Wiec te 9-10l Pb po miescie to nie jest nic dziwnego. Gazu pewnie tez z 8-9l wezmie i do tego 1,5-2l Pb. Ja w jednym z gazownikow mam spalanie srednie na poziomie 17,5l, a co z tego jak w miescie pije 22l. A w drugim srednie mam 10,9l, gdzie w miescie pije 11-12l
za spamowanie

Zostaw komentarz: