Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie wycieraczki?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • tylną wycieraczkę do OII combi najlepiej w ASO kupić? w jakich to cenach jest?

    Komentarz


    • Fabrycznie mialem zalozone Bosch, testowalem tez Valeo, ostatnio zalozylem Championy. Kosztowaly najtaniej ok 80zl i nie zauwazylem wad.

      Komentarz


      • Nie polecam Valeo xtrm - już po tygodniu zaczęły mi skrzypieć

        Komentarz


        • Ja również nie polecam Valeo... Miałem "silencio" i z ciszą to miały one niewiele wspólnego.

          Komentarz


          • miesiąc temu kupiłem Aero Oximo, tutaj:
            E-wycieraczki.pl sklep internetowy z wycieraczkami do aut
            jestem pozytywnie zaskoczony, poprzednie Motgumy nie zbierały powyżej 100km/h, nowe Aero spokojnie zbierają do 160km/h
            dł. piór 525 i 475 mm ale od kierowcy można założyć 550 mm
            *** Cicho, łatwo i przyjemnie ***

            Komentarz


            • Każde wycieraczki posłużą też dłużej jeśli przeciera się pióra: najpierw mokrą szmatką i potem suchą, oraz jeśli już akurat nie myjemy szyb, to przecieramy miejsce w którym wycieraczka opiera się o szybę w miejscu spoczynku.
              Ja robię tak raz na tydzień.
              Silnik R18A2.
              http://www.dadrl.org.uk
              http://www.lightmare.org

              Komentarz


              • kupilem znowu Alca bo pomyslalem ze w razie czego wyladuja w koszu i kurde pracuja cicho i ladnie, Balem sie ze poprzednio mialem fuksa, a jednak, jak wytrzymaja tez tyl czasu to bedzie dobrze. Co do rdzy, jedynie lekki nalot na bolcach i co ciekawe nie na kazdym zauwazylem. Jednak tanszy produkt moze byc jak ten drogi, a nawet lepszy.

                Komentarz


                • Zamieszczone przez b-bar01
                  miesiąc temu kupiłem Aero Oximo, tutaj:
                  E-wycieraczki.pl sklep internetowy z wycieraczkami do aut
                  jestem pozytywnie zaskoczony, poprzednie Motgumy nie zbierały powyżej 100km/h, nowe Aero spokojnie zbierają do 160km/h
                  dł. piór 525 i 475 mm ale od kierowcy można założyć 550 mm
                  Potwierdzam Aero, dobre i tanie

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez dragster
                    Każde wycieraczki posłużą też dłużej jeśli przeciera się pióra: najpierw mokrą szmatką i potem suchą, oraz jeśli już akurat nie myjemy szyb, to przecieramy miejsce w którym wycieraczka opiera się o szybę w miejscu spoczynku.
                    Ja robię tak raz na tydzień.

                    popieram i cieszę się że ktoś zauważył taką potrzebę U mnie mikrofibra spełnia swoją rolę doskonale.

                    Komentarz


                    • Ja ostatnio kupiłem Championy te "aerodynamiczne" jako zamiennik Valeo, póki co sprawiają się rewelacyjnie zwłaszcza, że za są dostępne 3/4 ceny Valeo i 100% tańsze od oryginałów, a testowałem wszystkie 3.
                      Mądry Polak po ©kodzie...

                      Komentarz


                      • co do oryginałów, auto odebrałem w styczniu w maju przy 9 tys zaczęły przepuszczać, normalna eksploatacja jedna trasa 800 km cały czas w deszczu. może ktoś wie czy takie coś kwalifikuje się żeby podjechać do salonu i nagadać im żeby wymienili, lekka przesada przy takim okresie i stanie licznika.

                        Komentarz


                        • Ja póki co mam u siebie Boscha- nie są fabrycznie założone,kupiłem bardziej z polecenia znajomego i póki co dobrze się sprawdzają,nie mam żadnych zastrzeżeń co do firmy.
                          www.sklepmartec.pl - sklep motoryzacyjny.

                          Komentarz


                          • mam championy orginalne ,kupione w malym sklepie motoryzacyjnym , mam je 2 lata) zadowolony jak cholera :lol:
                            prawidłowa odległość ,mniejsza od większej

                            Komentarz


                            • Nikt nie poleca polskiego wyrobu firmy MOT-GUM ??

                              Komentarz


                              • Ja polecę, mam dobre zdanie o nich, używałem w Felicii 12 lat. Starczały na dwa - trzy lata bez zgrzytania i przepuszczania. W Octavii, myślę sobie kupię coś extra i pokusiłem się na Boscha - standard. Wytrzymały pół roku, zgrzytały i przepuszczały. Czym prędzej zakup Motgumów tym razem tzw. bananów. Znów nastała cisza. Jak dla mnie przy tej cenie super produkt.

                                Komentarz


                                • Koledzy a tylną wycieraczkę do OII kupujecie w aso czy gdzie?? bo muszę już wymienić bo strasznie skacze jak wyciera :P
                                  Championy polecam, dobre i nie drogie, bosch sprawuje sie dobrze dopóki jest nowy i auto użytkuje sie głównie w mieście, sporo w trasie i szybko się kończą, podobnie jak valeo. Wycieraczki z Alco też już miałem i zadowolony byłem, cena niska a sporo czasu na aucie wytrzymały.
                                  Mastershine - Auto Detailing Studio

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez micrusec
                                    Nikt nie poleca polskiego wyrobu firmy MOT-GUM ??
                                    Miałem płaskie i są przyzwoite biorąc pod uwagę cenę. Wytrzymały dwa sezony. Teraz mam Visee i też całkiem OK.
                                    Silnik R18A2.
                                    http://www.dadrl.org.uk
                                    http://www.lightmare.org

                                    Komentarz


                                    • ja polecam bosch aero cena nie wygórowana a jakość bdb nie hałasują i dobrze zbierają wodę

                                      Komentarz


                                      • Fakt,są ciekawą propozycją,ale jednak mimo wszystko Bosch ma więcej do zaoferowania jeżeli bierzemy taki budżet pod uwagę. Np wspomniane Aero- zbierają mnóstwo pozytywnych opinii.
                                        www.sklepmartec.pl - sklep motoryzacyjny.

                                        Komentarz


                                        • Koledzy, a na tylną szybę do O1 kombi co polecacie?
                                          Mam teraz te tanie polskie Mot Gum, ale nie przylegają do szyby w całości, albo za sztywne te wycieraczki, albo wyrobiony mechanizm. Ale na poprzednich było OK, tylko nie pamiętam jakie były założone.
                                          Jakie kupić na tył by dobrze przylegały?

                                          Komentarz


                                          • Ja właśnie założyłem po wymianie przedniej szybki bosch aerotwin. Jak na razie jestem bardzo zadowolony.
                                            Chociaż kiedyś miałem jakieś budżetowe boscha, to była lipa.
                                            Zadowolony również byłem z ori valeo kupionych w aso.

                                            Edit:
                                            No i jednak nie jest tak pięknie z tymi aerotwinami boscha.
                                            Przy większych prędkościach już nie zbierają tak ładnie. Odrywa się pióro środkiem przez co zostawiają ślad przed oczami. Trzeba kilkukrotnie poprawiać żeby szyba była sucha.

                                            Mocowanie wycieraczek na ramieniu, zwykłe stare U.
                                            Była O1 AGR

                                            Jest O1FL ALH

                                            Komentarz


                                            • miał ktoś styczność z wycieraczkami Negotti ?
                                              http://www.elcal.pl/

                                              Komentarz


                                              • To ja zapytam pod kątem pory roku, jaką teraz mamy.
                                                Niby wycieraczki powinno się zmieniać po zimie, bo wiadomo - przymarzanie, praca po oblodzonej szybie itd., jednak u mnie właśnie teraz zaczęła wyłazić guma z prowadnicy i muszę zmienić.
                                                Macie jakieś sprawdzone wycieraczki, które dobrze radzą sobie w zimie?
                                                Moja Octavia

                                                Komentarz


                                                • A ja polecam ALCA grafitowe - kupiłem do Cordoby (typ banan) i po 2 pełnych latach (!) nie pozostawiają smug. Zakup w Tesco za cenę ok. 30zł/kpl.
                                                  Nieco z innej beczki: auto czasami zostawiam przed domem i jak jest mróz to zamarzają szyby. Kupiłem matę aluminiową którą należy rozłożyć na szybie i umocować wycieraczkami tj. przycisnąć. Jak zrobić by zatrzymać wycieraczki np. w połowie drogi, bo u mnie zawsze wracają do położenia wyjściowego.
                                                  Pozdrawiam,
                                                  IGK

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez kniazuk
                                                    Jak zrobić by zatrzymać wycieraczki np. w połowie drogi, bo u mnie zawsze wracają do położenia wyjściowego
                                                    Najprościej włączyć zapłon następnie wycieraczki i jak będą w połowie szyby wyłączyć zapłon

                                                    филип
                                                    Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X