania. (...) Może ktoś wie o co chodzi???
                                      Pozdr.
                                      Marek
                                      Tak, osobiście z doświadczenia uważam, że to albo WSC się wyzerował (nie wiem czy to możliwe), albo faktycznie coś było źle zakodowane. Uważam, że dałoby się to naprawić w kilka minut.
                                      Właśnie chyba WSC się skasował, problem jest taki że w ich VASie nie ma możliwości wpisania ręcznie numeru WSC tylko można wpisać"coding". Niestety tego kodu nie przyjmowało ani online ani offline. Dodam że posiadałem ten numer z własnego autoscanu. W momencie gdy wróciłem do 2660pl dało już się wpisać ręcznie coding.
                                      Pozdrawiam
                                      Marek

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez kropeck
                                        Zamieszczone przez marekmm
                                        (...) wywala cały czas błąd dotyczący prawidłowego kodowania. (...) Może ktoś wie o co chodzi???
                                        Pozdr.
                                        Marek
                                        Tak, osobiście z doświadczenia uważam, że to albo WSC się wyzerował (nie wiem czy to możliwe), albo faktycznie coś było źle zakodowane. Uważam, że dałoby się to naprawić w kilka minut.
                                        Tez mam taki błąd chociaż wszystko działa prawidłowo. Co zrobic żeby go usunąć ?
                                        S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
                                        Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
                                        -------------------------------------------------------------------------
                                        O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
                                        O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
                                        O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

                                        Komentarz


                                        • Ja mam info, ze oficialnie ma byc dopiero v przyszlym roku ten sw.

                                          Z VW ma ten sw zrobic wersie D i z Skody wersie B.Juz jest troche v tych wersiach chaos=))

                                          We Wroclawiu mam byc wtorek-sroda, zalezy na kumplowi,nie na mnie.Tam podam MisiekWro mapy V7 west 8.5 GB s POI, ktore dzialaja na sw 3810.Ale niezalezy to mnie , czy tam bede.

                                          Komentarz


                                          • Dzieki Grygy - szkoda że dzisiaj nie wypalił ci przyjazd ( słyszałem że duży śnieg w Gorzowie )
                                            Jak tylko płytka dotrze do Michała a potem do mnie umieszcze mapkę na jakims srwerze do sciągnięcia - chyab że Misiek gdzieś umieści . Grygy ma za wolne łacze tak to była by już dostępna

                                            Komentarz


                                            • Widzę Grygy, że super gość z Ciebie. Wypiję za Twoje zdrowie duże piwo w święta

                                              Komentarz


                                              • Ja postaram sie je wstawic na jakis szybki server

                                                Moj nie przezyje napadu "glodnych" columbusowiczow :P
                                                Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                                Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                                ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                                TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez misiek^wro
                                                  Ja postaram sie je wstawic na jakis szybki server
                                                  Hehe.. po aukcji zauważyłem, że jesteśmy sąsiadami Ze Słotnej na Skar...w bardzo blisko. Przy okazji zakupu emblematów dokupię też płytkę...

                                                  Komentarz


                                                  • Arek_VI, nie dokupuj, tylko przyjdz z pendrajwem
                                                    Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                                    Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                                    ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                                    TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X