Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XENONY OCTAVIA 2002 ROK

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    chodak, i może jeszcze zakładasz je do lamp bez soczewek tak :?:
    Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
    Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
    BMW serii 3... Radość z jazdy.

    Komentarz


    • #77
      chodak, Ale to dalej swieci jak zwykla zarowka H4 tyle ze 10 razy mocniej, czyli 10 razy mocniej wali po galach kogos z naprzecwika :diabelski_usmiech
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #78
        flame wars begins... :roll:

        Komentarz


        • #79
          Zamieszczone przez chodak
          Szanowni KLUBOWICZE!
          To była reklama? :shock:
          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
          Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
          Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

          Komentarz


          • #80
            Zamieszczone przez ===Tomy===
            To była reklama?
            Była cena, co zawiera się w zestawie, kontakt - chyba się ktoś tu ogłosił.
            A6 Avant 1.9 TDI AVG - przedlift
            AR 156 SW 1.9 JTD 16V - półlift
            O1 Combi 1.6 MPI BFQ - polift
            -------------------------------------------------
            Dysponuję kasownikiem do poduszek VAG

            Komentarz


            • #81
              Zamieszczone przez Maicroft
              chodak, Ale to dalej swieci jak zwykla zarowka H4 tyle ze 10 razy mocniej, czyli 10 razy mocniej wali po galach kogos z naprzecwika :diabelski_usmiech
              I to jest najwazniejsze zdanie w całym temacie(tak uwazam), mało kto na to zwraca uwage ,przerobienie seryjnych lamp na xenony to takie troche wiejskie ,chyba ze ktos wsadzi soczewke bo wtedy to juz chyba inaczej swieci ale tez nie jestem pewien i niewiem jak jest z H1 i H7 bo one róznią sie od h4 ale pewnie tez rozpraszają swiatło, i jeszcze jest sprawa instalacji bo seryjna nie jest przystosowana z tego co wiem,jak xenon startuje to pobiera duzo wiecej pradu niz zwykła,artykuł z sąsiedniego forum o xenonach LINK ,LINK 2

              Komentarz


              • #82
                Jesli bym przekladał komplet ori lamp ksenonwych np. z laurin klement czy duzo pracy jest przy przelozeniu rowniez tych czujnikow samopoziomujacych?

                Komentarz


                • #83
                  grubydzordz, Najprostsze jest pociagniecie instalacji. Do tego potrzebujesz łap mocujacych ( po jednej na oś) do czujnikow. I tu chyba zaczyna sie problem bo te łapy najprawdopodobniej trzeba przyspawac. Koszt takich łap w ASO to ok. 150zl za komplet. Jesli uda Ci sie juz zamatowac to instalujesz na nich czujniki, podlaczasz i powinno golic.
                  Ja narazie jezdze bez czujnikow i nikomu nie przeszkadzma na drodze. Ewentualny problem moze pojawic sie przy kontroli policji, aczkolwiek nie slyszalem zeby komus kiedys sprawdzano czy ma pozniomowanie ksenow, drugi problem to stacje diagnostyczne, ale wiadomo z kazdym idzie sie dogadac
                  Maciej
                  Octavia Combi Tour Ice+ 1.9TDI AXR 130,9 Km/315,2Nm

                  Komentarz


                  • #84
                    ksenony

                    Witam wszystkich
                    Podepne sie pod temat, bo ostatnio bardzo mnie kusi zeby zamontowac sobie hidy w przeciwmgielnych ale mam jeszcze obiekcje i testuje rozne zarowki ktore daja duzo jasnego switala, bo w O1 sa h4 i swieca tak sobie w porownaniu do mojej (bylej) astry G gdzie byly h7 osram cool blue hyper white jest lipa. Tak czytam sobie ten post i mysle nie wszyscy maja racje z tym pozimowaniem i samoczysczaniem, poniewaz firma PSA, BMW i z tego co mi wiadomo Audi w ostatim czasie wprowadzily ksenony 20W, ktore kosztuja krocie, 800zł/szt za zarnik w ASO (brak jeszcze zamiennnika) nie wymagaja juz calego tego osprzetu czyli samopozimowania i oczysczania, a a dopuszczone do ruchu. Takze dla chetnych na ksenony trzeba jeszcze poczekac jak wejda zamienniki z 20W zarnikami
                    pekool

                    Komentarz


                    • #85
                      pekool, to już było w paru wątkach.
                      Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
                      Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X