Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z otworzeniem drzwi tylnych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Jedną ręką wciśnij i trzymaj przycisk otwierania drzwi na panelu w drzwiach kierowcy a drugą ciągnij za wewnętrzną klamkę zatrzaśniętych drzwi.

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez luckd
      Jedną ręką wciśnij i trzymaj przycisk otwierania drzwi na panelu w drzwiach kierowcy a drugą ciągnij za wewnętrzną klamkę zatrzaśniętych drzwi.
      Jutro to sprawdzę jak puści to będę w szoku
      Czarnuch z charakterem....

      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86062

      Komentarz


      • #28
        Czytam, czytam i nie wierzę.. jak można tak drucić i odłączać moduł drzwi żeby ręcznie nimi sterować? Nie po to została wymyślona funkcja safe żeby tak rzeźbić.. takie rzeczy się naprawia! Generalnie jeszcze się nie spotkałem, żeby padł moduł w innych drzwiach niż kierowcy. Na początek otwórz drzwi przednie i na słupku zobaczysz gumowy przepust i poruszaj gumowym przepustem kabli który prowadzi do uszkodzonych drzwi - może się je uda otworzyć. Druga sprawa to można w module komfortu uruchomić funkcje auto-unlock - często pomaga i drzwi się magicznie otwierają ale z miejsca po otwarciu trzeba zlokalizować bolączkę i ją usunąć. Ostatecznością jest szarpanie boczka drzwi.. gdzie w Twoim przypadku (RS?) raczej ciężko będzie taki dokupić.
        VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
        Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

        Komentarz


        • #29
          Ostatecznie chyba pozostanie wyrwanie boczka...

          Auto idzie w pon do elektryka,powiedział że padł zamek i że otworzy drzwi :P

          Zobaczymy czy zostanie "Magikiem" w moich oczach :lol:
          Czarnuch z charakterem....

          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86062

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez alxxx
            Czytam, czytam i nie wierzę.. jak można tak drucić i odłączać moduł drzwi żeby ręcznie nimi sterować? Nie po to została wymyślona funkcja safe żeby tak rzeźbić.. takie rzeczy się naprawia! Generalnie jeszcze się nie spotkałem, żeby padł moduł w innych drzwiach niż kierowcy. Na początek otwórz drzwi przednie i na słupku zobaczysz gumowy przepust i poruszaj gumowym przepustem kabli który prowadzi do uszkodzonych drzwi - może się je uda otworzyć. Druga sprawa to można w module komfortu uruchomić funkcje auto-unlock - często pomaga i drzwi się magicznie otwierają ale z miejsca po otwarciu trzeba zlokalizować bolączkę i ją usunąć. Ostatecznością jest szarpanie boczka drzwi.. gdzie w Twoim przypadku (RS?) raczej ciężko będzie taki dokupić.

            to chodź przyjedź to ci pokaże że padł mi moduł w tylnych drzwiach nie będę się z tobą kłucił a na mrozie to sobie sam naprawiaj cwaniaku napisałem wyraźnie że zajmę się tym na wiosnę i nie widzę problemu aby otwierać i zamykać drzwi tym cyckiem a jak dla ciebie to problem i masz dużo pieniędzy to za każdym razem wyrywaj sobie boczek drzwi aby j otworzyć i kupować nowy

            Komentarz


            • #31
              marky2552, po pierwsze zacznij czytać co ktoś pisze - jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś wywnioskował, że proponuje każdą inną możliwość niż szarpanie boczka drzwi bo to ostateczność. Po drugie kto Ci każe na mrozie coś robić? Skoro moduł odłączyłeś to równie dobrze mogłeś go wykręcić i na stole zbadać. Po trzecie nie nazywaj mnie cwaniakiem świeżaku. Po czwarte.. jak ktoś wyczai, że masz takie drzwi to puknie szybkę i już jest w Twoim wozie.
              VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
              Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

              Komentarz


              • #32
                a co niby miał by z tego wozu ukraść a po za tym to jak by chciał tam wejść to by stłukł byle jaką szybę i by wszedł . jak zaznaczyłem na poprzedniej stronie wyjęcie tego modułu wcale nie jest proste bo tu trza odkręcić prowadnicę jeszcze śrubki są do wewnątrz drzwi od modułu i jeszcze szyba spada na dół więc zostawię sobię to na wiosnę a jak podłączę moduł z powrotem to jak się zablokują na amen to lipa dlatego tak zdecydowałem że tak właśnie będzie lepiej

                Komentarz


                • #33
                  marky2552, caly podnosnik szyby raz dwa wyciagniesz, nie jest to skomplikowane szybe na tasmie podklejasz i jedziesz z koksem. Rob jak uwazasz
                  VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
                  Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

                  Komentarz


                  • #34
                    Drzwi już naprawione,elektryk dał sobie radę.
                    Padł zamek,wymiana zamka wyniosłam mnie 300 zł z robocizną. :|
                    Czarnuch z charakterem....

                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86062

                    Komentarz


                    • #35
                      Może wiesz jak gość otworzył drzwi.

                      Komentarz


                      • #36
                        Niestety nie,pytałem go ale tylko się uśmiechną.
                        Taki z niego fachowiec....

                        Za tydzień i tak będzie wszystko rozbierane bo rs idzie na przyciemnienie szyb :lol:
                        Czarnuch z charakterem....

                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86062

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez B_I_A_Ł_Y
                          wymiana zamka wyniosłam mnie 300 zł z robocizną.
                          na zamiennik? :lol:
                          VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
                          Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

                          Komentarz


                          • #38
                            Nie nie Panie :lol:
                            Oryginał prosto z salonu 8)

                            (Znajomek mi załatwił po rabacie :P )
                            Czarnuch z charakterem....

                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86062

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X