Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Skoda Superb III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez marlej108
    ps. wersja active zdziadzona - nie ma np. halogenow, a grill nie jest juz z chromowanymi paskami (jak dotychczas). Nie ma tez elementow chromowanych wewnatrz (bezsens..) - przez co wnetrze jakies takie malo na Superba wyglada. Halogenow nie ma... ale ma alufelgi w standardzie :-)
    Nie ma też soczewek, widać że Skoda chce ograniczyć sprzedaż wersji Activ stąd zapewne tak drastyczne cięcia, trochę szkoda bo jest to auto które można mieć w cenie wypasionej O3, a możliwe że będzie pozbawione jej największych bolączek.

    Nie podoba mi się także że tylna lampa też jest w 2 rodzajach, to takie pchanie od razu ludzi w wersje Style, no ale cóż taki mamy klimat...
    JEST >>> O2FL by Lockin

    BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
    BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
    BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
    BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

    Komentarz


    • W tygodniu miałem okazję zobaczyć czarną SIII na Muchoborze we Wrocławiu. Ogólnie przód mi się nie rzucił w oczy. Więc efektu WOW brak. Za bardzo to podobne do OIII. Dopiero tylne lampy zwróciły uwagę że to SIII. Ogólnie wrażenie że to taka chińska Mazda 6. Wrażenia średnie.

      Komentarz


      • Pierwszy SuperB ,który nie jest kombi i fajnie wygląda .
        Respect All,Fear No One!

        Komentarz


        • Zamieszczone przez marlej108
          Na szczescie Skoda uznala ze chromu nie bedzie tylko w najtanszej wersji, w innych oczywiscie bedzie.
          niestety ;-)

          Komentarz


          • Jest juz gdzieś cennik dodatków?
            Ciekaw jestem kosztów dołożenia xenonow do wersji Active.
            Kondziu

            OCP

            Komentarz


            • Zamieszczone przez lu5asz
              Jest juz gdzieś cennik dodatków?
              Nie ma jeszcze, czekamy. :|

              Zamieszczone przez lu5asz
              Ciekaw jestem kosztów dołożenia xenonow do wersji Active.
              W Czechach kosztuje ok 5,2 tys. - prawdopodobnie u nas będzie zbliżona cena. 8)
              MARCIN
              Mój szkodnik

              Komentarz


              • Zrobiłem sobie konfiguracje wersji podobnej do mojej i wyszło mi, bagatela, 977 800 koron :P
                Marek

                Komentarz


                • Zamieszczone przez pstrykacz
                  Zrobiłem sobie konfiguracje wersji podobnej do mojej i wyszło mi, bagatela, 977 800 koron :P
                  Cena masakruje - jako baze dałęś L&K ? :P
                  Mój konfig też daje radę - 926 500 KCZ (baza 2,0tdi 190/style), ale wyszedł "chory" pułap cenowy, trzeba będzie obcinać :bajer
                  MARCIN
                  Mój szkodnik

                  Komentarz


                  • Baza to 2,0TDI/190KM/Style :evil:
                    Marek

                    Komentarz


                    • Ostatnio pojawił się nowy, poszerzony cennik niemiecki Superba:

                      Error 404

                      Zawiera m.in. dwie wersje tempomatu (do 160 i do 210 km/h). Ciekawe, czy u nas też będą dostępne obie opcje, bo w czeskim np. brak rozróżnienia...

                      Komentarz


                      • dzis w sieci pojawilo sie kilka testow na stronach czeskich

                        m.in. na auto.cz autoforum.cz autorevue.cz
                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                        Spalanie - Motostat.pl

                        Komentarz


                        • jest moc

                          Zkusili jsme novou Škodu Superb 2,0 TSI 4x4: takhle jede nejsilnější škodovka | Autoforum.cz

                          [youtube] [/youtube]

                          Seat Leon ST FR by mirek_p11

                          Fotki
                          Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                          Fotki

                          Komentarz



                          • ale zapier**la :shock:

                            Komentarz


                            • Zobaczcie różnicę w poziomie paliwa w 0:20 (3098 km), a w 1:31 (3103 km) - w baku musiał być niezły wir :twisted:
                              Przyjmując, że poszło 1/32 zbiornika, to przy takim pałowaniu trzeba będzie tankować co około (5 × 32 =) 160 km :shock:
                              Pozdrawiam,


                              Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                              Komentarz


                              • Nawet podczas przyspieszania widac jak spada poziom paliwa

                                Komentarz


                                • Do 200 jak moja seria, bez szału (tu i tu odnoszę do prędkości licznikowych). Do 100 lepiej, z oczywistych względów.
                                  "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                  Komentarz


                                  • Idzie jak zły :shock:

                                    Zamieszczone przez feels3
                                    Nawet podczas przyspieszania widac jak spada poziom paliwa
                                    Czujnik z przodu baku , to sie nieco obniżył :diabelski_usmiech
                                    MARCIN
                                    Mój szkodnik

                                    Komentarz


                                    • chłopaki, nie jest tak źle chyba z tym spalaniem.
                                      Zobaczcie start 3059 km i do 3098 spalił wg tej skali 1/8 zbiornika. Ile ma zbiornik w SIII? 65? 70 l?
                                      To jest ok 8 l na 40 km . Czyli mamy ok 20/100.
                                      A te 40 km to były testy cały czas jak dalej widać na filmiku - na elastyczność i przyśpiechę.
                                      To wg mnie w takim aucie (moc, wielkość, 4x4) rozsądny wynik.
                                      W zwykłym ruchu pewnie spokojnie w 10-12 literkach się uda zamknąć, jak myślicie?

                                      Komentarz


                                      • Alonzo_, moje 220 spala średnio 11, ostatnio raczej więcej, bo się olej szybciej nagrzewa i wcześniej można palnikowac. Dodaj więcej mocy, haldex, większą masę, większą wielkość (opory), i...12 to może, ale jeździć tym autem tak, żeby spalić 10, to lepiej sobie 1.4 kupić.
                                        Inna sprawa, czy moje przemieszczanie się podpada pod "normalny ruch" - ale mi się wydaje, że tak (bo jak się wygłupiam, to średnie mam >15)
                                        "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                        Komentarz


                                        • A co to za czerwona kontrolka mu się zapaliła w miejscu przebiegu dziennego przy licznikowych 250 km/h?
                                          Pozdrawiam
                                          Marcin

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Enriquez
                                            A co to za czerwona kontrolka mu się zapaliła w miejscu przebiegu dziennego przy licznikowych 250 km/h?
                                            warp speed :lol:

                                            Komentarz


                                            • hehe - oznacza chyba, że "od teraz możesz wyprzedzać wszystkie fabryczne mercedesy i beemki" :szeroki_usmiech
                                              Pozdrawiam
                                              Marcin

                                              Komentarz


                                              • Mam takie pytanie - nieco nie na temat. Jak to jest, że w Superbie jest o tyle więcej miejsca niż w Passacie, Audi A4 czy nawet Audi A6 mimo zewnętrznych rozmiarów tych samych lub nawet mniejszych? Na czym Skoda to miejsce 'zaoszczędza' - bo aż trudno uwierzyć, aby o tyle mniej było materiałów wyciszeniowych czy chudsze blachy, boczki...

                                                Komentarz


                                                • tadziak, przede wszystkim ze silnik stoi poprzecznie. W Passacie tez jest sporo miejsca.
                                                  Marek



                                                  Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                                  Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                                  Komentarz


                                                  • myśle że jak ktos kupuje takie 2.0 280 km 4x4 za 180-230 tys zł to ma głeboko w d... czy mu pali 12 czy 15. a jak liczy kazdy litr tzn że go na takie auto nie stac i powinien poszukać bardziej ekonomicznego.
                                                    ale to tylko moje zdanie
                                                    BYŁA o1 rs
                                                    BYŁA o2 1.6
                                                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X