Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NAVI RNS-510

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ja mam sound system,equalizer jest ale co z tego ze po przelanczaniu pomiedzy nie ma zadnej roznicy
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Kędzior
      Prezent

      SW 4020 dla Rns 510 / Columbus
      Wersja zmodyfikowana - będzie chodzila na jednostkach od C6 - C12

      403 Forbidden

      Hasło: superbclub
      Nie superb a skoda w hasle niestety admini tak ustawili że samo się zmienia.
      Przed wgraniem sprawdźcie któraś macie wersję navi.
      kurna nie kumam username jakie??
      password?? bo nie potrafię sie zalogować

      Komentarz


      • Zamieszczone przez piotrcar
        ja mam sound system,equalizer jest ale co z tego ze po przelanczaniu pomiedzy nie ma zadnej roznicy
        To dziwne, bo ja wlasnie dolozylem sound system w swoim samochodzie i kazde przestawienie equalizera czuc bardzo wyraznie.
        Octavia II FL 1.4TSI Rosso Brunello

        Komentarz


        • adamzg,

          już się nie zalogujesz, bo zablokowali możliwość dzielenia się plikami.
          Jakaś ogólna sraczka na serwerach. Pobierać można wyłącznie pliki, które się samemu wrzuciło :zastrzelic
          Pozdrawiam
          Marcin

          Komentarz


          • znajomi chcą kupić tą navi od tego gościa:

            Nawigacja do Touarega rns 510, zachodniopomorskie - Favore.pl

            ktoś wie kto zacz? do tourana to chcą pakować.

            To chińczyk?

            radio, nie gość oczywiście

            Komentarz


            • to jest radio to Touarega a nie do Tourana.
              Są inne ramki. To tak samo jak z Bolero - niby to samo, ale Bolero od Superba nie pasuje do O2...
              Pozdrawiam
              Marcin

              Komentarz


              • nie no racja, oczywiście chodzi mi o touarega.
                Pytanie jest czy to może być oryginalne czy raczej chińczyk?

                Komentarz


                • westwi78, od razu widac ze to ORI RNS, choc pewnie w Chinach robiony
                  Marek



                  Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                  Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                  Komentarz


                  • Czyli generalnie można brać za te cenę? z tym że rozumiem że to nie jest plug and play?

                    Komentarz


                    • działać na pewno będzie plug & play, natomiast być może nie będzie wyświetlał na maxi informacji z radia bo trzeba by dokodować...
                      Pozdrawiam
                      Marcin

                      Komentarz


                      • Witam, nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam tu. Przymierzam się do zakupu tego radyjka Link jestem po rozmowie ze sprzedawcą który zapewnia mnie że wszystkie funkcje graficzne będą działały (climatronic, parktronic itp) mówi że podłączył już kilka sztuk i wszystko działało. Czytałem kiedyś że to nie takie proste przesiąść się z streama na bolero. Mój gateway to 1KO 907 530E . Z góry dziękuję za pomoc.

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Kędzior

                          Nie wiem który masz rok auta i jaki masz gateway więc może będziesz musiał wgrać łatkę aby działała multikiera i maxi.

                          Link
                          Link niestety wygasł, czy ktoś z kolegów morze podzielić się tym softem?

                          Dziękuje

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez mike007007
                            Witam, nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam tu. Przymierzam się do zakupu tego radyjka Link jestem po rozmowie ze sprzedawcą który zapewnia mnie że wszystkie funkcje graficzne będą działały (climatronic, parktronic itp) mówi że podłączył już kilka sztuk i wszystko działało. Czytałem kiedyś że to nie takie proste przesiąść się z streama na bolero. Mój gateway to 1KO 907 530E . Z góry dziękuję za pomoc.


                            ILE RAZY MOZNA???? Nie bedzie dzialalo. Chyba ze sobie wymienisz sterownik parktonica i climatronica na ten po FL. O ile to pierwsze jeszcze do zrobienia, to drugie to juz jest w ogole przerost formy nad trescia.
                            Zostały mi czesci, po szkodniku:
                            VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
                            Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez heretyk
                              to drugie to juz jest w ogole przerost formy nad trescia.
                              akurat przeszczep climatronica to latwy mod wyciagasz stary, zakladasz nowy i zmieniasz jeden pin. Przy parktroniku oprocz wymiany samego sterownika trzeba rowniez zmienic gatewaya a i dostep do sterownikow tez nie jest latwy.
                              Marek



                              Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                              Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez marbab
                                Zamieszczone przez heretyk
                                to drugie to juz jest w ogole przerost formy nad trescia.
                                akurat przeszczep climatronica to latwy mod wyciagasz stary, zakladasz nowy i zmieniasz jeden pin. Przy parktroniku oprocz wymiany samego sterownika trzeba rowniez zmienic gatewaya a i dostep do sterownikow tez nie jest latwy.
                                no tak: kupujesz nowy panel climatornica, nowa ramke, a info na radiu znikome.To mialem na mysli, piszac przerost formy nad trescia. Co innego OPS, troche pracy ale efekt ciekawy.
                                Zostały mi czesci, po szkodniku:
                                VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
                                Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

                                Komentarz


                                • heretyk, wiem o co chodzilo. Mnie jednak te "ludziki" sie podobaja i zmienilem oba stery
                                  Marek



                                  Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                  Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                  Komentarz


                                  • Pytanie laika czy do Columbusa da się jakoś wgrać Automapę?
                                    ORIGINAL GERMAN AUDI A6 C7 AVANT 3.0 TDI 313KM - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...168233#1168233

                                    ORIGINAL GERMAN AUDI QUATTRO 2.2 200KM- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...460025#1460025

                                    ORIGINAL CZECH SKODA FABIA MONTE CARLO 1.2 TSI 105KM - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=906416#906416

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Flame
                                      Pytanie laika czy do Columbusa da się jakoś wgrać Automapę?
                                      Nie
                                      S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
                                      Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
                                      -------------------------------------------------------------------------
                                      O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
                                      O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
                                      O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

                                      Komentarz


                                      • Kupiłem kilka dni temu Columbusa w wersji 3TO 035 680 A , dziś odebrałem przesyłkę . Montaż zajął mi kilka minut. Przetestowałem sprzęcik i są dwa problemy.

                                        - Nie ma dostępu do HDD (ikonka jest przyciemniona, czyli nie można dostać się do dysku.
                                        - HDD widzi tylko 13 GB wolnego i 0.1 GB zajętego. W aukcji na alletanio gościu napisał, że w komplecie jest Mapa Polski i Europy, niestety nie widać tego bo navi nie działa.

                                        Co może być nie tak z tym HDD ?

                                        Czekam też na odp. od sprzedawcy. W razie czego mogę zwrócić sprzęcik . Mam f-vat i gwarancję.
                                        * CHRYSLER 300C "SRT8" 6.1 V8 HEMI (450 KM)
                                        * AUDI A3 Sportback 3.2 V6 (250 KM) "RS3"

                                        Komentarz


                                        • IMHO HDD masz wyszarzony bo nie ma czego z niego odtwarzać. Uaktywni się jak wrzucisz na niego jakieś mp3 z karty
                                          13GB jest o ile pamiętam prawidłowo - tyle masz dostępne na swoje pliki, reszta zajęta na firmware i mapę - nie masz dostępu do tych partycji.

                                          Może przytrzymaj setup przez ok 10-15s i wypisz na forum co Ci tam wyświetli - powinien wejść do tzw "ukrytego menu" i podać wersję sprzętu, softu i map jakie masz zainstalowane.

                                          Pozdrawiam.

                                          Komentarz


                                          • IMHO HDD masz wyszarzony bo nie ma czego z niego odtwarzać. Uaktywni się jak wrzucisz na niego jakieś mp3 z karty
                                            13GB jest o ile pamiętam prawidłowo - tyle masz dostępne na swoje pliki, reszta zajęta na firmware i mapę - nie masz dostępu do tych partycji.

                                            Może przytrzymaj setup przez ok 10-15s i wypisz na forum co Ci tam wyświetli - powinien wejść do tzw "ukrytego menu" i podać wersję sprzętu, softu i map jakie masz zainstalowane.

                                            Pozdrawiam.
                                            Dzięki za odp. Wrzuciłem ponownie plik i dysk już działa wcześniej musiałem zrobić coś nie tak. K.... 17 GB zajmuje firmware i mapa ?. Szkoda, że żaden sprzedawca nie informuje jak to naprawdę wygląda z tym HDD!.

                                            Jak widać nie mam żadnej mapy o której sprzedający pisał w aukcji. :?

                                            Pozdrawiam
                                            Załączone pliki
                                            * CHRYSLER 300C "SRT8" 6.1 V8 HEMI (450 KM)
                                            * AUDI A3 Sportback 3.2 V6 (250 KM) "RS3"

                                            Komentarz


                                            • A chcesz mieć, czy se sam poradzisz ?
                                              Jutro wieczorkiem będę się kręcił po mieście, możesz słać namiary pw.

                                              2010 to trochę jeździła / leżała od wyjścia z fabryki...

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez dato
                                                A chcesz mieć, czy se sam poradzisz ?
                                                Jutro wieczorkiem będę się kręcił po mieście, możesz słać namiary pw.

                                                2010 to trochę jeździła / leżała od wyjścia z fabryki...
                                                Dzięki. Poradziłem sobie . Nie spodziewałem się, że będzie aż tak łatwo i szybko.
                                                Niestety wersja 7673. Sklep w którym kupiłem navi. ma wysłać mi najnowszą mapkę.
                                                * CHRYSLER 300C "SRT8" 6.1 V8 HEMI (450 KM)
                                                * AUDI A3 Sportback 3.2 V6 (250 KM) "RS3"

                                                Komentarz


                                                • To daj znać jaki będzie ta najnowsza miała numerek, może ja się uśmiechnę. Mam te z końcówka 90 East/West, ale taką 73 West szukałem na szybko przed trasą do Francji i była bardzo ok na Polskę i bez uwag na zachód od nas.

                                                  Pozdrawiam.

                                                  Komentarz


                                                  • Witam

                                                    Jaka jest aktualnie najnowsza mapa do Columbusa?
                                                    Chodzi mi o WEST.
                                                    Przegladam od daaaawna aby sciagnac cos nowego ale nie ma ...

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X