Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skoda Kodiaq

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez PiotrekDK Zobacz wpis
    A ja myślałem że to ja już się starzeje i zacząłem być drażliwy.
    No i dobrze myslales - starzec sie starzejesz, a drazliwy jestes jak dziewczyna przed okresem...

    A skoro mieszkasz w Danii to masz prezent:



    ps, nie widzialem w Danii prawde mowiac takich terenow jak na tej reklamie...
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • Zamieszczone przez JacekRS Zobacz wpis

      Są na tym świecie ludzie, którzy kupują samochody mając w dupie "rankingi spadku wartości". I znam ich sporo .
      I zapewne ci ludzie nie liczący się z utratą wartości a więc po prostu z pieniędzmi kupują.... ta dam.... Forda ! :-) Dobre :-)

      Pozdrawiam
      perfex

      Octavia HTP

      Komentarz


      • Zamieszczone przez perfex Zobacz wpis

        I zapewne ci ludzie nie liczący się z utratą wartości a więc po prostu z pieniędzmi kupują.... ta dam.... Forda ! :-) Dobre :-)
        Boli Cię to? Frajer jesteś i tyle.
        "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

        Komentarz


        • JacekRS spokojnie kultura obowiązuje tu wszystkich. Można się z kimś nie zgadzać i każdy ma do tego prawo
          Ostatnio edytowany przez PiotrekDK; 1814.
          ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
          mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

          Komentarz


          • Zamieszczone przez JacekRS Zobacz wpis

            Boli Cię to? Frajer jesteś i tyle.
            Mnie to w ogóle nie boli. Mam tylko nadzieję, że wraz z zakupem modelu Vignale i pełną szeroką opieką serwisową tego auta Ford daje także nabywcy darmowy pakiet wizyt u psychiatry. Bo jednak jak ktoś jest chory na głowę to lepiej dla społeczeństwa by go leczyć.. Ktoś kupuje Forda i myśli, że ma Bentleya... Motyla noga, lepiej go na drodze nie spotkać...
            Pozdrawiam
            perfex

            Octavia HTP

            Komentarz


            • Zamieszczone przez perfex Zobacz wpis
              Ktoś kupuje Forda i myśli, że ma Bentleya... Motyla noga, lepiej go na drodze nie spotkać...
              dla czego mówisz ,że ktoś myśli o bentleyu ,ja myślę że to jest tak ,nie chcę VW bo mam alergię na markę ,na dobrze wyposażonego Merce ,Audi ,BMW mnie nie stać ,a tu mam dobrze wyposażonego i wykonanego ,nie rzucającego się Forda ,a do tego niezłą obsługę ,ja bym się skusił ,chyba nawet szybciej niż na Kodjaqa. Akurat głupotą jest to co piszesz o tym leczeniu bo jak pisał Piotrek
              Zamieszczone przez PiotrekDK Zobacz wpis
              Można się z kimś nie zgadzać i każdy ma do tego prawo
              Myślę ,że żadna Skoda nie będzie miała takich materiałów wykończeniowych jak Vignale ,a dobrze wposarzony superb również może kosztować.
              Sebastian
              Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
              Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
              Była Black ELEGANCE by sebastian7905
              Wczasy nad morzem - klik

              Komentarz


              • Tylko że Mondeo nie jedzie w żadnej dostepnej wersji, no ale to detale

                Komentarz


                • Zamieszczone przez sebastian7905 Zobacz wpis
                  dobra opcja ,biorąc pod uwagę ,prawdziwą skórę na stołkach ,konsoli ,doskonałe wyciszenie ,obsługa jak w Maybachu ,dopracowane szczegóły w stosunku do zwykłego Mondeo ,no i wyposażenie ,jednak cena dość wysoka ,ciekawe jak będzie ze stratą w porównaniu ze zwykłym dobrze wyposażonym Mondeo ,bo o komforcie względem innych aut wypada bardzo dobrze
                  Podobno ta dodatkowa obsługa była tylko na początku sprzedaży samochodu. Szczerze powiedziawszy Passat w Highline z pakietem R daje lepsze wrażenie jakości niż to Vignale.
                  Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga prawno-motoryzacyjnego na którym znajdziecie teksy prawne oraz testy najnowszych aut, w tym grupy VAG!
                  https://www.facebook.com/prawoimotoryzacja/
                  https://prawoimotoryzacja.blogspot.com/
                  https://www.instagram.com/prawoimotoryzacja/

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez michal8937 Zobacz wpis
                    Podobno ta dodatkowa obsługa była tylko na początku sprzedaży samochodu. Szczerze powiedziawszy Passat w Highline z pakietem R daje lepsze wrażenie jakości niż to Vignale.
                    raczej nie masz racji ,bo właśnie z taką a nie inna obsługą zostało to wymyślone ,ze względu na konkurencję ,passat z pakietem R to jak dla mnie i moich potrzeb 240tys zł pewnie ,więc ?
                    Zamieszczone przez Wosho Zobacz wpis
                    Tylko że Mondeo nie jedzie w żadnej dostepnej wersji, no ale to detale
                    skrzynia PowerShift jest równie dobra co DSG ,ma tez 400 niutków w dieslu 2.0 ,jeżeli to Biturbo to ma 210KM + ,no nie wiem ,trudno tu mówić ,ze nie jedzie ,zawieszenie niestety na korzyść Forda - to niezaprzeczalny fakt ,nie mówię ,że pasek jest zły (bo sam jeżdżę) ale nie przeginajmy ,nawet w Mercedesie naszego kolegi forumowego (celowo nie piszę kogo ,bo może by nie chciał) sa takie buble i usterki ,że szkoda gadać ,i tu zamawiając prawdziwą skórę np. w nowej c-klasie trzeba dopłacić z 15000 zł ,a w Vignale jest w standardzie ,twierdzę jednak ,że jestem na forum OCP i tu skody nie maja sobie równych są po prostu najlepsze
                    Sebastian
                    Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                    Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                    Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                    Wczasy nad morzem - klik

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez sebastian7905 Zobacz wpis
                      zamawiając prawdziwą skórę np. w nowej c-klasie trzeba dopłacić z 15000 zł ,a w Vignale jest w standardzie ,twierdzę jednak ,że jestem na forum OCP i tu skody nie maja sobie równych są po prostu najlepsze
                      Nie chodzi tu o żadną "najlepszość". Ale mówmy sobie prawdę. Mondeo wewnątrz jest baaardzo przeciętne a Vignale to to bardzo przeciętne Mondeo z deską obszytą skóra. Każdy ciut lepszy tapicer w PL umie to zrobić i sądzę że co najmniej nie gorzej niż Vignale. Nie ma tam różnic w zawieszeniu, silnikach, bodykicie itp. Jest skóra na desce i system aktywnej redukcji hałasu z małych głośników czyli coś wartego z 10 euro...
                      Pozdrawiam
                      perfex

                      Octavia HTP

                      Komentarz


                      • sebastian7905 , dowiedz się, czy nie uległy zmianie ten dodatkowe usługi, bo z tego co wiem, to część już nie obowiązuje.
                        Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga prawno-motoryzacyjnego na którym znajdziecie teksy prawne oraz testy najnowszych aut, w tym grupy VAG!
                        https://www.facebook.com/prawoimotoryzacja/
                        https://prawoimotoryzacja.blogspot.com/
                        https://www.instagram.com/prawoimotoryzacja/

                        Komentarz


                        • Michał ,sprawdzę bo nie będę się kłócił ,akurat w Gdyni jest jeden z niewielu salonów w Polsce gdzie można go sobie obejrzeć i popytać.
                          Zamieszczone przez perfex Zobacz wpis
                          Mondeo wewnątrz jest baaardzo przeciętne ,a Vignale to to bardzo przeciętne Mondeo z deską obszytą skóra.
                          Nie no pasek to jest premium dopiero ,pewnie że nie będziemy się kłócić ,bo nie ma o co ,ale passatów będzie więcej ,a vignale nie ,i w pasku nie ma deski obszytej skórą i nadmuchiwanych pasów
                          Zamieszczone przez perfex Zobacz wpis
                          Każdy ciut lepszy tapicer w PL umie to zrobić i sądzę że co najmniej nie gorzej niż Vignale.
                          Chciałbym to zobaczyć i porównać ,a nawet jeśli się uda ,to fotele były specjalnie projektowane pod vignale i mają 11-sto punktowe ustawienia z funkcją masażu
                          Miałem dwa Fordy i są to dobre auta ,myślę jednak ,że ja nie jestem spaczony marką samochodu ,nie musi być to VW ani AUDI ani MERCEDES ,a w takim VIGNALE mógłbym się dobrze czuć
                          Wracając do KODIAQ-a ,to trochę mnie zmartwiliście tymi plastikowymi boczkami
                          Sebastian
                          Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                          Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                          Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                          Wczasy nad morzem - klik

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez sebastian7905 Zobacz wpis
                            Wracając do KODIAQ-a ,to trochę mnie zmartwiliście tymi plastikowymi boczkami
                            you get what you pay for

                            Kodżak nie będzie nigdy Touaregiem. Boczki, deskę, fotele oddajesz do tapicera i masz miękko tam gdzie sobie tego życzysz. Jakbym miał wybierać między SIII a Kodżakiem to zdecydowanie byłby to Superb. Lepsze prowadzenie, przyśpieszenie, niższe spalanie, lepszy komfort itp.itd.

                            Jeżeli chodzi o Forda to troszkę przegięli z ceną wersji Vignale. Tak jak napisał perfex za lepszą tapicerkę ( która będzie się brudziła okrutnie ),masaż, lepsze wyciszenie kabiny IMO nie warto tyle dopłacać.

                            Wolałbym dorzucić jakieś 40 tys. zł do leasingu i kupić Volvo S90

                            Ostatnio edytowany przez mirek_p11; 11283.

                            Seat Leon ST FR by mirek_p11

                            Fotki
                            Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                            Fotki

                            Komentarz


                            • W przyszłym tygodniu biorę na testy Kodiaq, także coś więcej na jego temat napiszę. Boczki drzwiowe są słabe - nawet Seat Ateca ma w nich materiał. Trochę zalatują mi Focusem MK2. Oprócz tego, jak w VAG bywa od kilku lat, tyle drzwi są wykonane z gorszej jakości materiałów niż przednie.
                              Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga prawno-motoryzacyjnego na którym znajdziecie teksy prawne oraz testy najnowszych aut, w tym grupy VAG!
                              https://www.facebook.com/prawoimotoryzacja/
                              https://prawoimotoryzacja.blogspot.com/
                              https://www.instagram.com/prawoimotoryzacja/

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez PiotrekDK Zobacz wpis
                                JacekRS spokojnie kultura obowiązuje tu wszystkich. Można się z kimś nie zgadzać i każdy ma do tego prawo
                                Jaka kultura? Perfexa? Zakompleksionego lolka, który "najlepiej" ze wszystkich wydałby "cudze" pieniądze i chętnie by sprawdził co kto ma w portfelu?
                                Jedzie po Fordzie, a "wali konia" na forum Octavii. Skoro to taki wielki panicz, to niech się zapisze do klubu w/w Bentley'a - miliarder jeden i tam się wykaże swoimi mądrościami.

                                Niestety, ale jest na tym forum (z resztą na każdym się znajdą) kilka takich ciot (pewnie w przedszkolu i podstawówce byli popychadłami co przerwę i leczą kompleksy ), które zza monitora uważają, ze mają immunitet na krytykowanie i szydzenie z innych opinii, gustów i zakupów, a że to jest tolerowane przez adminów to i forum wygląda tak jak wygląda - jeden wielki burdel w każdym temacie, bo hejterzy i koniobijcy muszą się wypowiedzieć jako znawcy we wszystkim, a tak naprawdę to w d...ie byli i ch.ja widzieli.

                                sebastian7905 - Tak, przy Vignale, nie ma już tego programu "premium obsługi" zastąpiono je rabatami, których na początku Ford nie oferował.
                                Zamówiony - Vignale ma 180KM (wg katalogu 8,6s), Powershift i napęd na 4 koła - kombi - gwarancja na 6 lat lub 120kkm - koszt 170kPLN - + kupa innych dupereli, aha i dorzucili opony zimowe.

                                mirek_p11 - tak "dorzucać" można bez końca, ale to już temat na inną dyskusję - inny pułap cenowy, bo równie dobrze, każdemu kto kupi Kodiaq'a/Superb'a czy nawet RS'a za 170-180kPLN możesz to powiedzieć. Vignale ma oprócz jasnej tapicerki także ciemną brązową, ciemniejszą niż w Superbie więc nie widze problemu z brudzeniem się.

                                Ja szwagrowi mówiłem, Kodiaq Cię rozczarował to weź Superba, ale on i jego żona wolą Vignale, bardziej im się podoba i tyle, a czemu nie passat? Nie podoba mu się.

                                Swoją drogą życzę wszystkim komfortu kupowania w ten sposób - mam pewien pułap cenowy i wybieram sobie - nowe auto, to które mi się podoba i spełnia moje wymagania .

                                A Ty perfex kupuj sobie jaki tam chcesz samochód/dorożkę/wóz z węglem w wersji BASIC/ACTIVE/TREND itp/itd i dawaj do tapicera, malarza, tokarza, brukarza, sklarza, akustyka i innej maści specjalistów, żeby Ci go udoskonalali "lepiej" niż fabryka Bentley'a i wtedy błyśniesz na jego forum, a kto wie może i na OCP i znowu będziesz miał swoje "5 minut" w danym temacie jako "ekspert od wszystkiego, czyli od niczego" ! A o Vignale gówno wiesz - frajerze

                                Tyle ode mnie.
                                Ostatnio edytowany przez JacekRS; 32954.
                                "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                                Komentarz


                                • JacekRS A ja proponuje uzyc guziczka Edytuj i poprawic ten post. Inaczej faktycznie czas na odpoczynek i udanie sie na dwa wlasciwe fora dyskusyjne, gdzie mozna sie dla zabawy obrazac i moderacja na to pozwala.
                                  Spritmonitor.de

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
                                    JacekRS A ja proponuje uzyc guziczka Edytuj i poprawic ten post. Inaczej faktycznie czas na odpoczynek i udanie sie na dwa wlasciwe fora dyskusyjne, gdzie mozna sie dla zabawy obrazac i moderacja na to pozwala.
                                    W pełni popieram ostrzezenie administratora Maicrofta dla forumowicza JacekRS.
                                    Jestem na tym forum od lat i prawde mowiac tyle agresji i chamstwa w jednym poscie, jak ostatni post forumowicza JacekRS pod adresem forumowicza Perfex to juz dawno nie wiedzialem.
                                    Forumowicz JacekRS "uraczyl" nas stwierdzeniami: (cytaty)

                                    "Jaka kultura? Perfexa? Zakompleksionego lolka, który (...) "wali konia" na forum Octavii."
                                    "Niestety, ale jest na tym forum (...) kilka takich ciot (pewnie w przedszkolu i podstawówce byli popychadłami co przerwę i leczą kompleksy) (...)
                                    "to i forum wygląda tak jak wygląda - jeden wielki burdel w każdym temacie, bo hejterzy i koniobijcy muszą się wypowiedzieć jako znawcy we wszystkim, a tak naprawdę to w d...ie byli i ch.ja widzieli."
                                    "A Ty perfex kupuj sobie jaki tam chcesz samochód/dorożkę/wóz z węglem (...) A o Vignale gówno wiesz - frajerze"

                                    Uzyte zwroty, jezyk, i same porownania - cos strasznego, jak u przyslowiowego bezmozgiego dresiarza rzucajacego co drugie slowo na "k" jako przerywnik w swojej bezmyslnej wypowiedzi.
                                    WSTYD.
                                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                    Spalanie - Motostat.pl

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez JacekRS Zobacz wpis

                                      Jaka kultura? Perfexa? Zakompleksionego lolka, który "najlepiej" ze wszystkich wydałby "cudze" pieniądze i chętnie by sprawdził co kto ma w portfelu?
                                      Jedzie po Fordzie, a "wali konia" na forum Octavii. Skoro to taki wielki panicz, to niech się zapisze do klubu w/w Bentley'a - miliarder jeden i tam się wykaże swoimi mądrościami.

                                      Niestety, ale jest na tym forum (z resztą na każdym się znajdą) kilka takich ciot (pewnie w przedszkolu i podstawówce byli popychadłami co przerwę i leczą kompleksy ), które zza monitora uważają, ze mają immunitet na krytykowanie i szydzenie z innych opinii, gustów i zakupów, a że to jest tolerowane przez adminów to i forum wygląda tak jak wygląda - jeden wielki burdel w każdym temacie, bo hejterzy i koniobijcy muszą się wypowiedzieć jako znawcy we wszystkim, a tak naprawdę to w d...ie byli i ch.ja widzieli.
                                      (...)
                                      A Ty perfex kupuj sobie jaki tam chcesz samochód/dorożkę/wóz z węglem w wersji BASIC/ACTIVE/TREND itp/itd i dawaj do tapicera, malarza, tokarza, brukarza, sklarza, akustyka i innej maści specjalistów, żeby Ci go udoskonalali "lepiej" niż fabryka Bentley'a i wtedy błyśniesz na jego forum, a kto wie może i na OCP i znowu będziesz miał swoje "5 minut" w danym temacie jako "ekspert od wszystkiego, czyli od niczego" ! A o Vignale gówno wiesz - frajerze

                                      Tyle ode mnie.
                                      Ładny post. Pozostawię go bez odpowiedzi. Poziom szamba. Przykre, że akurat na tym forum...

                                      Tyle ode mnie.
                                      Pozdrawiam
                                      perfex

                                      Octavia HTP

                                      Komentarz


                                      • marlej108 czy zawsze musisz dodać swoje "3 grosze" i podjudzać? Każdy chyba umie czytać. Admin zaingerował i wystarczy.
                                        Pozdrawiam,


                                        Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez spj Zobacz wpis
                                          marlej108 czy zawsze musisz dodać swoje "3 grosze" i podjudzać? Każdy chyba umie czytać. Admin zaingerował i wystarczy.
                                          A Ty zawsze musisz narzekac?
                                          Tu nie chodzi o podjudzanie ale o reagowanie na niewlasciwe zachowania od razu. Zamiast mnie sie czepiac - czep sie lepiej osoby, ktora lży innych na tym forum. Byloby z tego wiecej pozytku. Nastepnym razem moze to Ty od razu powiadomisz administracje jak przeczytasz taki stek wyzwisk, ok?
                                          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                          Spalanie - Motostat.pl

                                          Komentarz


                                          • To samo chciałem napisać co spj... Czytam sobie ten temat i kolegom Marlej i Perfex proponowałbym jednak wstrzymanie się od komentarzy. Bo o ile Maicroft jest wzorem cnót w internetowej dyskusji, to wasze wypowiedzi prowokują takie wystąpienia... Sam zresztą też nie jestem niewiniątkiem...
                                            Maciek
                                            terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                                            Zapraszamy....

                                            Komentarz


                                            • Dobra, odbiegając od epitetów, ile % rabata udało się Wam uzyskać na Kodiaq?
                                              Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga prawno-motoryzacyjnego na którym znajdziecie teksy prawne oraz testy najnowszych aut, w tym grupy VAG!
                                              https://www.facebook.com/prawoimotoryzacja/
                                              https://prawoimotoryzacja.blogspot.com/
                                              https://www.instagram.com/prawoimotoryzacja/

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez klarus Zobacz wpis
                                                To samo chciałem napisać co spj... Czytam sobie ten temat i kolegom Marlej i Perfex proponowałbym jednak wstrzymanie się od komentarzy. Bo o ile Maicroft jest wzorem cnót w internetowej dyskusji, to wasze wypowiedzi prowokują takie wystąpienia... Sam zresztą też nie jestem niewiniątkiem...
                                                No niewiniątkiem nie jestes, tu masz akurat racje

                                                A tak serio, to mysle, ze jestes chyba inteligentny facet i rozumiesz, ze wypowiedz Perfexa w ktorej negowal sens zakupu Mondeo w wersji Vignale w zadnym razie nie uzasadnia wylania na niego steku pomyj przez JackaRS.

                                                Zabawne jest natomiast to, ze doslownie przed chwila dostalem nagla robote - napisac na jutro zawiadomienie do prokuratury o mozliwosci popelnienia przestepstwa zniewazenia w internecie, za co mozna powedrowac nawet do pierdla w naszym pieknym kraju (i slusznie, aczkolwiek dzieje sie to niezwykle rzadko w przypadku pierwszego skazania, co innego recydywa). Takie zawiadomienie to w sumie szybka i prosta sprawa, a ustalenie sprawcy wcale trudne nie jest w wiekszosci przypadkow, bo do zniewazenia dochodzi czesto w ramach tzw. dolus repentinus, a wiec w zamiarze bezposrednim naglym, gdy sprawca tego wczesniej nie planowal, a wiec i sie do tego nie przygotowal, co z kolei skutkuje tym, ze ustalenie jego tozsamosci a nastepnie pociagniecie do odpowiedzialnosci karnej jest proste i niejako "oplacalne" dla tzw. Wymiaru Sprawiedliwosci (bo jest wykryta sprawa i sprawca + skazanie = sprawna praca organow scigania i sądu RP czyli dobra statystyka a to w sądzie najwazniejsze niemalze (jak ktos mial te nieprzyjemnosc obcowac z organami Temidy to wie o czym pisze)). Zawsze sie dziwie, jak niektorzy ludzie latwo sie w pewnym sensie podkladaja pod przepisy kodeksu karnego, zupelnie jakby podswiadomie chcieli zrobic sobie sami problem...

                                                Tyle w tym temacie ode mnie.
                                                Ostatnio edytowany przez marlej108; 1129.
                                                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                                Spalanie - Motostat.pl

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez michal8937 Zobacz wpis
                                                  Dobra, odbiegając od epitetów, ile % rabata udało się Wam uzyskać na Kodiaq?
                                                  Slyszalem o 5.500 zl rabatu na najtansza wersje ale niepotwierdzone i brzmi troche malo zachecajaco. Daje to ok. 6% od ceny i pewnie w przypadku drozszych wersji taki rabat procentowy moze byc podobny.
                                                  Z drugiej strony nowosc... a za nowosc sie placi.
                                                  Ps. choc akurat Superb w momencie debiutu byl tanszy niz teraz hehe.
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                                  Spalanie - Motostat.pl

                                                  Komentarz


                                                  • marlej108 , no to ci odpowiem i o ile nie będziesz mnie prowokował do dalszej dyskusji, to będzie koniec offtopa z mojej strony...
                                                    Odsyłanie do psychiatry przez Perfexa i bardzo często przez Ciebie (również w innych wątkach) tych, którzy myślą inaczej mnie osobiście razi i mogę zrozumieć tych na których działa jak woda na młyn... Sam staram się unikać tego typu argumentów i od doktora "prawie habilitowanego", a także od innych oczekuję tego samego...
                                                    Maciek
                                                    terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                                                    Zapraszamy....

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X