Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Skoda Fabia ???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Wizualizacje Fabii III z chinskiej strony...

    Další návrh vzhledu nové Škody Fabia. Vypadat ale může docela jinak – AutoRevue.cz
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #77
      O ile tył może tak wyglądać to już wiadomo, że przód będzie inny.
      Na tej stronie co podałeś jeszcze jest link do jakiegoś zdjęcia z indyjskiego bloga. Tam autor miał fantazje bo auto jest jakieś dla mnie nieproporcjonalne, wygląda to śmiesznie.
      SKODA Rapid 1.2 TSI 105 KM

      SKODA Fabia I 1.2 12V HTP 64 KM

      Komentarz


      • #78
        W najnowszym "motorze" zaprezentowano zdjęcia nowej Fabii. Jeśli są autentyczne, to tył samochodu przypomina trochę Citroena AX z lat 90-tych.
        www.kawapelnaslonca.pl

        Komentarz


        • #79
          Zamieszczone przez trasat23
          W najnowszym "motorze" zaprezentowano zdjęcia nowej Fabii. Jeśli są autentyczne, to tył samochodu przypomina trochę Citroena AX z lat 90-tych.
          Na pewno MOTOR, na której stronie ?
          Mam ostatni numer i nie widziałem tam Fabii, ba ani jednej Skody.

          A może AŚ?
          SKODA Rapid 1.2 TSI 105 KM

          SKODA Fabia I 1.2 12V HTP 64 KM

          Komentarz


          • #80
            Zamieszczone przez grzesk
            Zamieszczone przez trasat23
            W najnowszym "motorze" zaprezentowano zdjęcia nowej Fabii. Jeśli są autentyczne, to tył samochodu przypomina trochę Citroena AX z lat 90-tych.
            Na pewno MOTOR, na której stronie ?
            Mam ostatni numer i nie widziałem tam Fabii, ba ani jednej Skody.

            A może AŚ?
            Motor numer 24-25 z 09.06.2014r. strona 12 i kawałek 13tej. Artykuł na pół strony - raczej trudno przegapić.
            www.kawapelnaslonca.pl

            Komentarz


            • #81
              Zamieszczone przez trasat23
              Motor numer 24-25 z 09.06.2014r. strona 12 i kawałek 13tej. Artykuł na pół strony - raczej trudno przegapić.
              A jednak przegapiłem, kartki się skleiły... Brrr

              Co do auta to te zdjęcia już były w internecie i auto jest całe zamaskowane, więc tył raczej nie będzie wyglądał jak AX

              Inna rzecz mi się za to rzuciła w oczy po zdjęciach z tego artykułu na co nie zwróciłem uwagi w internecie.
              Ta Fabia ma z przodu światła soczewkowe lub xenony ale bardziej zwróciłem uwagę na pasek LEDowy taki jak w O3! W każdym razie tak to wygląda i w tym przypadku góruje na Rapidem bo tam nie ma takiej opcji.
              Może Rapid po FL coś takiego dostanie a tu fabia już ma.
              SKODA Rapid 1.2 TSI 105 KM

              SKODA Fabia I 1.2 12V HTP 64 KM

              Komentarz


              • #82
                Zamieszczone przez trasat23
                W najnowszym "motorze" zaprezentowano zdjęcia nowej Fabii. Jeśli są autentyczne, to tył samochodu przypomina trochę Citroena AX z lat 90-tych.
                Oglądałem dziś tą gazetę, i powiem krótko, przód jest jak najbardziej ok, ale ten tył to im chyba się źle poruteszowało. Są tam dwa zdjęcia z dwóch perspektyw i tylna szybka (za tylnymi drzwiami) ma inny kształt i światła też mi coś nie podchodzą, mi to wygląda na robote grafika a nie faktyczne zdjęcia.

                O2 1,9 BXE+ 143KM/312Nm

                Komentarz


                • #83
                  Co się podniecacie... Fabia i tak będzie wyglądała w realu gorzej niż na zdjęciach... Zupełnie tak samo jak było z Rapidem.
                  Adam... Używam:
                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                  Passek: B6 175KM/366Nm

                  Komentarz


                  • #84
                    Mi się te nowe skody przestają podobać. Wszystkie robione na jedno kopyto. Wcześniej to co najwyżej można było znaleźć delikatne podobieństwo między felicją FL a octavią I, teraz to rapid i octavia jest niemal identyczna. Wolę jak dany model ma swój wygląd a nie tylko różnica w nazwie i cenie.

                    Komentarz


                    • #85
                      a gdyby wygladala nowa Fabka tak:

                      Jak se vám líbí? Nová Škoda Fabia předmětem práce dalšího grafika – AutoRevue.cz

                      to musze powiedziec, ze przynajmniej z przodu i z boku bylaby chyba najladniejsza z dotychczasowych jej wersji... gdzies tam tylko napisali, ze moze miec mniejszy bagaznik niz obecnie (zeby sie bardziej od Rapida roznic) - to akurat byloby troche szkoda.

                      ps. i ma nawet listwe chromowana - co prawda tylko dolna, ale zawsze :diabelski_usmiech
                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                      Spalanie - Motostat.pl

                      Komentarz


                      • #86
                        Wygląda jak polówka z przodem z octy. Zacnie. Choć trzeba liczyć że to nie będzie takie ładne

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X