Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie tarcze kupic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez FranekF
    Czy zakladał ktoś ostatnio tarcze i klocki FERODO?
    Ferodo nie robi tarcz .... (chyba ze sprzedaje cudze pod swoja marka)
    Klocki sa bardzo dobre (DS2500)
    nasza droga: www.wpzs.pl

    Komentarz


    • Wiem,że najcześciej stosuje sie tarcze brembo i klocki ferodo, ale mi chodzi o tarcze FERODO. Zatanawiam sie nad tymi tarczami, bo moge je miec po dosyc atrakcyjnej cenie, połowa ceny ATE i ciekawi mnie,czy bedą dużo gorsze.

      Komentarz


      • FranekF, jeżeli będą jak cena to będzie prawdziwa porażka - MSPANC :diabelski_usmiech

        popatrz na tarcze Boscha - sprawują się lepiej od ATE
        With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

        Komentarz


        • No własnie ta cena jest smieszna,a szkoda wyrzucic kasy w błoto. Zastanawiam sie także nad boschem, podobno są niezle.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez FranekF
            Wiem,że najcześciej stosuje sie tarcze brembo i klocki ferodo, ale mi chodzi o tarcze FERODO. Zatanawiam sie nad tymi tarczami, bo moge je miec po dosyc atrakcyjnej cenie, połowa ceny ATE i ciekawi mnie,czy bedą dużo gorsze
            Zamieszczone przez Nexus6
            FranekF, jeżeli będą jak cena to będzie prawdziwa porażka - MSPANC

            popatrz na tarcze Boscha - sprawują się lepiej od ATE
            dokłądnie posłuchaj Nexusa, Brembo są tanie jak barszcz bo podobno robione są w naszym fantastycznym kraju. Jeśli chcesz jeździć bezpiecznie i dobrze heblować to tak jak Ci polecono ATE bądź jeszcze lepiej Bosch.

            Komentarz


            • No więc najprawdopodobniej zostane przy Boschu

              Komentarz


              • Rozmiar 312...

                I tyle w temacie :twisted:


                ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
                www.soft-car.pl
                www.chiptuning-gdansk.pl


                - Chiptuning silników benzynowych oraz diesla
                - Wyłączanie DPF
                - Hamownia Obciążeniowa

                Komentarz


                • Rozmiar 312...

                  I tyle w temacie :twisted:

                  Kto chce w dobrej cenie takie zestawy do octy 2 lub octy 1 to zapraszam na PW.
                  Przyjmuje zapisy.

                  Komentarz


                  • takie cos znalazlem w sieci: Link

                    oczywiscie test sponsorowany przez ebc wiec moze byc malo obiektywny :-)
                    sprzedam fotele RS,
                    Jeep SRT8 MY08

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez jezy
                      takie cos znalazlem w sieci: Link

                      oczywiscie test sponsorowany przez ebc wiec moze byc malo obiektywny :-)
                      To nie byl test sponsorowany przez EBC tylko bardzo stary artykul z miesiecznika GT
                      Tutaj masz wiecej takich artykulow:
                      home.pl: Nr 1 w Polsce. Domeny, Hosting, Serwery WWW, Strony, eSklep, Office 365

                      Pozdrawiam
                      Zibi

                      Komentarz


                      • Mogę polecić zestaw tarcze Tarox G88+ klocki Ferodo Performance -> naprawdę fajny zestawik, który np. w porównaniu z Tarczami Zimmermanna + klocki EBC wychodzi dużo lepiej - choć tarcze Taroxa są większe bo 312mm

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Zibi
                          To nie byl test sponsorowany przez EBC tylko bardzo stary artykul z miesiecznika GT
                          zasugerowalem sie tym ze ten artykuł zostal zamieszczony na ich stronie, a jesli nie jest to bardzo dobrze
                          sprzedam fotele RS,
                          Jeep SRT8 MY08

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez arci9
                            Mogę polecić zestaw tarcze Tarox G88+ klocki Ferodo Performance -> naprawdę fajny zestawik, który np. w porównaniu z Tarczami Zimmermanna + klocki EBC wychodzi dużo lepiej - choć tarcze Taroxa są większe bo 312mm
                            potwierdzam, zestaw dobrze służy do spowalniania autka.
                            Miałem taki w Tolku.

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez tomek
                              marka to chyba Jurid).
                              też polecam Jurida robi tarcze do BMW i Mercyka zawsze kupuje tej firmy i nigdy nie mam problemów.
                              [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

                              Komentarz


                              • Ja poszedłem w kierunku ATE :
                                Tarcze i klocki dopiero się docieraja , ale już widać , że jest lepsza reakcja na hamulec.
                                Teraz koszty :
                                Tarcze ATE PD 160 pln za sztukę
                                Klocki ATE przód 154 pln komplet
                                Jak te ceny kształtują sie u Was?? Zapłaciłem dużo czy to dobre ceny??
                                Polecam ten zestaw :!:
                                _________________
                                NOWA TWARZ http://www.wrzuta.pl/obraz/x1NMSALRtR/
                                Bilstein B4+tarcze ATE PD+klocki ATE - SUPER ZESTAW !!
                                Wojtisek - bokiem do przodu to jest to !!!!
                                171 KM ; 402 Nm obr/min
                                Nie sztuką jest zabić muchę przednią szybą, sztuką jest zabić ją boczną...

                                Komentarz


                                • ATE PD+ klocki ATE mi zaproponowali za 420zł

                                  Komentarz


                                  • Marcinisko, gdzie jeśli nie jest to tajemnicą i czy można fakturę dostać. Czy sa tam też szanse na amory B4 ??
                                    Pytam , bo jest jeszcze jedna octavka do wyposażenia.
                                    NOWA TWARZ http://www.wrzuta.pl/obraz/x1NMSALRtR/
                                    Bilstein B4+tarcze ATE PD+klocki ATE - SUPER ZESTAW !!
                                    Wojtisek - bokiem do przodu to jest to !!!!
                                    171 KM ; 402 Nm obr/min
                                    Nie sztuką jest zabić muchę przednią szybą, sztuką jest zabić ją boczną...

                                    Komentarz


                                    • Z-max. B4 też mają.

                                      Komentarz


                                      • Założyłem nacinane i wentylowane Brembo + klocki Ferrodo. W stosunku do fabrycznego zestawu, który się "stopił" (tarcze się pogieły, a klocki sceramizowały) zestaw ten hamuje REWELACYJNIE !!!
                                        Nadmienię, że pierwszy komplet wymieniłem w ramach gwarancji, bo mimo, że to elementy, które się zużywają, to przy 58.500 km przebiegu, wychył i zurzycie tarcz przekroczyły dopuszczalną normę.
                                        Apollo444 (0 Rh+)
                                        Niech MOC będzie z Wami !
                                        [GWE]
                                        Octavia 1.9 TDI Tour+ Ice+ XII'05
                                        moc 118KM i 250Nm
                                        Przejechała 251.000 km przy średniej

                                        Komentarz


                                        • Z gładkich i tanich zestawów polecam Boscha (klocki i tarcze) Tańsze od ATE a dużo lepsze.
                                          ATE ostatnio się skiepściło i wielu warsztatówców przechodzi na Boscha z ATE.
                                          Dobre gładkie tarcze to też np EBC.
                                          Klocki poza Boschem to Ferodo Performace i Mintex (podstawowy czarny - bardzo dobra progresja siły hamowania, mało pyli, niestety lubi czasem zapiszczeć).
                                          Ze "sportowych" tarcz jeszcze nie zabijających ceną ludzie chwalą EBC Ultimax.

                                          Sam teraz jeżdzę na zestawie przód 312mm EBC gładkie + Ferodo Performace, tył jakieś oryginały z O1 RS (256 wentylowany) + klocek Bosch. Siła hamowania ok, nic nie piszczy, przyzwoicie pyli, dobra progresja narastania siły hamowania.
                                          Był czarny Leon jest Superb 2.0 CFGB+

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Marcinisko
                                            ATE PD+ klocki ATE mi zaproponowali za 420zł

                                            witam!

                                            też na dniach przymierzam sie do zakupu i wymiany.
                                            znalazlem taką oferte:
                                            Link

                                            Czy to dobra cena?

                                            poza tym mam pytanie, czy istnieją na rynku podróby tych tarcz a przede wszsytkim klocków, ewentualnie jak poznać oryginały od np "made in china"?

                                            z góry dzieki!
                                            ~~ pozdrawiam ~~
                                            JaceK
                                            _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
                                            Black eleganzze in combi
                                            President Johnny II ASC+ President MaryLand...


                                            _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

                                            Komentarz


                                            • To jest imo bardzo dobra cena. To jest właśnie ten sklep. Widzę,że rozszerzył działalność o Allegro.

                                              Komentarz


                                              • Buba, dobra cena ja za ten zestaw zapłaciłem chyba 500 pln po zniżkach w inter team'ie. Poniewaz kupuję na firmę wolę czasami trochę przepłcić , ale mieć towar przed kupnem w ręku. Tak czy inaczej zestaw działa , jest super ( narazie) polecam :!:
                                                NOWA TWARZ http://www.wrzuta.pl/obraz/x1NMSALRtR/
                                                Bilstein B4+tarcze ATE PD+klocki ATE - SUPER ZESTAW !!
                                                Wojtisek - bokiem do przodu to jest to !!!!
                                                171 KM ; 402 Nm obr/min
                                                Nie sztuką jest zabić muchę przednią szybą, sztuką jest zabić ją boczną...

                                                Komentarz


                                                • Panowie szykuje mi sie chyba wymiana tarcz na przód.Mam problem z biciem kierownicy przy hamowaniu i to coraz bardziej sie pogłębia. Sprawdze najpierw za jakis miesiac czy to aby nie są opony ale raczej nie.
                                                  czytająć ten wątek poleca duzo osób tarcze EBC Turbo Groove lub standard , do tego dorzucilbym jeszcze klocki EBC gs.
                                                  Z tym ze te tarcze sa dosyć drogie drogie.
                                                  Wiecie moze gdzie moge dostac dobra cene za taki zestawik??
                                                  radom lub okolice ewentualnie wa-wa??
                                                  Moja octa jest z 99r.
                                                  Czy takie beda pasowaly bo widze ze nie ma mojego rocznika . ?
                                                  Link

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez BOODZISZ
                                                    Sprawdze najpierw za jakis miesiac czy to aby nie są opony ale raczej nie.
                                                    nie ma co czekać z tym sprawdzaniem, ja tak jeździłem to jeszcze silentblocki mi poleciały :idea:
                                                    saport techniczny baj DGW
                                                    była BKD+DSG '05 120kkm
                                                    była BXE '08 190kkm
                                                    no i nie ma :-)

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X