
2. Lepsze propozycje to Stag i KME ( a najlepiej w połączeniu z dobrym gazownikiem polecanym ) ale poczytaj forum lpg, tylko nie wyjeżdżaj tam z tym BRC bo tam są w większości gazownicy z pojęciem a tacy brc unikają,
3. 1,4tsi jest oszczędne i za gazem przemawia tylko duży roczny przebieg i przywiązanie do auta i to nie 3 lata,
4. Bardzo mało ludzi ma lpg w 1.4 tsi nie wiem gdzie Ty ich znalazłeś, ci co mają lpg muszą być zadowoleni nawet jak nie są do końca.
5. Jeździłem na lpg było super ale w 1.6 teraz w 1.4tsi nie zdecydowałem się mimo wszystko ( pkt.3)
Zostaw komentarz: