Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Edition 100

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Tylko taki Passat bedzie kosztowal ze 140 tys, ale tak mozna wymieniac i dojdziemy do Maybacha 8)
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez QBA
      albo Avensis, Mondeo i sporo można by tego wyszukać :lol: Ta cena to nie lekkie, ale DUUUŻE przegięcie :lol:
      Superb 130PD w najbogatszej wersji tyle kosztuje po uwzglednieniu rabatu - wiec to chyba lekkie nieporozumienie.

      Z przykroscia to stwierdzam, ale jednak widze, ze Skoda podaza w zlym kierunku jesli chodzi o ceny OII.
      Ten samochod jest naprawde fajny. Super sie prowadzi, ma dobre silniki diesla, itd, ale cena jest nie do przyjecia. Tym bardziej, ze prestiz tej marki jest nadal bliski zeru, a za to sie glownie placi (przeplaca) w cywilizowanym swiecie.
      Wiec jesli dobrnelismy z cena Octavii prawie do ceny Passata, to ja wysiadam.

      Osobiscie juz dawno wyleczylem sie z zakupu O2 kombi. Za taka kase mam sporo innych (imho duzo lepszych) pomyslow na zakup samochodu.
      Tym bardziej, ze nie spieszy mi sie i spokojnie czekam na premiere.
      TDI 205PS

      Komentarz


      • #28
        chłodzenie schowków jest też w zwykłym Elegance


        tego z 2003 roku tez? mam akurat elegance i chyba nie ma choc reki nie dam se uciac bo tu co niektorzy karmia nimi swoje zwierzaki :szeroki_usmiech
        1.9 TDI ATD KOMBI 4x4

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez Maicroft
          szkoda, A Ty kiedy w koncu odbierasz?? :twisted:
          no cholera cos miedzy 15 sierpnia a pierwszym tygodniem wrzesnia niestety :evil:
          saport techniczny baj DGW
          była BKD+DSG '05 120kkm
          była BXE '08 190kkm
          no i nie ma :-)

          Komentarz


          • #30
            Jest juz cennik E100:
            Error 404

            115tys za 2,0TDI DSG
            :shock: :shock: :shock: niezłe przegięcie...

            Superb 130PD w najbogatszej wersji tyle kosztuje po uwzglednieniu rabatu - wiec to chyba lekkie nieporozumienie.
            no właśnie, a jakby nie było Superb o klase wyżej...

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez MiKruS
              Zamieszczone przez QBA
              albo Avensis, Mondeo i sporo można by tego wyszukać :lol: Ta cena to nie lekkie, ale DUUUŻE przegięcie :lol:
              Superb 130PD w najbogatszej wersji tyle kosztuje po uwzglednieniu rabatu - wiec to chyba lekkie nieporozumienie.

              Z przykroscia to stwierdzam, ale jednak widze, ze Skoda podaza w zlym kierunku jesli chodzi o ceny OII.
              Ten samochod jest naprawde fajny. Super sie prowadzi, ma dobre silniki diesla, itd, ale cena jest nie do przyjecia. Tym bardziej, ze prestiz tej marki jest nadal bliski zeru, a za to sie glownie placi (przeplaca) w cywilizowanym swiecie.
              Wiec jesli dobrnelismy z cena Octavii prawie do ceny Passata, to ja wysiadam.

              Osobiscie juz dawno wyleczylem sie z zakupu O2 kombi. Za taka kase mam sporo innych (imho duzo lepszych) pomyslow na zakup samochodu.
              Tym bardziej, ze nie spieszy mi sie i spokojnie czekam na premiere.
              eee, to nie do konca tak jest, juz gdzies mowilem, ze wydajac w sumie od cholery kasy na ten samochod, mialem spory wybor i wybralem O2, nie dlatego ze nie bylo mnie stac na superba, mondeo czy ave. tak po prostu jest i koniec. i jak zawsze powtarzam: niech kazdy kupuje co chce, a wiekszosc tych stwierdzen typu "ten jest lepszy od tamtego" sa strasznie subiektywne i nie ma co tu dyskutowac.
              swoja droga nowe samochody sa duuuuuzo za drogie i co do tego nie ma chyba zadnych watpliwosci.
              co do ceny E100 to nie wydaje mi sie zeby byla specjalnie wygorowana, bo ta moja zwykla nominalnie kosztowalaby okolo 106 czy 108 tys, wiec w sumie przy tej kwocie to niewielka roznica. inna sprawa, to ze ... patrz wyzej
              pzdr!

              swoja droga superb jest naprawde zajebisty, ale chyba jeszcze za powazny jak dla mnie, musze do niego dorosnac, moze bedzie nastepny...
              saport techniczny baj DGW
              była BKD+DSG '05 120kkm
              była BXE '08 190kkm
              no i nie ma :-)

              Komentarz


              • #32
                Wczoraj liczylem 125 tys lekko i to jeszcze nie ze wszystkim, bez zadnych rabatow itd. Tak wiec jest o te 10 tys zl tansza niz taka sama sklecona wlasnorecznie w salonie.
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #33
                  niech kazdy kupuje co chce, a wiekszosc tych stwierdzen typu "ten jest lepszy od tamtego" sa strasznie subiektywne i nie ma co tu dyskutowac.
                  oczywiscie sa subiektywne jesli porównujemy auta tej samej klasy. Bo jesli mamy do wyboru Passata albo Superba z dobrym wypasem za cene OII w/w, to w tej sytuacji nie widze zadnych argumentów przemawiajacych za sensownoscia zakupu OII.
                  BMW E46 320d by MT 184PS@406Nm
                  CR-V 2,2 i-ctdi
                  Perfectservice by Dobrygrześwawa

                  Komentarz


                  • #34
                    Tak jest z kazda klasa samochodow. Za 75 tys zl mozna kupic nowe Polo 1.9TDi 130 lub Fabie RS a tyle samo kosztuje juz Golf/Octavia a to klasa wyzej.
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #35
                      Zamieszczone przez Emil
                      niech kazdy kupuje co chce, a wiekszosc tych stwierdzen typu "ten jest lepszy od tamtego" sa strasznie subiektywne i nie ma co tu dyskutowac.
                      oczywiscie sa subiektywne jesli porównujemy auta tej samej klasy. Bo jesli mamy do wyboru Passata albo Superba z dobrym wypasem za cene OII w/w, to w tej sytuacji nie widze zadnych argumentów przemawiajacych za sensownoscia zakupu OII.
                      nie jest tak, jezeli w podobnej cenie, to superb ma slabsze osiagi, mniejszy bagaznik, nie jest kombi , sporo slabiej wypada w krasztestach, ma duzo slabszy wypas, jest starsza konstrukcja.... hmmm.... inaczej wyglada, moja kobieta chocby nie wiem co nie dosiega do pedalow, co tam jeszcze...no nie wazne, jak widzisz kazdy ma swoje argumenty, a czy do kogos innego one przemawiaja to juz inna sprawa.
                      pzdr!
                      saport techniczny baj DGW
                      była BKD+DSG '05 120kkm
                      była BXE '08 190kkm
                      no i nie ma :-)

                      Komentarz


                      • #36
                        SuperB przejdzie face lifting bo w tej chwili wyglada nie obrazajac wlascicieli, jak ubogi krewny Octavi II i tyle. Po lifcie jego cena tez skoczy do gory i bedzie o jakies 10% wyzsza. I teraz dochodzi cos nowego relacja Octa II a SuperB jak dla mnie Octa, a tylko dlatego ze ma juz teraz nowoczesniejszy silnik 2.0TDi z lepszym automatem (wiem taka polityka VW zeby nie dac tego silnika juz teraz) a wiele osob kupilo wlasnie dlatego SuperBa.
                        Co do nowego Passata faktycznie fura godna zastanowienia, bo wieksza i wogole, ale nie kazdy chce az tak duze auto.
                        W kwestii innych marek nie wypowiadam sie, bo nie mam pojecia jak tam wyglada sytacja. Toyota ma diesla ktory powinien zloic inzynierow VW i tyle, ale czas pokaze czy tak sie stanie :twisted:
                        Spritmonitor.de

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez Maicroft
                          Toyota ma diesla ktory powinien zloic inzynierow VW i tyle, ale czas pokaze czy tak sie stanie :twisted:
                          chyba nie za bardzo da sie to "podkrecic" - denso, a poza tym: Toyota never more (to tez nie jest racjonalne podejscie )
                          saport techniczny baj DGW
                          była BKD+DSG '05 120kkm
                          była BXE '08 190kkm
                          no i nie ma :-)

                          Komentarz


                          • #38
                            Co do nowego Passata faktycznie fura godna zastanowienia, bo wieksza i wogole, ale nie kazdy chce az tak duze auto.
                            mi ten nowy Passat wcale sie nie podoba, może z zewnątrz ale napewno nie w środku, panele od klimy czy navi to to samo co w octavii II, tylko, że w octavii ich umieszczenie mi sie podoba, w passacie nie! jakoś tam tak sztywno strasznie... i jeszcze te zegary... bleeh :chacha2

                            Co do avensis... mój ojciec sie uparł, że po tej octavii kupi sobie Avensis combi (czy jak to tam jest w toyocie), tylko,że chce uzywanego a kupic diesla w combi to trzeba sie liczyc, że on rocznie z 50tyś prześmiga,chyba,że ktoś zrobi `po swojemu :hehe ` przebieg i bedzie wtedy :terefere i :klnie: a na końcu bo wyjdzie,że jednak on przejechał `troszke` wiecej niż na liczniku...
                            a wg mnie to

                            a tak sumując całą dyskuję -

                            Żeby każdy miał taki problem - co kupić za 100tyś... Ludzie poldasami sie tłuką a my dumamy.. a może avensis, a może passat, może jednak octavia... :smokedevil

                            Komentarz


                            • #39
                              Zamieszczone przez adik_s
                              Żeby każdy miał taki problem - co kupić za 100tyś... Ludzie poldasami sie tłuką a my dumamy.. a może avensis, a może passat, może jednak octavia... :smokedevil
                              otoz to!
                              saport techniczny baj DGW
                              była BKD+DSG '05 120kkm
                              była BXE '08 190kkm
                              no i nie ma :-)

                              Komentarz


                              • #40
                                Zamieszczone przez rentier
                                chłodzenie schowków jest też w zwykłym Elegance


                                tego z 2003 roku tez? mam akurat elegance i chyba nie ma choc reki nie dam se uciac bo tu co niektorzy karmia nimi swoje zwierzaki :szeroki_usmiech
                                zdaje mi się, że Limited Edition dotyczy tylko Fabii, Octy 2 i Superba. Więc miałem na myśli O2 Elegance!

                                Komentarz


                                • #41
                                  Zamieszczone przez Maicroft
                                  Tak jest z kazda klasa samochodow. Za 75 tys zl mozna kupic nowe Polo 1.9TDi 130 lub Fabie RS a tyle samo kosztuje juz Golf/Octavia a to klasa wyzej.
                                  Grzechu, przeciez oczywiste jest, ze wypasiony model nizszy bedzie w cenie slabo wyposazonego modelu wyzszego.
                                  Ale w tym przypadku chodzi Superba Platinum!!! Ze skorami, xenonami i innymi bajerami. Dodatkowo o nominalnie prawie tej samej mocy i prawie tych samych katalogowych osiagach.

                                  Szkoda ma racje, ze wybor auta jest zalezny od wlasnych priorytetow, ale obiektywnie rzecz biorac cena O2 jest za wysoka. Uwazam, ze to auto bedzie mocno tracic na wartosci w kolejnych latach. To tak jak z wypasionymi francuzami, ktore leca w dol po 50% w 3 lata - moge sie mylic, ale intuicja tak mi podpowiada.

                                  A nowy Superb nie bedzie drozszy, bo wtedy stalby sie drozszy od Passata. Mysle, ze do tego nie dojdzie, chyba, ze komus w Skodzie sie sufit na glowe zwalil.
                                  TDI 205PS

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    zdaje sie, że te wyposażenie `limitowane` jest różna w każdym kraju :czytaj Skoda.com – The Skoda Family Blog -poszukajcie sobie :P na Škoda Auto Deutschland wcale nie widzialem nic o tych wersjach tam samo na stronie szwedów... dziwne... no chyba,że jestem ślepy i nie widzialem... a teraz jestem na stronie brytyjczyków i też nic nie widze.. czyżby to była akcja tylko dla nas? Czyżby w powszechnym uznaniu lubimy` promocje` ?? :zlo:

                                    [ Dodano: Sro 20 Lip, 05 18:13 ]
                                    Error 404 wersja sport?? L&K ??? hmmm :roll: kurna mać, na każdej stronie co innego a ten sam samochód... ehh

                                    [ Dodano: Sro 20 Lip, 05 18:17 ]
                                    o nowych wersjach OII napisałem w : Forum - Octavia Club Polska - tak zeby tu już nie zjeżdżać z tematu

                                    [ Dodano: Sro 20 Lip, 05 18:58 ]
                                    guzik, jednak w Niemczech jest Edition 100 ale tam nie ma takiego nacisku na reklame jak u nas...

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Zamieszczone przez MiKruS
                                      ...ale obiektywnie rzecz biorac cena O2 jest za wysoka.
                                      zgadzam sie w calej rozciaglosci, ale jak dla mnie dotyczy to chyba wszystkich innych fur as well

                                      Zamieszczone przez MiKruS
                                      A nowy Superb nie bedzie drozszy, bo wtedy stalby sie drozszy od Passata. Mysle, ze do tego nie dojdzie, chyba, ze komus w Skodzie sie sufit na glowe zwalil.
                                      im wszystkim juz sie tam chyba maksymalnie popieprzylo w VAG, mi sie wydaje, ze beda chcieli pozycjonowac VW zdecydowanie wyzej niz dotychczas, czyli wskoczy na miejsce audi, no bo audi juz cala geba dociagnelo do MB i BMW. zmienili profil seata kierujac wizerunek na zdecydowanie sportowy, zeby przynajmniej on nie bruzdzil na rynku, a skoda mysle ze z czasem moze zajac dotychczasowe miejscer VW. no ale takie procesy trwaja.
                                      lubie ten marketingowy bulszit
                                      pzdr!
                                      saport techniczny baj DGW
                                      była BKD+DSG '05 120kkm
                                      była BXE '08 190kkm
                                      no i nie ma :-)

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Zamieszczone przez szkoda
                                        im wszystkim juz sie tam chyba maksymalnie popieprzylo w VAG, mi sie wydaje, ze beda chcieli pozycjonowac VW zdecydowanie wyzej niz dotychczas, czyli wskoczy na miejsce audi, no bo audi juz cala geba dociagnelo do MB i BMW. zmienili profil seata kierujac wizerunek na zdecydowanie sportowy, zeby przynajmniej on nie bruzdzil na rynku, a skoda mysle ze z czasem moze zajac dotychczasowe miejscer VW. no ale takie procesy trwaja.
                                        lubie ten marketingowy bulszit
                                        Pewnie masz racje.
                                        VAG zaczyna sie coraz bardziej cenic ale zauwaz, ze nowy Passat jest tanszy od starego i uwazam, ze w chwili obecnej jest to jedna z najlepszych ofert w klasie sredniej.
                                        TDI 205PS

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Zamieszczone przez MiKruS
                                          Zamieszczone przez szkoda
                                          im wszystkim juz sie tam chyba maksymalnie popieprzylo w VAG, mi sie wydaje, ze beda chcieli pozycjonowac VW zdecydowanie wyzej niz dotychczas, czyli wskoczy na miejsce audi, no bo audi juz cala geba dociagnelo do MB i BMW. zmienili profil seata kierujac wizerunek na zdecydowanie sportowy, zeby przynajmniej on nie bruzdzil na rynku, a skoda mysle ze z czasem moze zajac dotychczasowe miejscer VW. no ale takie procesy trwaja.
                                          lubie ten marketingowy bulszit
                                          Pewnie masz racje.
                                          VAG zaczyna sie coraz bardziej cenic ale zauwaz, ze nowy Passat jest tanszy od starego i uwazam, ze w chwili obecnej jest to jedna z najlepszych ofert w klasie sredniej.
                                          Tu sie zgadzam, ze cena nowego Paska jest na poziomie i za ta klase auta do przyjecia. Ale zbaczajac z tematu, ceny BMW sa powalajace i to liczac od serii 1 w gore. Blisko 30tys zl za duzo a nawet wiecej niz te auta powinny kosztowac. Nie wiem, moze jestem wybredny ale BMW za 150 tys zl powinno miec nakladki na progi z aluminium a nie z jakiegos niskiej jakosci plastiku.
                                          Spritmonitor.de

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Zamieszczone przez MiKruS
                                            VAG zaczyna sie coraz bardziej cenic ale zauwaz, ze nowy Passat jest tanszy od starego i uwazam, ze w chwili obecnej jest to jedna z najlepszych ofert w klasie sredniej.
                                            zgadza sie, dupsko im sie przypieklo kiedy sie okazlo, ze klienci wcale nie beda tak na oslep kupowac VW, kiedy maja jeszcze tanszego seata i skodzine (przynajmniej poza granicami niemiec, chociaz ich tez to dotyczy).
                                            saport techniczny baj DGW
                                            była BKD+DSG '05 120kkm
                                            była BXE '08 190kkm
                                            no i nie ma :-)

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              a ona bedzie moja.. moja...

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                bardzo fajna skora w tej E100... wreszcie poszli w skodzie po rozum do glowy i mozna kupic jasna skore z czarnymi dywanami i wykladzina! to jest ok.
                                                jak ja zamawialem to niestety kremwa skora byla tylko z kremowa wykladzina co jest jakims nieporozumieniem dla mnie bo ja auto uzywam na tyle intensywnie ze nie da razy tego utrzymac w porzadku :-(
                                                dlaatego u mnie skonczylo sie na czarnej skorze... jednak ta a E100 bardziej mi sie widzi ;-)

                                                brawo w konu dla skody za prakryczne polaczenie jasnej skory i czarnej wykladziny k
                                                A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Zamieszczone przez onyx73
                                                  a ona bedzie moja.. moja...
                                                  Nie powiem, ze nie zazdroszcze.
                                                  Rozumiem, ze z DSG ?

                                                  I jak juz odbierzesz, to wpadnij do Wawy na spota.
                                                  "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                                  Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                                  STOP ECO-TERRORISM!

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    wybralem zwykła skrzynkę .. chyba z przyzwyczajenia, a po lekturze paru for dotarlo do mnie ze wirusowanie TDI z DSG moze byc problemem a ja bym był chory gdybym predzej czy pozniej w chipie nie pogrzebał

                                                    [ Dodano: Sro 17 Sie, 05 12:16 ]
                                                    pare fotek setki Link

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X