Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

moja skoda octavia nie odpala

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • moja skoda octavia nie odpala

    Witam. Moja skoda octavia 2005r 1.9tdi 90km alh nie odpala podczas próby odpalenia samochodu rozrusznik zaczoł kręcić przez dosłownie jakąś sekunde potem przestał i nic , gdy przekręcam stacyjke nic się nie dzieje dodam że próbowałem pare razy i nic nawet nie kręci i niema błędów żadnych akumulator sprawny światła są ale nie kręci niewiem co to może być próbowałem mnóstwo razy i nic gdy przekręcam stacyjke nic sie nie dzieje.Sprawdzałem bezpieczniki ruszałem przewodami od akumulatora i nic.Rok temu miałem taki problem nie mogłem odpalić ale rozrusznik kręcił i wina była jakiegoś przekaźnika bądz bezpiecznika tak powiedział mechanik teraz po przekręceniu stacyjki nic się nie dzieje nawet nie kręci .Prosze o informacje może ktoś wie gdzie szukać przyczyny .????

  • #2
    Zamieszczone przez Tomek27911 Zobacz wpis
    .Prosze o informacje może ktoś wie gdzie szukać przyczyny .????
    U mnie był to rozrusznik. Padł całkowicie znienacka. Postawiłem w robocie na parkingu a 12h później już nie kręcił. Jeśli masz fabryczny to po tylu latach mógł już się skończyć.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Tak mam fabryczny .A jeśli to wina rozrusznika to czy jestem w stanie sam to zrobić czy dużo rozkręcania ?

      Komentarz


      • #4
        Na pewno możesz to zrobić sam. Ja wyciągałem w garażu przy około -10*.
        Poszukaj na YT. Powinien być jakiś film o tym.
        Wg. mnie do wymontowania aku, podstawa aku, obudowa filtra powietrza i gdzieś pod nią będzie rozrusznik.
        Ale zanim to zrobisz to zobacz jak Krzynol uruchamia Octavię bez kluczyka. I ostatnie jego filmy z nieodpalającą Octavią obejrzyj.
        Ja robiłem w mojej Fabii I w Sharanie 7N. W nim było dużo łatwiej niż w Fabii.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          Wina rozrusznika wymontowałem stary i po podpieciu na krótko nie daje oznak życia dodam pisze na nim valeo czy skoda montowała oryginalnie valeo czy był już wymieniany ?przy odkręceniu śrub bardzo mocno siedziały a i przy okazji pytanko czy kupować nowy czy regeneracja lepsza ?

          Komentarz


          • #6
            Ja kupiłem na szrocie rozrusznik z A3 8P.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • #7
              Dzięki za pomoc ja swój regenerowałem i po założeniu samochód odpalił od strzała .POZDRO I Dzięki za pomoc raz jeszcze

              Komentarz


              • #8
                Mój był tak zużyty, że nie nadawał się do regeneracji
                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X