Wcisniety czujnik parkowania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • kras
    Ambiente
    • 2014
    • 107

    Wcisniety czujnik parkowania

    jest okazja kupić fele ronal r41, wypiaskowane i pomalowane na uhm szary/tytan cos w tym stylu

    17x8 et 35, bedzie to pasować czarnego auta ?

  • lbm
    Classic
    • 2012
    • 4

    #2
    Wcisniety czujnik parkowania

    Witam.
    Jakis zartownis zrobil sobie kawal i wcisnal mi jeden z czujnikow cofania (drugi z prawej).
    Teraz wisi sobie na kabelku w srodku zderzaka.
    Mam Octavie 2 Hatchback.
    Prosze o porade jak najlepiej sie do tego zabrac zeby umiescic czujnik na miejscu.

    Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc.

    Komentarz

    • piotrek_gdy
      RS
      • 2008
      • 7723
      • Volkswagen
      • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

      #3
      lbm,
      1.popraw silnik w profilu
      2.uzyj funkcji szukaj - jest kilka tematów o tym co robic jak czujnik wpadnie do srodka
      3.napisz czy to przód czy tył
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz

      • lbm
        Classic
        • 2012
        • 4

        #4
        Zamieszczone przez piotrek_gdy
        lbm,
        1.popraw silnik w profilu
        2.uzyj funkcji szukaj - jest kilka tematów o tym co robic jak czujnik wpadnie do srodka
        3.napisz czy to przód czy tył

        1. poprawione, chyba powinno byc dobrze, nie znam sie na tych skrotach po TDI

        2. roznie pisza, jedni zdejmuja zderzak przy czy jest troche zabawy a inni odkrecaja oslone z dolu pod zderzakiem i niby jakos sie da ale potrzebowalbym jakis konkretow, nie wiem czy dam sobie sam rade z demontarzem zderzaka, jak go nie skece z powrotem albo cos polamie to bedzie jeszcze wiekszy problem. wolalbym najpierw sprobowac od dolu. jakies sugestie?

        3. tyl

        Komentarz

        • conan
          Rider
          • 2011
          • 546

          #5
          Jeżeli sam czujnik to jak masz zgrabne ręce to da rade go włożyć na miejsce, gorzej jak wyciśniety jest czujnik razem z ramką, wtedy nie obejdzie się bez ściągania zderzaka bo ramka jest klejona na taśmie dwustronnej.
          Moja skodzinka o2
          Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

          Komentarz

          • piotrek_gdy
            RS
            • 2008
            • 7723
            • Volkswagen
            • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

            #6
            lbm, lepiej zdjąć- jest łatwo bo tak naprawdę to tylko kilka śrubek
            mocowanie czujnika jest klejone na taśmę dwustronną i dlatego jeśli to czujnik wewnetrzny to żeby dobrze dokleić ja bym zdjął :wink:


            Zamieszczone przez lbm
            poprawione, chyba powinno byc dobrze, nie znam sie na tych skrotach po TDI
            Silnik: 1.9 TDI AHF
            ni hu hu nie pasuje :roll:
            w bagażniku na wyklejce masz napisane jaki masz silnik(albo w kśiążeczce gwarancyjnej)
            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

            Komentarz

            Pracuję...