Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie tarcze kupic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez celtics
    Zwykłe ale następne będą nacinane. Nie polecam BREMBO może kogoś tym urażę ale kolega zmienił na takie i mu się zwichrowały. Osobiście nie miałem z nimi nic wspólnego ale wiele osób na nie narzeka.
    Ale zwykłe, gładkie brembo czy MAXy - nacinane?
    6Y20VT codename FiA - v.1.5 - 213KM/339Nm
    Polecam NETCAR.PL - Opony i Felgi, VAGSerwis.pl

    Komentarz


    • Zwykłe Brembo /gładkie/

      Komentarz


      • Zamieszczone przez celtics
        kolega zmienił na takie i mu się zwichrowały.
        generalnie przez pierwsze 20-50km nie powinno się ostro hamować, żeby klocki i tarcze się "spasowały"

        ja założyłem ostatnio tarcze mikoda nacinane i klocki ferodo, i czuję wyraźną różnicę w hamowaniu, oczywiście na plus

        pzdr
        Jestem oazą spokoju... pierd... ku..., zajebiście wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora.

        Komentarz


        • No niestety muszę powiedzieć że ATE strasznie zaniża jakość swoich wyrobów zlecając ich produkcję coraz tańszym wykonawcom. O ile kiedyś produkowały dla ATE tarcze Brembo i Zimmermann to teraz jest to coraz większa zagadka. Mam już kilka reklamacji na te tarcze, więc coś jest na rzeczy. Ostatnio miałem lite ATE kupowane w jednej z większych hurtowni i na pudełku było napisane "Made in PRC". Ale magia marki robi swoje.

          [ Dodano: Sro 31 Mar, 10 21:05 ]
          Zamieszczone przez Bart_wawa
          W takim razie postawie na nacinane ATE z przodu oraz na ATE na tył tylko teraz jaki klocek do tego dobrac....
          Zastanów się nad właściwym wyborem tarcz, jak napisałem ATE daje ciała
          !!NOWOŚĆ W OFERCIE LIQUI MOLY MOLYGEN 5W50!!
          Sklep VAGTECH
          Oficjalny dystrybutor olei Meguin
          Ul. Łopuszańska 53 (pn-pt - 9.00-17.00, sob - 10.00-13.00)
          02-232 Warszawa
          tel. 22 8462646, kom. 692312345, 694 679 252

          Komentarz


          • Zamieszczone przez bliber
            założyłem ostatnio tarcze mikoda nacinane i klocki ferodo, i czuję wyraźną różnicę w hamowaniu, oczywiście na plus
            jak zrobisz kilkaset km lub więcej, pochwal się jak się zestaw sprawuje.
            O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
            O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
            =================================================

            Komentarz


            • Ja 15kkm temu wymieniłem tarcze i klocki na bosch po perypetiach z tarczami ate i jurid oraz jakiegoś polskiego producenta w poprzednich autkach twierdze, że bosch sprawuje się idealnie. Kiedy z tarczami innych producentów problem z biciem przy hamowaniu pojawiał się po ok. 1kkm a w jurid przy dwóch kompletach od razu, bosch sprawuje się bez najmniejszego problemu polecam.
              Pierwsza Octavia i myśle że nie ostatnia

              Komentarz


              • podziękował
                Była Octavia I 1.9 TDi 2004 kombi 137 Km 315 Nm
                Była Octavia II 2.0 Rs Tdi 2008 kombi 170/?? 350/??
                ...
                A jest Octavia II FL 1.6 TDI 4x4 2010r. "Stara miłość nie rdzewieje" ... i jak to mówią "śpiesz się powoli"

                Komentarz


                • Hmmm już zdębiałem. To co w takim razie zakładać??? Piszecie ze mikoda... A może bosch?

                  Komentarz


                  • Brembo Max
                    6Y20VT codename FiA - v.1.5 - 213KM/339Nm
                    Polecam NETCAR.PL - Opony i Felgi, VAGSerwis.pl

                    Komentarz


                    • To powodzenia przy 2-3 wymianie gwarancyjnej
                      www.soft-car.pl
                      www.chiptuning-gdansk.pl


                      - Chiptuning silników benzynowych oraz diesla
                      - Wyłączanie DPF
                      - Hamownia Obciążeniowa

                      Komentarz


                      • Witam.

                        Po kilku tygodniach użytkowania nowych tarcz ATE (nacinane czyli power disk) w komplecie z klockami ATE mogę wszystkim polecić taki układ. Jestem zadowolony. Hamowanie bardzo dobre i równomierne. Hamulce dobrze reagują na siłę nacisku na pedał. Koła zimne nawet po większej liczbie hamowań i dłuższej trasie. Zobaczymy jak się będą dalej sprawowały.

                        DUDUS

                        Komentarz


                        • ]"]404 Not Found

                          Znalezione na forum Golfa. Tarcze Brembo po dwoch latach. Jak mysle, wiecej jak 50kkm to one nie zrobily :roll:
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz


                          • To na zdjęciu to nie są MAX-y.
                            Coś mi się o uszy obiło że swego czasu był wysyp podróbek, głównie na allegro za śmieszne pieniądze. Może to właśnie jedne z nich.

                            Maxy są nacinane itd. itp.

                            A gładkie to gładkie.
                            6Y20VT codename FiA - v.1.5 - 213KM/339Nm
                            Polecam NETCAR.PL - Opony i Felgi, VAGSerwis.pl

                            Komentarz


                            • Maxy były fajne kilka lat temu jak szły z Włoch, teraz to szkoda zachodu na montaż
                              www.soft-car.pl
                              www.chiptuning-gdansk.pl


                              - Chiptuning silników benzynowych oraz diesla
                              - Wyłączanie DPF
                              - Hamownia Obciążeniowa

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Zoltar
                                Maxy były fajne kilka lat temu jak szły z Włoch, teraz to szkoda zachodu na montaż
                                Dokładnie te produkowane w Pl- Dąbrowie Górniczej nie są warte żadnych pieniędzy.Mam tam kolege który pracuje na piecu i powiedzial żebym sobie odpuscil te które są w sklepach i na allegro. I że jak chce to może spróbować zalatwić tarcze te z pierwszego montażu-bo to zupelnie inna tarcza
                                OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

                                DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

                                Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

                                Komentarz


                                • Polecam ATE Power Disc i klocki Ferrodo Premier lub ATE power pads , ale odradzam stosowania w/w tarcz z klockami EBC Green Stuff jak miałem okazję testować, pokrzywiły się , ten klocek jako klocek jest rewelacyjny ! ale nie do tych tarcz, jest po prostu zbyt twardy, do Green Stuff polecam np. EBC Turbo Grove.

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Zoltar
                                    To powodzenia przy 2-3 wymianie gwarancyjnej
                                    mogę tylko potwierdzić choć nie zalecam tych tarcz już od bardzo długiego czasu (kilka lat) kiedy to praktycznie każde auto przyjeżdżało z reklamacją po zamontowaniu tego sieta
                                    Zamieszczone przez neox
                                    klockami EBC Green Stuff jak miałem okazję testować, pokrzywiły się , ten klocek jako klocek jest rewelacyjny !
                                    tu akurat bym polemizował ponieważ ten klocek jest nieprzewidywalny
                                    z doświadczenia własnego oraz ludzi którzy na tym jeździli mogę powiedzieć że nie wiadomo kiedy temu klockowi zechce się zahamować auto a kiedy nie.
                                    Zamieszczone przez panda79
                                    bosch sprawuje się bez najmniejszego problemu polecam.
                                    masz rację. zdarza się trafić naprawdę dobrej jakości produkty
                                    Zamieszczone przez neox
                                    klocki Ferrodo Premier
                                    zajrzyj do nich za jakiś czas i sprawdź czy nie odkleja się okładzina od blechy :wink:
                                    NFPNorth-West
                                    2.0TDI-ET=12.660s,>367KM/567Nm
                                    WARSZTAT www.dsize.pl
                                    ->
                                    CENNIK warsztat 01.01.11 <-plik do pobrania tel. 790226060
                                    spieszmy się kochać ludzi... 30.05.09 J.W. [i]

                                    Komentarz


                                    • co do brembo maxów - zakupiłem je około 4 lat temu do O1 , do tego klocki ferodo , normalnie w hurtowni , po 1500km szlag je trafił na wewnętrznej stronie , tak jakby się jeżdziło bez okładziny na klocku , całe poszarpane, wyminili bez problemu , coś tam mówili ze jakas partia sie trafiła zła /pewnie podróbka w takim razie / następne założyłem i jeżdżą do dzisiaj , około 50 -60 tyś , rowki zaczynaja znikać ale jest ok . z tym że przy tych drugich założyłem jakiś inne locki , nie pamiętam jakie /ate , lukas/bo była hipoteza żę to za twarde te ferodo były :?
                                      O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                      GVI 1.4TSI
                                      LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                      tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                      Komentarz


                                      • No to daliście mi do myślenia, chyba stanie ostatecznie na ATE PD + Ferodo DS Performance albo budżetowo (zobaczymy jeszcze) Premierach.
                                        6Y20VT codename FiA - v.1.5 - 213KM/339Nm
                                        Polecam NETCAR.PL - Opony i Felgi, VAGSerwis.pl

                                        Komentarz


                                        • koddi, 280 mm
                                          u mnie również przyszedł już czas na wymianę=problem z wyborem :cry:

                                          czy do 1,9 AXR z 2006r. też idą 280mm?
                                          Pozdrawiam
                                          pedro

                                          Komentarz


                                          • Tak, obecnie tylko 1.8T ma 288, a 1.6 i 1.9TDI maja 280 jesli chodzi o Toura.
                                            Spritmonitor.de

                                            Komentarz


                                            • Microft
                                              280-tki kupione i już założone :lol:
                                              Pozdrawiam
                                              pedro

                                              Komentarz


                                              • W sumie po przejrzeniu kilkudziesięciu tematów dalej sie waham, do finałowej rozgrywki przeszły:
                                                tarcze:
                                                boscha lub ebc turbo groove

                                                klocki:
                                                ferodo (no własnie, tylko które, performance, premium czy też premier) lub ebc greenstuff

                                                Co się na coś zdecyduję, to zaraz napotkam opinię, że jest to gniot. I tak wracam wiecznie do punktu wyjścia ;/

                                                Komentarz


                                                • kzkzk, jesli EBC to Ultimax'y, nie Turbo Groove'y - bo znowu będzie gadanie że tarcze biją;
                                                  a jeżeli EBC to i klocki, ale nie Green'y tylko Red Stuffy - a jak za drogo to Ultimate :diabelski_usmiech
                                                  With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                                  Komentarz


                                                  • Nexus6, Ultimax'y + RS to już trochę uderzy mnie po kieszeni, stąd pomysł z tarczami boscha + klocki ferodo premiera. Ciekawe tylko jak to razem by działało..

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X