Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie wycieraczki?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Dobrze wiedzieć :szeroki_usmiech. Jeśli obecne się sprawdzą będę wiedział jakich szukać następnych piórek.
    O I złota w kombi 1.6 BFQ - od tego Tu się zaczęło
    KIA Carens 2.0 CRDI - przerwa na kawę ....
    O III czarna liftback - reaktywacja

    Komentarz


    • #77
      kupilem wycieraczki bosh aero za 60zl na allegro i sa tragiczne, zostawiaja taka mgle ze w nocy gdy pada deszcz nie da sie jechac:/ czy to wina wycieraczek?
      bo jak mi przeskakiwaly i skrzypialy to sie okazalo ze wina lezala w ramionach. wystarczylo troche podgiac i problem ustal.

      Komentarz


      • #78
        Zamieszczone przez Sigma_74
        a ja szukam takich co mają podwójne pióra z przodu ..i nie moge namierzyć
        proszę bardzo Link
        Chcesz zarobić przez internet ??

        Komentarz


        • #79
          i wlasnie te wycieraczki wszystkim odradzam :/

          Komentarz


          • #80
            Zamieszczone przez M@rcin
            i wlasnie te wycieraczki wszystkim odradzam :/
            te to znaczy które??
            A6 Avant 1.9 TDI AVG - przedlift
            AR 156 SW 1.9 JTD 16V - półlift
            O1 Combi 1.6 MPI BFQ - polift
            -------------------------------------------------
            Dysponuję kasownikiem do poduszek VAG

            Komentarz


            • #81
              nie prosciej kupic aero w ASO?
              wydaje sie stowe i ma sie spokoj na 30 kkm (albo wiecej - zalezy od entelegencji uzytkownika)
              nasza droga: www.wpzs.pl

              Komentarz


              • #82
                odradzam bosch twin. mozliwe ze to ja trafilem na jakis kiepski egzempolarz. ale skoro trafiaja sie kiepskie to chyba lepiej poszukac innych.
                sa ciche, ladnie zbieraja ale zostawiaja mgielke ktora sprawia z e w nocy nic nie widac. jestes samobojca...kup bosch twin :x

                Komentarz


                • #83
                  Zamieszczone przez M@rcin
                  sa ciche, ladnie zbieraja ale zostawiaja mgielke ktora sprawia z e w nocy nic nie widac. jestes samobojca...kup bosch twin
                  trzeba kupowac oryginalne a nie podrobki (ewentualnie dobrze wyczyscic szybe - bo moze tutaj tkwi problem)
                  nasza droga: www.wpzs.pl

                  Komentarz


                  • #84
                    szyba czyszczona, wycieraczki tez. wiecej nie kupie na allegro. wszystko niby pieknie zapakowane ale jak jest z orginalnoscia to nie ma pewnosci nigdy.

                    Komentarz


                    • #85
                      ta mgielka moze byc powodowana plynem do spryskiwaczy- ktory zostawia taki film na szybie (glosno mysle)
                      nasza droga: www.wpzs.pl

                      Komentarz


                      • #86
                        hmmm no to jakis nowy pomysl. sprawdze jak zmienie plyn. dzieki za glosne myslenie.

                        Komentarz


                        • #87
                          Ja z tymi boschami nie mam zadnych problemów, na wiosnę znowu je kupie.
                          A kupuje w zaprzyjaźnionej hurtowni, a nie na allegro.
                          A6 Avant 1.9 TDI AVG - przedlift
                          AR 156 SW 1.9 JTD 16V - półlift
                          O1 Combi 1.6 MPI BFQ - polift
                          -------------------------------------------------
                          Dysponuję kasownikiem do poduszek VAG

                          Komentarz


                          • #88
                            U mnie spisywaly sie bardzo dobrze... Tylko niestety padly lupem "amatora cudzej wlasnosci" :evil: Dlatego pozostane przy zwyklych za mala kase, bo nie usmiecha mi sie, co jakis czas kupowac nowych za ponad 100pln-ow, bo akurat komus sie spodobaly :?

                            Komentarz


                            • #89
                              QBA, to nie masz już AERO :shock: :?:
                              bo tu mylicie chyba model AEROTWIN z TWIN a napewno kol.M@rcin, pomylił w pierwszym poście na tej stronie
                              NFPNorth-West
                              2.0TDI-ET=12.660s,>367KM/567Nm
                              WARSZTAT www.dsize.pl
                              ->
                              CENNIK warsztat 01.01.11 <-plik do pobrania tel. 790226060
                              spieszmy się kochać ludzi... 30.05.09 J.W. [i]

                              Komentarz


                              • #90
                                racja pomylilem sie. mialem na mysli bosch twin nie aero. sorki za zamieszanie.

                                Komentarz


                                • #91
                                  Zamieszczone przez QBA
                                  Tylko niestety padly lupem "amatora cudzej wlasnosci" Dlatego pozostane przy zwyklych za mala kase, bo nie usmiecha mi sie, co jakis czas kupowac nowych za ponad 100pln-ow, bo akurat komus sie spodobaly
                                  chyba Ci je oddam bo sa za duze do toitoia
                                  nasza droga: www.wpzs.pl

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    Jabar1975, to ja je od Ciebie wezmę po taniości tylko nic Qbie nie mów :szeroki_usmiech
                                    NFPNorth-West
                                    2.0TDI-ET=12.660s,>367KM/567Nm
                                    WARSZTAT www.dsize.pl
                                    ->
                                    CENNIK warsztat 01.01.11 <-plik do pobrania tel. 790226060
                                    spieszmy się kochać ludzi... 30.05.09 J.W. [i]

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      dobra jest dasz dwie dychy i lecimy z koksem
                                      nasza droga: www.wpzs.pl

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        Zamieszczone przez dobrygrzeswawa
                                        QBA, to nie masz już AERO :shock: :?:
                                        No nie mam juz :evil: Ktos sobie "pozyczyl" jakis czas temu :evil:

                                        [ Dodano: Sro 24 Sty, 07 17:16 ]
                                        Za to mam piekne rysy na szybie, po tym jak ramiona bez nich przelecialy :?

                                        [ Dodano: Sro 24 Sty, 07 17:17 ]
                                        Zamieszczone przez dobrygrzeswawa
                                        Jabar1975, to ja je od Ciebie wezmę po taniości tylko nic Qbie nie mów :szeroki_usmiech
                                        Ja tam juz nie chce AERO :P Za czesto teraz autko stoi na ulicy, wiec pewnie szybko by sie znalazl jakis kolejny chetny :?

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          kupiłem dzisiaj Valeo X-Tream Silencio (czy jakoś tak) i zrobiłem im test przy 160 km/h i jest OK, przynajmniej na razie
                                          Skoda Octavia II Combi 2.0 TDI BKD DSG (172/395) by R-Motors-klik

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            Zamieszczone przez M@rcin
                                            kupilem wycieraczki bosh aero za 60zl na allegro i sa tragiczne, zostawiaja taka mgle ze w nocy gdy pada deszcz nie da sie jechac:/ czy to wina wycieraczek?
                                            bo jak mi przeskakiwaly i skrzypialy to sie okazalo ze wina lezala w ramionach. wystarczylo troche podgiac i problem ustal.
                                            w jaki sposób je podginałeś ? mam ten problem / przeskakiwania / w moim nowym wozie.

                                            co sie tyczy wycieraczek jeszcze raz potwierdzam że championy mi sie zawsze sprawdzały i to w paru różnych samochodach , równierz mi znajomi nie narzekali jak im je poleciłem. fakt ze powyżej ~ 130 w deszcz zaczynają zbierać gorzej szczególnie jak wieje mocny wiatr ale bez przesady , w deszcz raczej duż szyciej sie nie jeżdzi , przynajmniej nie ze stałą prędkością / mówie o polskich drogach/ . i jeszcze raz powiem że w lublinie kupuje championy na sztuki , bez opakowania - może takich nikt nie podrabia?
                                            O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                            GVI 1.4TSI
                                            LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                            tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              Zamieszczone przez Arti23
                                              zrobiłem im test przy 160 km/h
                                              Podziwiam Cię Arti23, że jesteś skłonny do takich poświęceń na rzecz testów dla OCP w taką pogodę. :roll:
                                              O I złota w kombi 1.6 BFQ - od tego Tu się zaczęło
                                              KIA Carens 2.0 CRDI - przerwa na kawę ....
                                              O III czarna liftback - reaktywacja

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                Zamieszczone przez Arti23
                                                kupiłem dzisiaj Valeo X-Tream Silencio (czy jakoś tak) i zrobiłem im test przy 160 km/h i jest OK, przynajmniej na razie
                                                Ja rowniez dzis nabylem i ... rewelka

                                                100% zbieranie juz po pierwszym "przejechaniu" piora. Moim zdaniem rewelacja ;D
                                                Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                                Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                                ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                                TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  -Piotr-, u nas tk naprawdę to jeszcze wtedy zimy nie było dopireo wczoraj po południu sypnęło
                                                  Skoda Octavia II Combi 2.0 TDI BKD DSG (172/395) by R-Motors-klik

                                                  Komentarz


                                                  • co się tyczy skakania wycieraczek to miałem je wczoraj spróbowac jakos podgiąć ale kolega który to robił nie napisał jak , woec tego żeby nie poprawiac producenta bo on wie zazwyczaj najlepiej jak sie robi samochody /oczywiscie bez uwzględninia komputerów sterujacych silnik :diabelski_usmiech / , wziąłem płyn PENETRUS którego używam do smarowania śrub klientom moim kochanym ,a jak sam jego nazwa wskazuje , słuzy do penetrowania :wink: , i spsikałem dośc obficie wszystkie ruchome elementy które udało mi sie znależć i jak ręką odjął . wycieraczki pracują bardzo równo , zbierają elegancko / oczywiście w polo też mam championy / i ogólnie ok' , ez żadnego podginania.
                                                    nasuwa mi się myśl , choć w sumie w octavii nie miałem problemów z wycieraczkami , to jednak takie zapobiegawcze psiknięcie , powiedzmy raz na rok :?: , na pewno im nie zaszkodzi a na pewno pomoże . nie wydaje sie Wam że wycieraczki chodzące równo i ładnie zbierające maja czasami jakies takie właśnie małe drgania , skoczki ? sądzę że właśnie takie psiknięcie zapobiegawcze , przed awarią a nie po niej , może wydajnie zwiększyć ich pracę a może równierz lepsze zbieranie ? może ktoś spróbuje przed wymianą wycieraczek tego sposobu i napisze czy był jakikolwiek pozytywny efekt ?
                                                    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                                    GVI 1.4TSI
                                                    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                                    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X