Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie tarcze kupic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • loru, jak się dotrą, daj znać czy popiskują czy coś.

    Ja w obawie przed piszczeniem poprzestałem na ATE PD + ATE, ale rozpatrywałem też taki zestaw.
    Ja tu tylko sprzątam...

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Puchacz
      loru, jak się dotrą, daj znać czy popiskują czy coś.
      jasne , zdam relacje

      Heble po dotarciu, piszczą, szczególnie jak się co chwilę hamuje jadąc w korku i delikatnie naciska pedał.
      O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

      Komentarz


      • Od dzisiaj z tyłu tarcze Bosch ∅260 110pln sztuka + klocki Breck (polecone przez ASO i u nich też nabyte 120pln). Po dotarciu dam znać jak to się spisuje
        Czasem trzeba długo iść, aby dojść do siebie...

        Komentarz


        • jakie mam tylne tarcze 232mm czy 239mm??auto octavia 1.8t aum 2000r po lifcie.
          doczytałem ze niby 232mm ale w kompie IC jet że od 8.2000r jet 239mm.

          Komentarz


          • Ja niebawem bede testował 345mm zimmermanny sporty + ds perfo - podziele sie spostrzezeniami w swoim watku
            Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
            Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
            ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

            TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


            Komentarz


            • Zamieszczone przez misiek^wro
              Ja niebawem bede testował 345mm zimmermanny sporty + ds perfo - podziele sie spostrzezeniami w swoim watku
              nie masz sie co dzielic :diabelski_usmiech

              to dobry i SPRAWDZONY zestaw
              With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

              Komentarz


              • W BXE zalozone mamy klocki Mintex z gladkimi tarczami jakies angielsko no-name. Hamuje to o wiele lepiej niz seryjny zestaw z CAYC :lol:
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • Maicroft, może APEC?

                  >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                  Komentarz


                  • Nie mam pojecia
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • witam,
                      czy ktoś testował hamulce EBC ?

                      Link

                      ciekawą ofetę mają
                      Jest: O3 2.0 TDI - amayzing znaczy belka skrętna !!!!!! szkoda, że nie resory ...

                      Komentarz


                      • ma ktos moze czy slyszal jakas sprawdzona ipinie o tarczach i klockach firmy pagid?

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez filips
                          witam,
                          czy ktoś testował hamulce EBC ?

                          Link

                          ciekawą ofetę mają
                          Polecam klocki zwykle i do tego gladkie tarcze, tez ich lub zimmermanna, zona ma taki zestaw w golfie mk5 1.9BKC, bardzo fajnie hamuje, ciezko to zmeczyc a tylko nieco bardziej pyli.

                          ps. Jedyne klocki w atv, jakie wytrzymuja mi dluzej niz 500km, to EBC metal R :P

                          Komentarz


                          • ganzal, daruj sobie

                            >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez filips
                              witam,
                              czy ktoś testował hamulce EBC ?

                              Link

                              ciekawą ofetę mają
                              nie długo planuję wymienić tarczę i klocki właśnie na ebc to dam znać co i jak :wink:
                              superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                              poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                              Komentarz


                              • gdzies na necie czytalem ze sa od tego samego producenta co ebc ale trudno wogole znalezc jakies informacje o nich

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez piramida
                                  Zamieszczone przez filips
                                  witam,
                                  czy ktoś testował hamulce EBC ?

                                  Link

                                  ciekawą ofetę mają
                                  nie długo planuję wymienić tarczę i klocki właśnie na ebc to dam znać co i jak :wink:
                                  tylko do Twojego stylu jazdy nie bierz klockow slabszych niz Red STuff
                                  With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                  Komentarz


                                  • Przeczytałem cały temat - ufff :2kc
                                    Panowie mam pytanko konkretne do fachowców.

                                    Chcę zmienić ojcu tarcze i klocki na Zimmermann

                                    TARCZE : 100.1233.20

                                    Średnica [mm]: 256
                                    Grubość tarczy [mm]: 22,0
                                    Minimalna grubość [mm]: 19
                                    Typ tarczy: wentylowana
                                    Obróbka materiału: wysoko nawęglany
                                    Powierzchnia: pokryty dodatkową warstwą
                                    Ilość otworów: 5
                                    Średnica otworu [mm]: 100
                                    Wysokość [mm]: 36,7
                                    Średnica otworu centrującego [mm]: 65
                                    Średnica wewnętrzna [mm]: 133,5
                                    otwór o śr [mm]: 15,6

                                    KLOCKI : 23131

                                    Szerokość [mm]: 146
                                    Wysokość [mm]: 54,7
                                    Grubość [mm]: 19,7
                                    Czujnik zużycia: z czujnikiem zużycia
                                    Długość złącza ostrzegawczego [mm]: 145

                                    Pytanie brzmi czy do Octavi 1 Tur - 2008 z silnikiem AXR będą one odpowiednie - styl jazdy typowo "lajcikowy" .
                                    Sprawdziłem, że pasują one do SEAT IBIZA IV właśnie z silnikiem AXR od roku 2002 (ale też do SEAT IBIZA V SPORTCOUPE ) ...natomiast nie mam przekonania do tego czy Średnica [mm]: 256 będzie odpowiednia bo spotkałem się z rozmiarem 280 mm jako tym do Octavi 1 z TDI - czy po prostu nie będzie to miało aż takiego znaczenia.
                                    Pytanie banalne ops: ale "kto pyta ten nie błądzi"
                                    PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                    Komentarz


                                    • ale przednie tarcze mają 280 mm.
                                      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                      =================================================

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez endryu
                                        przednie tarcze mają 280 mm
                                        więc właśnie się uprzejmie zapytuję czy te w/w podejdą czy kategorycznie NIE ? (ja w tym temacie kompletnie zielony jestem ) czy po prostu mają być ze średnicą zewnętrzną 280[mm] i już ale tutaj podają 256 Attention Required! | Cloudflare jako pasujące do Octavi 1U2 - 1,9 TDI motowanych od 2005.10 ->
                                        :?: :?: :?: :?: :?:
                                        PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                        Komentarz


                                        • w 1,9 TDI AXR przednie tarcze mają 280 mm.
                                          Attention Required! | Cloudflare
                                          O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                          O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                          =================================================

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez endryu
                                            w 1,9 TDI AXR przednie tarcze mają 280 mm.
                                            no właśnie albo 256 też do 1,9 TDI AXR ---> Attention Required! | Cloudflare :hammer więc sam już nie wiem... trzeba będzie zmierzyć i tyle
                                            PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                            Komentarz


                                            • PAOLO ESCO, sprawdź najlepiej organoleptycznie
                                              Znalazłem zapis, że rozmiar tarczy 256mm stosowany był w wersji z kołem 14" :idea: (ponoć były takie wersje :niewiem )
                                              tu Just a moment... są producenci, którzy rozmiaru 256 mm nie mają do 1,9 TDI 100KM.
                                              O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                              O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                              =================================================

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Nexus6
                                                Zamieszczone przez piramida
                                                Zamieszczone przez filips
                                                witam,
                                                czy ktoś testował hamulce EBC ?

                                                Link

                                                ciekawą ofetę mają
                                                nie długo planuję wymienić tarczę i klocki właśnie na ebc to dam znać co i jak :wink:
                                                tylko do Twojego stylu jazdy nie bierz klockow slabszych niz Red STuff
                                                Tak, będą czerwone ale nie wiem jeszcze które tarcze, gładkie, nawiercane czy nacinane?
                                                superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                                poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez endryu
                                                  sprawdź najlepiej organoleptycznie
                                                  :szeroki_usmiech też uważam, że to najlepsze rozwiązanie - dzięki za poświęcony czas
                                                  PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                                  Komentarz


                                                  • :szeroki_usmiech drobnostka
                                                    O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                                    O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                                    =================================================

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X