Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NAVI RNS-510

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez maxpaynemm
    Koledzy proszę o informację:

    Mam O2 Przed FL (2008) z multifunkcją a columbusa od Martina z 01.2010 prod. obecny soft 2660 z textem PL - bez lektora PL.

    Podsumowywując:

    1. Czyli wgranie softu 3800(z Link) kasuje wszystko łacznie z DVDFree??
    2. Czy w razie czego dam rade powrócic do softu 2660??
    3. Czy wgranie tego nowego softu spowoduje zaprzestanie dzialania kiery MF z radiem??
    4. Czy na tym sofcie da się znowu ustawić DVD Free????

    Dziekuję [/b]
    soft z navi-forum.pl jest do columbusa FL kasuje wszystko łącznie z dvd free
    do twoje musisz wgrac tego Link żeby ci kiera i maxi-dot działał

    Komentarz


    • maxidot

      Zamieszczone przez adamzg
      Zamieszczone przez maxpaynemm
      Koledzy proszę o informację:

      Mam O2 Przed FL (2008) z multifunkcją a columbusa od Martina z 01.2010 prod. obecny soft 2660 z textem PL - bez lektora PL.

      Podsumowywując:

      1. Czyli wgranie softu 3800(z Link) kasuje wszystko łacznie z DVDFree??
      2. Czy w razie czego dam rade powrócic do softu 2660??
      3. Czy wgranie tego nowego softu spowoduje zaprzestanie dzialania kiery MF z radiem??
      4. Czy na tym sofcie da się znowu ustawić DVD Free????

      Dziekuję [/b]
      soft z navi-forum.pl jest do columbusa FL kasuje wszystko łącznie z dvd free
      do twoje musisz wgrac tego Link żeby ci kiera i maxi-dot działał



      witam wgralme jak podal kolega niestety moje auto dalej niewidzi navi chodzi mi o maxidot

      Komentarz


      • mapy V7 WEST 8.5GB juz pokazuja POI.teraz wgralem i dziala.
        do teraz wgrywalem 3800 tylko do navi max stare 1 rok i wsystko ok.U starszych moze byc problem, ale zawsze idzie naprawic, to nietrza miec obawy i trza zaryzykowac=)

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Grygy
          mapy V7 WEST 8.5GB juz pokazuja POI.teraz wgralem i dziala.
          do teraz wgrywalem 3800 tylko do navi max stare 1 rok i wsystko ok.U starszych moze byc problem, ale zawsze idzie naprawic, to nietrza miec obawy i trza zaryzykowac=)
          No a jakie są nowe funkcje?
          Audi A6 allroad, 300KM, 570Nm
          ttp://www.modpro.pl/ - Engine Tuning
          http://www.termowizja.bielsko.pl/

          Komentarz


          • kurde chłopaki już się pogubiłem... ops: to co powinienem ściągnąć do o2 z 2005r? obecnie mam SW chyba 1100. dodam że mam maxi dota i multikierownicę :roll:
            1.8T AGU L&K

            2.0TDI BKD ELEGANCE

            TOYOTA LAND CRUISER J95

            Komentarz


            • Grygy, Mam od ciebie Columbusa z 01.2010 a auto z 2008 przed FL z kierą
              MF - możesz mi wskazać który soft mam wgrać ???

              Dzięki
              Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

              Spalanie - Motostat.pl

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Maru 123
                kurde chłopaki już się pogubiłem... ops: to co powinienem ściągnąć do o2 z 2005r? obecnie mam SW chyba 1100. dodam że mam maxi dota i multikierownicę :roll:
                Maru 123 nie tylko ty się gubisz w tym wszytskim :|

                Grygy jako "guru" w tej dziedzinie mógłby napisać do jakich aut jaki soft itd. było by łatwiej kolejnym szukać.

                Tutaj jest dużo napisane co i do jakiego auta
                VWnavi.com

                Klikając na pogrubiony tekst z numerem SW - otwiera się nam sciąganie

                Dodatkowo wszytskie informacje o updatach i kłoptach znajdziemy tu:

                Link


                Dodatkowo tutaj mamy nazwy i daty wydania ori map :

                Link

                tutaj mamy historie HW i SW

                Forum nicht gefunden

                życze miłej lektury

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Maciek_H
                  Zamieszczone przez Grygy
                  mapy V7 WEST 8.5GB juz pokazuja POI.teraz wgralem i dziala.
                  do teraz wgrywalem 3800 tylko do navi max stare 1 rok i wsystko ok.U starszych moze byc problem, ale zawsze idzie naprawic, to nietrza miec obawy i trza zaryzykowac=)
                  No a jakie są nowe funkcje?
                  Wiencej niepatrzylem=)


                  Maru to nadal zostaw 1100, moge ci dac 2660, ale trza potem zamienic gateway

                  [ Dodano: Wto 14 Gru, 10 22:32 ]
                  Zamieszczone przez maxpaynemm
                  Grygy, Mam od ciebie Columbusa z 01.2010 a auto z 2008 przed FL z kierą
                  MF - możesz mi wskazać który soft mam wgrać ???

                  Dzięki
                  Max-jakikolwiek=()ale tracisz MF i maxidot
                  u cebie do teraz mozliwa modifikacia na 2660 uprawiony na przed FL

                  Komentarz


                  • Grygy, mam zmieniony gatewan na ten który nie rozładowuje akumulatora... to mogę wgrać 2660 i wszystko bedzie działAać?
                    1.8T AGU L&K

                    2.0TDI BKD ELEGANCE

                    TOYOTA LAND CRUISER J95

                    Komentarz


                    • maxidot

                      Zamieszczone przez Grygy
                      Zamieszczone przez Maciek_H
                      Zamieszczone przez Grygy
                      mapy V7 WEST 8.5GB juz pokazuja POI.teraz wgralem i dziala.
                      do teraz wgrywalem 3800 tylko do navi max stare 1 rok i wsystko ok.U starszych moze byc problem, ale zawsze idzie naprawic, to nietrza miec obawy i trza zaryzykowac=)
                      No a jakie są nowe funkcje?
                      Wiencej niepatrzylem=)


                      Maru to nadal zostaw 1100, moge ci dac 2660, ale trza potem zamienic gateway

                      [ Dodano: Wto 14 Gru, 10 22:32 ]
                      Zamieszczone przez maxpaynemm
                      Grygy, Mam od ciebie Columbusa z 01.2010 a auto z 2008 przed FL z kierą
                      MF - możesz mi wskazać który soft mam wgrać ???

                      Dzięki
                      Max-jakikolwiek=()ale tracisz MF i maxidot
                      u cebie do teraz mozliwa modifikacia na 2660 uprawiony na przed FL




                      hej ja pisalem na telefon do ciebie odnosnie maxidota,ja sie poddalem po wgraniu tego softu 0900 maxi zaczail ze jest navi itp ale sie zawiesil wylaczylem radio i zalaczylem to juz nic niewidzial

                      Komentarz


                      • Wiem, odpisalem ci tyle razy=)lepiej bylo zadzwonic.





                        Juz jest wersia 3810!!

                        [ Dodano: Czw 16 Gru, 10 20:36 ]
                        OFFico 3810
                        Link

                        Komentarz


                        • Grygy sprawdzałeś już nowy FW 3810 ? POI z mapami V7 które umieściłeś działają ?

                          Komentarz


                          • jescze niewgralem 3810.ALe na 3800 mnie dzialaja mapy V7 west ale ony maja 8.5GB.I tam wsystko dziala.TO napeWno bendzie dzialac na 3810.Ty co podalem jescze newiem.Szprawdze o weekend, teraz mam malo czasu.

                            Komentarz


                            • a skad ty te mapy 8.5 GB wziołeś ? Te co podałeś mają 4.5 GB

                              Komentarz


                              • No kurcze, ja jich dostalem od kumpla.Mozno sa na netu.

                                Ale na nowym 3810 wsystko dziala, POI, dvd free.Wiencej co tam jest nowego niepatrzylem.

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Grygy
                                  No kurcze, ja jich dostalem od kumpla.Mozno sa na netu.

                                  Ale na nowym 3810 wsystko dziala, POI, dvd free.Wiencej co tam jest nowego niepatrzylem.
                                  jak były by na necie to pewnie bym je znalazł i bym je sciągnął

                                  Grygy czy 3810 jest oficjalnym FW ?

                                  Komentarz


                                  • kumaty nie jestem, a modzenia nadszedł czas. pytanie - czy w O1 po lifcie, bez maxidota, RNS 510 bedzie smigac, czy lipa? domyslam sie tez, ze przy montazu bez demolki sie nie obedzie? :szeroki_usmiech

                                    Komentarz


                                    • On tam wejdzie? :shock:

                                      EDIT:
                                      Do 4ki w sumie wchodzi...
                                      VWnavi.com
                                      Adam

                                      Komentarz


                                      • bck, wiem ze kiedyś Koja86 kombinował przy takim przeszczepie... ale chyba nie zrobił
                                        gachul

                                        czarniutka dwulitrowka combi elegance...była...jest... dwa litry brąz mocca combi platinum

                                        Komentarz


                                        • jedna osoba już zainstalowała 3810 i mówi ze śmiga aż miło
                                          Załączone pliki

                                          Komentarz


                                          • Skąd zassać 3810 ?

                                            Komentarz


                                            • ja zassałem fw 3810 idzie wolno
                                              Link

                                              Komentarz


                                              • Koledzy!! Czy ktoś z autem przed FL testował soft 3810??? Czy ten soft mogę wgrać do swojego Columbusa?? Grygy pisze że on nie kasuje DVDFree ale czy będzie mi działać kierownica MF???

                                                Dziękuję
                                                Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                                Spalanie - Motostat.pl

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Arek_VI
                                                  Skąd zassać 3810 ?
                                                  Jest tu podany na drugiej stronie, jak bys troche popatrzyl :evil:

                                                  [ Dodano: Nie 19 Gru, 10 11:42 ]
                                                  Zamieszczone przez maxpaynemm
                                                  Koledzy!! Czy ktoś z autem przed FL testował soft 3810??? Czy ten soft mogę wgrać do swojego Columbusa?? Grygy pisze że on nie kasuje DVDFree ale czy będzie mi działać kierownica MF???

                                                  Dziękuję

                                                  Max,powiedzalem ze kasuje, ale idzie znow wgrac=)
                                                  Do przed FL go trza uprawic, jescze go niemam.

                                                  Komentarz


                                                  • z informacji które dostałem 3810 również nie jest oficjalnym frimwarem.
                                                    Jeszcze przed nowym rokiem ma wyjść 3820 ( równiez wersja BETA ) w którym mają być wprowadzone poprawki jak i równiez poprawiony lektor polski.
                                                    Na chwilę obecną w dwóch miejscach nie jest zmieniony język na polski w 3800 - nie wiem jak w 3810.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X