Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie wycieraczki?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez michalx
    Panowie, możecie polecić jakąś dobrą wycieraczkę na tył?
    Mam już drugą ori i ciągle ten sam problem - zostawia spory niedomyty obszar na wys. ok. 3/4 szyby.

    _
    wycieraczka ALCA robi tak samo

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Big Wojtek
      Korzystam. Przylegają dobrze, są cichutkie. O trwałości jeszcze się nie wypowiem, bo mam je dopiero 3 miesiące.
      a jakie mają mocowanie - mam na myśli jego jakość. Pewnie się zapinają? Bo kiedyś kupiłem chyba ALCA - zapięcie było tragicznie wykonane. Zero pewności, że sie utrzyma. Kupuję więc dalej Bosch aerotwin
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • można też dokonać zakupu gumki serwisowej ORI (65cm) i wymienić w 10 minut samemu
        tylko w ASO VW! 1K0 955 429 B - 30 zł /szt.
        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
        poprzednie modele:
        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

        Komentarz


        • Zamieszczone przez krzynol
          można też dokonać zakupu gumki serwisowej ORI (65cm) i wymienić w 10 minut samemu
          tylko w ASO VW! 1K0 955 429 B - 30 zł /szt.
          dokładnie tak robiłem tak u siebie i mogę w 100% polecić
          "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

          Komentarz


          • Ja odradzam Visee. Nie dość, że prawa nie przylega całkiem do szyby (odstaje od prawej strony jakieś 2 cm) to po 4 miesiącach lewa się rozpada.

            Komentarz


            • mam do oddania te zabezpieczenia skrajne wycieraczek ORI
              ponieważ okazało się, że mam Valeo, a tam to nie pasuje
              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
              poprzednie modele:
              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Jacek Wo.
                Zamieszczone przez Audioza
                A jaka firma produkuje wycieraczki dla Skody na pierwszy montaż ?
                "Klasyczne" do O1 wyglądają na Valeo ...
                I to są Valeo
                Pozdrawiam
                Northeusz

                Komentarz


                • Oryginalne Bosh Aerotwin sa do dupy. Kompletnie nie radza sobie przy predkosciach >= autostradowych. Przy powrocie wycieraczek zawsze zostaja slady na szybie.
                  Straszna lipa.
                  VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                  VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Northeusz
                    Zamieszczone przez Jacek Wo.
                    Zamieszczone przez Audioza
                    A jaka firma produkuje wycieraczki dla Skody na pierwszy montaż ?
                    "Klasyczne" do O1 wyglądają na Valeo ...
                    I to są Valeo
                    a w O2 też na pierwszy montaż idą Valeo czy coś innego ?

                    Komentarz


                    • Audioza, idą ori(Bosch?) i mają takie zakończenia piór plastykowe zatrzaskowe
                      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                      poprzednie modele:
                      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Biszczu
                        leszekmw, tak wiemy - sami nawet to robimy (patrz mój wątek m.in.) :szeroki_usmiech
                        a gdzie można je kupić?

                        Komentarz


                        • woy76, w ASO VW
                          "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                          Komentarz


                          • Kupilem boshe aerotwin komplet ale potrzebuje jeszcze wycieraczke na tyl. Bosh to model A400H - a inne marki jakie polecacie?

                            Komentarz


                            • na tył polecam oryginał, cena ok 40 zł.
                              OII Combi 1.9 TDI BXE 2008 Ambiente ***234 kkm***
                              Opel Corsa 1.2 A12XER 150 Edition 2012 ***38kkm***

                              Komentarz


                              • michalx, witaj w klubie kolego
                                problemem nie jest wycieraczka tylko szyba :P
                                dwukrotnie miałem wymieniane ramię wycieraczki, pióra i dalej to samo zostaje na samym środku owal który nie wyciera.
                                mam :P auto z przełomu roku 09-10 i tu podobno była partia wadliwych szyb do kombi

                                Komentarz


                                • Ja zawsze, czy ori Valeo, czy Bosh aerotwin - zawsze jak jest zimno, to mam przy prawej takie pole niewytarte - twardbnieją, albo szyba
                                  pozdrawiam - Darek

                                  Komentarz


                                  • Ja wlasnie zalozylem dzisiaj nowe Valeo. Zobaczymy czy bedzie ok, bo po tych Bosh'ach jestem załamany.
                                    VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                                    VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez idas
                                      wlasnie zalozylem dzisiaj nowe Valeo. Zobaczymy czy bedzie ok, bo po tych Bosh'ach jestem załamany.
                                      idas, będziesz z nich zadowolony. Kiedyś kupiłem w serwisie ori VALEO i naśmigałem na nich jakieś 45 kkm i nadal super wycierają

                                      филип
                                      Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                      Komentarz


                                      • ahmed799, jedna rzecz mnie zastanawia: wycieraczka kierowcy ma na dlugosci 1/4 taka plasikowa spinke (cos jakby dodatkowe usztywnienie, docisk). Spotkales sie z czyms takim?
                                        Na poczatku myslalem, ze to moze tylko jakis bajer i sciagnalem, ale teraz zaczynam sie wahac.
                                        VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                                        VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                                        Komentarz


                                        • idas, jaki model? Xtrm są super, Revolution były (w każdym razie u mnie) kupiaste
                                          Moje MU: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=586830#586830
                                          6n leichtwagen: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=886072#886072
                                          Rozpórki, mocowania foteli: http://gorny-sport.pl/

                                          Komentarz


                                          • Ja moze napisze jakie wycieraczki NIE POlECAM

                                            Nacialem sie na wycierach bananowych BRICO !!
                                            Po miesiacu zaczely piszczec, zmienilem, myslalem ze moze szamponem z woskiem zalatwilem gumy.
                                            Jedna zdow zaczela popiskiwac, smugi na dodatek .......
                                            Na mrozie, gumy twarde i glosne.

                                            100zl zmarnowane :evil:

                                            Teram mam jakies KAMOKA, tansze i spisuja sie nieporowniwalnie lepiej.
                                            Sprzedam nowe sprezyny Lesjofors O1 tył

                                            Jeżdżę w blasku
                                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...339092#1339092

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Skfarek
                                              idas, jaki model? Xtrm są super, Revolution były (w każdym razie u mnie) kupiaste
                                              Kupiłem te Link
                                              I chodziło mi dokladnie o ten kawalek plastiku widoczny tutaj na zdjeciu
                                              VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                                              VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                                              Komentarz


                                              • idas, czyli lepsze bo xtrmy :wink:
                                                Moje MU: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=586830#586830
                                                6n leichtwagen: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=886072#886072
                                                Rozpórki, mocowania foteli: http://gorny-sport.pl/

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez krzynol
                                                  można też dokonać zakupu gumki serwisowej ORI (65cm) i wymienić w 10 minut samemu
                                                  tylko w ASO VW! 1K0 955 429 B - 30 zł /szt.
                                                  Szybkie pytanko: czy w tylnej wycieraczce też można wymienić samą gumkę?

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez idas
                                                    I chodziło mi dokladnie o ten kawalek plastiku widoczny tutaj na zdjeciu
                                                    Mam dokładnie takie same sądze ze plasik po śrdoku jest rodzajem zacisku pośredniego

                                                    Zamieszczone przez Skfarek
                                                    czyli lepsze bo xtrmy
                                                    Takie samo badziewie miałem i valeo i boscha słabo sobie radzą jak ktoś pisał na autostradzie ale to jest małe piwko.... , prawdziwy problem jest jak pada snieg lub marznąca mżawka oklejają się lodem i można zapomnieć o posiadaniu wycieraczek niestey nie da się wrócić do klacycznje wycieraczki
                                                    http://carsdetailing.blogspot.com/

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X