Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Edition 100

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Edition 100

    W wersji 6.02 jest juz Octavia II, ale z tego co pamietam nie ma chyba wszystkich silnikow dokladnie rozpisanych. Nie pamietam juz bardzo dawno nie zagladalem tam :wink:

  • #2
    Edition 100

    Wlasnie obejrzalem sobie liste wyposazenia O2 w tej wersji - calkiem niezle, szkoda ze tylko w czarnym kolorze nadwozia (zeby choc jeszcze grafitowe dali..). Ciekaw jestem jaka cena - ktos moze wie?

    Komentarz


    • #3
      Ładny wypasik ma ta wersja... Widze że z Octy Tour zrezygnowali w tej wersji.. Co do ceny też jestem ciekawy...
      BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

      Było O1 jest O3

      Komentarz


      • #4
        Re: Edition 100

        Zamieszczone przez Aslan
        Wlasnie obejrzalem sobie liste wyposazenia O2 w tej wersji - calkiem niezle, szkoda ze tylko w czarnym kolorze nadwozia (zeby choc jeszcze grafitowe dali..). Ciekaw jestem jaka cena - ktos moze wie?
        A mi się czarny podoba. To trochę tak, jak kiedyś u Forda - możesz kupić dowolne auto pod warunkiem, że jest czarne
        Jarek "Vinci"

        Komentarz


        • #5
          Wypas fajny
          "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
          Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

          STOP ECO-TERRORISM!

          Komentarz


          • #6
            Przy Octavii to stawiam ze jak ma byc wersja 100 to bedzie kosztowala te min 100tys zl. I czy to bedzie dostepne z kazdym silnikiem, cz okaze sie ze tylko wybrane wersje silnikowe. Oczywiscie te, ktore sa dostepne normalnie w Elegance, o najslabszych silnikach nie mysle, ze je tu dodadza.
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              Maicroft, a chcialbys miec wypas limitowana wersje z kibel-silnikiem ?
              Jak juz kogos stac na ta LE, to sadze ze i na odpowiedni silnik bedzie go stac.

              Ja sie zakochalem.
              Ide jutro zagrac w totka i biore taka E100 2,0TDI DSG.
              "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
              Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

              STOP ECO-TERRORISM!

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Purchawa
                Maicroft, a chcialbys miec wypas limitowana wersje z kibel-silnikiem ?
                Jak juz kogos stac na ta LE, to sadze ze i na odpowiedni silnik bedzie go stac.
                Ja bym nie chcial, ale znam takich, ze zeby sie pokazac to by takie auto kupili, a to ze ma silnik 1.4 a kto na to zwraca uwage

                Zamieszczone przez Purchawa
                Ja sie zakochalem.
                Ide jutro zagrac w totka i biore taka E100 2,0TDI DSG.
                Taka wersja jakby a doposazyl od wersji Elegance kosztowala by minimum 125tys zl. Zobaczymy ile bedzie ta promocyjna cena :twisted:

                [ Dodano: 19-07-2005, 10:53 ]
                BTW Jakie ten SuperB ma szpetne felgi - wyglada jak jakies tanie kolpaki w Fabii
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  ale ona ma tam niewiele wiecej niz zwykla elegance chyba, tzn 2 istotne dodatki jak dla mnie to ksenony i ESP w tej "serii" no i moze podgrzewane fotele.
                  no szkoda ze tylko czarny - ladny, ale juz nie chce ciemnych samochodow
                  chyba ze te specjalne "limitowane" dodatki
                  pzdr!
                  saport techniczny baj DGW
                  była BKD+DSG '05 120kkm
                  była BXE '08 190kkm
                  no i nie ma :-)

                  Komentarz


                  • #10
                    xenon, skora, ESP i jakies inne duperele ktora robia cene. W sumie naliczylem jakies plus 25 tys zl.
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #11
                      a mi podoba sie czarny i jeśli miałbym kupować to tylko czarne i combi tylko ta tapicerka... cosik nie za bardzo, wolałbym kremową... a cena.. myśle, że tak jak elegance bo w cennikach nic nie wspominają o tej limitowanej...

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez adik_s
                        a mi podoba sie czarny i jeśli miałbym kupować to tylko czarne i combi tylko ta tapicerka... cosik nie za bardzo, wolałbym kremową
                        ha! ja tez bym chcial czarna a tapicere kremowa, ale mialem juz takie auta i nigdy wiecej - chyba jestem brudasem
                        saport techniczny baj DGW
                        była BKD+DSG '05 120kkm
                        była BXE '08 190kkm
                        no i nie ma :-)

                        Komentarz


                        • #13
                          Jasna tapicerka ladnie wyglada, to fakt ale trzeba o nia bardzo dbac.
                          Taki szary jest napewno kompromisem miedzy elegancja, a funkcjonalnoscia.
                          A czarne auta wygladaja super. Tylko jak jest sucho i cieplo.

                          Co nie zmienia faktu, ze taka E100 przygarnalbym z checia.
                          "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                          Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                          STOP ECO-TERRORISM!

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Purchawa
                            A czarne auta wygladaja super. Tylko jak jest sucho i cieplo.
                            Nawet sobie nie zdajesz sprawy ile wtedy kurzu osiada i jak bardzo jest on widoczny.

                            Ja juz mialem czarne auto - wiecej nie zamierzam. :diabelski_usmiech
                            TDI 205PS

                            Komentarz


                            • #15
                              Mam czarną octe i następne autko też będzie czarne poprostu kocham czarne auta.Z tą kremową tapicerką to macie racje strasznie sie brudzi po 3 latach jest wszystko brudne a podsufitka zciemniała a nie pale w aucie jak bym palił to by dopiero zciemniała.Musze dać octe do prania i bedzie jak nowa.
                              Skoda octavia combi 1,9tdi L&K
                              Przebieg 212000

                              Komentarz


                              • #16
                                he he wlasnie szwagier kupil sobie toyote landa za wielka woda, oczywiscie czarna :szeroki_usmiech samochod ma jeden miesiac a podejrzewam, ze kupilbym ja za sporo taniej od niego, lubi bezdroza i klnie na czym swiat stoi, ciagle powtarza ze ona jest piekna, ale tylko w garazu ..... :diabelski_usmiech

                                chcialbym dodac, ze czarny kolor jest najladniejszy, ale nie praktyczny jak sie na wsi mieszka
                                1.9 TDI ATD KOMBI 4x4

                                Komentarz


                                • #17
                                  no coz, kolor to kwestia gustu, nie ma sie nad czym rozwodzic, w kazdym razie u mnie gore juz bierze praktyka codziennosci
                                  saport techniczny baj DGW
                                  była BKD+DSG '05 120kkm
                                  była BXE '08 190kkm
                                  no i nie ma :-)

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    mój błękit (bo to nie jest granatowy, nie wiem czemu ale ten kolor był bardzo krótko) i tak jest zawsze upierdzielony, ładnie to on wygląda max do tygodnia po umyciu, później jakiś wyjazd i po wszystkim... najgorsze są te muchy z przodu... bleeh

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Jest juz cennik E100:
                                      Error 404

                                      115tys za 2,0TDI DSG
                                      "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                      Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                      STOP ECO-TERRORISM!

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez Purchawa
                                        115tys za 2,0TDI DSG
                                        To ja poprosze Passata.
                                        TDI 205PS

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          szkoda, A Ty kiedy w koncu odbierasz?? :twisted:
                                          Spritmonitor.de

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            albo Avensis, Mondeo i sporo można by tego wyszukać :lol: Ta cena to nie lekkie, ale DUUUŻE przegięcie :lol:

                                            [ Dodano: Sro Lip 20, 2005 1:14 pm ]
                                            Zamieszczone przez MiKruS
                                            Zamieszczone przez Purchawa
                                            115tys za 2,0TDI DSG
                                            To ja poprosze Passata.

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez Purchawa
                                              Jest juz cennik E100:
                                              Error 404

                                              115tys za 2,0TDI DSG
                                              Hmmm... przesadzili nieco Mimo calej symaptii do tego autka wolalbym zdecydowanie np Volkswagen Passat 2.0 TDI DSG 140 KM Sportline za 114590 PLN ! Albo dolozyc 5 tys i kupic Audi A3 Sportback 2.0 TDI DSG Attraction 120150 PLN.
                                              Pozdrawiam
                                              perfex

                                              Octavia HTP

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                widze, ze w tej wersji juz jest chlodzenie schowkow, w vectrach tych kilkuletnich taki gadzet juz jest a w wakacje byloby jak znalazl
                                                1.9 TDI ATD KOMBI 4x4

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  chłodzenie schowków jest też w zwykłym Elegance :wink:

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X