Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NAVI RNS-510

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez djczas
    lec, ja tez nie mam garażu

    ale u Ciebie pewnie trzeba pokonac 2 przełęcze i pare strumyków ;D

    zartuje - male miasto maly problem - duze....

    Komentarz


    • NA ten BTH jescze czekam,jutro by mial byc sterownik i potem na nim jechac wsystkie komurki wysvietlac funkcie na dyspleji.

      Komentarz


      • Przerobilem podswietlenie na zielone foty i opis zamieszcze w osobnym watku, coby ozna wrzucic do porad. Nie udalo mi sie sciagnac pokretel i mam wszystko zielone za wyjatkiem pokretel, ale wyglada to niezle nawet... pasuje do swiecacego nad radiem przycisku awaryjnych.

        Teraz tylko softa machnac na skodowski i miodzio

        P.S.

        diody sa SMD w obudowie 0603 czyli mikroskopijne jak ktos nie urodzil sie z lutownica w reku, to lepiej niech nie proboje sam.

        [ Dodano: Czw 13 Gru, 07 20:33 ]
        Zamieszczone przez GS1
        Ja już zamówiłem ten moduł blutufa w ciemno 8) podobno fajna rzecz. Dzisiaj zmieniam zegary bo jak debil nie zamówiłem auta z maxidotem, a za tydzień kierownica wielofunkcyjna.
        GS1 napisz gdzie zamowiles BT i w jakiej cenie (to moze byc na priva)

        thx
        Audi A7 3.0 TDI 313KM/653NM mocy dostarcza http://www.dynosoft.pl/ ;-)

        Komentarz


        • GS1, z kiera to zycze powodzenia....qrwa 3 miechy mordowania...ale jest sukcesss :szeroki_usmiech
          gachul

          czarniutka dwulitrowka combi elegance...była...jest... dwa litry brąz mocca combi platinum

          Komentarz


          • Machnalem male howto ze zmiany podswietlenia:

            Forum - Octavia Club Polska
            Audi A7 3.0 TDI 313KM/653NM mocy dostarcza http://www.dynosoft.pl/ ;-)

            Komentarz




            • [ Dodano: Sob 22 Gru, 07 16:28 ]
              Pozdraviam.I u nas w czechach uze "Columbus" jest i na szprzedas.ceny ja muse uzgodnit s Grygym.

              [ Dodano: Sob 22 Gru, 07 16:29 ]
              To co jest rozloźone jest remont RNS 510 VW Touran.
              Załączone pliki

              Komentarz


              • cosby, ori skodowski czy , podświetlony na zielono czy volskwagenowski :?: jak skodowski zielony to dawaj cene , tutaj lub na priv.
                O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                GVI 1.4TSI
                LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                Komentarz


                • Poproszę o cene tutaj, pamietaj LeszkekMW,że przy wlaczaniu się ona bedzie mila znaczki VW.Moze warto zaczekac na skodowską
                  252/555

                  Komentarz


                  • Jest to origo Skoda, ale byla tylko jedna sztk.Trza jescze chwile czekac=))

                    [ Dodano: Sob 22 Gru, 07 19:29 ]
                    Teraz u nas na foru columbusa gosc szpredawa.Cena????4tys zl=))))))))))))))
                    Radze wam poczekac jescze chwile=)

                    Komentarz


                    • Tak,jest tylko 1 Skoda u mne v domu i cenne muse dogadat s Grygym.Ja mysle okolo 24000+-Kè

                      Komentarz


                      • Superbman, pisałe właśnie że tylko oryginalną skodowską chcę kupić.
                        O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                        GVI 1.4TSI
                        LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                        tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                        Komentarz


                        • Cena bende 3500,-ZL

                          [ Dodano: Wto 25 Gru, 07 14:18 ]
                          Zamieszczone przez Superbman
                          Poproszę o cene tutaj, pamietaj LeszkekMW,że przy wlaczaniu się ona bedzie mila znaczki VW.Moze warto zaczekac na skodowską
                          jest widoczne,ze przy wlaczaniu pise Skoda.jest to orig.skoda.ma i inny numer nez VW

                          Komentarz


                          • coś ucichło o rns ? skończyły się ?> pytam z ciekawości ?
                            O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                            GVI 1.4TSI
                            LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                            tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                            Komentarz


                            • RNS ma się dobrze :-) przynajmniej u mnie, na dniach mam mieć moduł bluetooth i kierownice wielofunkcyjną.
                              PS. Mam mapę skodowką WEST różni się tym od vw że są na niej zaznaczone wszystkie serwisy Skody razem z numerami telefonów, w przypadku awarii przydatna rzecz.

                              Komentarz


                              • Do octavi I to dość duża rzeźba zabiorę się za to w lutym RNS510 i modulator kanów już mam
                                Takie zwykłe Ambiente

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez GS1
                                  RNS ma się dobrze :-) przynajmniej u mnie, na dniach mam mieć moduł bluetooth i kierownice wielofunkcyjną.
                                  PS. Mam mapę skodowką WEST różni się tym od vw że są na niej zaznaczone wszystkie serwisy Skody razem z numerami telefonów, w przypadku awarii przydatna rzecz.
                                  Jak bedziesz mial bluetootha to zapodaj jakies wrazenia, moze nawet zdjecia, jak cos w ogoole warto pokazac, bo jestem zywo zainteresowany najlepiej jakby sie dalo w ogoole wybierac numerz RNSa albo wydac bylo kto dzwoni na wyswietlaczu
                                  Audi A7 3.0 TDI 313KM/653NM mocy dostarcza http://www.dynosoft.pl/ ;-)

                                  Komentarz


                                  • BTH mam v domu juz pare dni, ale jescze niemialem czasu go dodac pod RNS=((

                                    GS1, dam znac.

                                    [ Dodano: Pon 14 Sty, 08 21:51 ]
                                    Bth juz mnie dziala=))Zrobilem podlonzenie v domu na stole i wygloda ze jest wsystko oki i jest zajebisty.Przyjmuje duzo funkcii komurki.
                                    Wiencej fot dodam puzniej, padnul mnie akumulator z motocykla=))NA nim to wsystko dziala=))

                                    [ Dodano: Pon 14 Sty, 08 23:15 ]
                                    Załączone pliki

                                    Komentarz


                                    • Jak to jest z tym BTH. Ja mam fabryczny BTH i czy taki będzie działał z RNS?
                                      Octavia 2.0 BKD

                                      Komentarz


                                      • Grygy, jestes gigant

                                        Szykuj watrobe na luty, ja i Janusz Cie nawiedzimy i nic innego jak sie napic Ci nie pozostaje
                                        Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                        Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                        ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                        TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                        Komentarz


                                        • misiek^wro, he he szykuje bo 22 - 24 bedzie z nami pił na zlocie

                                          Komentarz


                                          • Byliśmy dzisiaj z GieeSem1 po czeskiej stronie i dzięki uprzejmości Grygiego mamy już zamontowane i działające moduły bluetooth !!!!
                                            Działają rewelacyjnie, poniżej fotki z mojej Octy :
                                            Załączone pliki

                                            Komentarz


                                            • Panas, zapraszam na spota chciałbym oblookać live

                                              Komentarz


                                              • Mi niestety nie działa tak rewelacyjnie jak Panasowi, bo Motorola V8 nie chce za bardzo z tym gadać tj. Nie wyświetla nazwy sieci, nie wyświetla nazw kontaktów z telefonu, przy przegrywaniu kontaktów kopjuje same numery bez opisów, ale rozmawiać się da normalnie. Wiec trzeba wymienić telefon na inny, który nie będzie robił takich jaj jak moja.
                                                Djczas - kiedy spot ?
                                                Palioza - jak chcesz sprawdzić czy ci Twój będzie gadał z bluetootem to udostępnię.

                                                Ps. Nie dawajcie Grygiemu auta :P :P :P ( szukał miejsca na sterownik a w końcu tak jak powinno być wylądował pod fotelem )



                                                A tak na serio to dzięki Martin !!
                                                Załączone pliki

                                                Komentarz


                                                • GS1, we wtorek sponton lub 31 stycznia o 20 wtorek jeszcze nie jest pewien za to 31 tak

                                                  Komentarz


                                                  • AAAA i zapomniałem napisać że nie wyświetla menu telefonu na maxidocie, czy orientuje się ktoś czy to można aktywować za pomocą magicznych maszynek w serwisie ? Jutro będę umawiał przegląd to od razu wypisałbym zlecenie.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X