Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia Tour

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia Tour

    mi nic nie robimy...

    pozatym tacy są murderatorzy szybcy ze zaraz i tak to na zsyp wywala :wink:
    Spritmonitor.de

  • #2
    Octavia Tour

    Na stronie Skody pojawila sie tak jakby nowa wersja Octavii nazywa sie Tour - nie wiem jaka jest roznica miedzy innymi bo trzeba by szczegolowo cennik przegladnac, ale widze ze nie ma wszystkich silnikow. Wyposazenia to:

    - Tour
    - Tour Plus
    - Tour Business
    - Tour RS (1.8T 180KM)

    Wyglada to tak jakby to takie wersje wyposazenia jak dwa-trzy lata temu.
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • #3
      silniki jakie zostały to :

      -1.4
      -1.6
      -1.8T
      -1.9TDI (90KM , 101KM ,110KM) niema 130PD :roll: ciekawe czyżby wyczuli zagrożenie dla 2.0 TDI ??

      Na stronie Skody pojawila sie tak jakby nowa wersja Octavii nazywa sie Tour
      W nowym "MOTORZE" pisze ze dla odróznienia stara Octavia dostała taką nazwe 8)
      Leon Top Sport 1.8T ale next bedzie Octavia II TDI

      Komentarz


      • #4
        Ale poprzednia wersja jest dalej i ma o wiele lepsze wyposazenie i silnik 130PD a zagrozenia ze strony 2.0TDI nie ma moim zdaniem
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Ale poprzednia wersja jest dalej i ma o wiele lepsze wyposazenie i silnik 130PD
          moj bład ops: nie zauwazyłem ze dalej jest w sprzedazy , myślałem ze teraz tylko ta Tour została
          Leon Top Sport 1.8T ale next bedzie Octavia II TDI

          Komentarz


          • #6
            Nazwe ma ciekawa zaczalem juz doszukiwac sie Haldexa w kazdej wersji ale to nie to, pakietu terenowego tez nie ma. Z wyposazenia nic ciekawego. Taka odchodzona wersja wg mnie.
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Maicroft
              Nazwe ma ciekawa zaczalem juz doszukiwac sie Haldexa w kazdej wersji ale to nie to, pakietu terenowego tez nie ma. Z wyposazenia nic ciekawego. Taka odchodzona wersja wg mnie.
              nie wiem czy to moje gapiostwo i ignorancja po zakupue samochodu, ale wydawalo mi sie kiedys ze nie bylo 1,8 T 4x4, byly tylko 1,9 TDI 100KM 4x4 i 2.0 115KM benyzna.

              IMHO skoda tour to juz przegieciej, nie tak dawano byly wersje DRIVE czy RAIDER, niedlugo bedzie wersje Octavia GOLD i Platinium

              Pozdr
              Mirek

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Mufon
                nie tak dawano byly wersje DRIVE czy RAIDER
                Nadal sa. Nie widze zreszta w tym nic zlego. Oprocz serii limitowanych zawsze masz dostepne 3 standardowe: Classic, Ambiente i Elegance (no i oczywiscie L&K).
                S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
                Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
                -------------------------------------------------------------------------
                O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
                O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
                O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Mufon
                  nie wiem czy to moje gapiostwo i ignorancja po zakupue samochodu, ale wydawalo mi sie kiedys ze nie bylo 1,8 T 4x4, byly tylko 1,9 TDI 100KM 4x4 i 2.0 115KM benyzna.
                  W tej chwili kupno wersji 4x4 w 1.8T nie nastrecza klopotow i wydaje mi sie ze odkad jest 1.9TDI 130KM PD to jest tez 1.8T 4x4 w cenniku, ale fakt na poczatku w wersji kombi byly tylko te dwa wymienione przez Ciebie a w hatchbaku i kombi w tej chwili jest jeszcze 1.8T przy czym hatchback 4x4 ma tylko ten silnik.

                  Wyleciala za to z cennika wersja L&K w hatchbaku a pamietam ze byla, jest tylko combi.
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez _tm_
                    Zamieszczone przez Mufon
                    nie tak dawano byly wersje DRIVE czy RAIDER
                    Nadal sa. Nie widze zreszta w tym nic zlego. Oprocz serii limitowanych zawsze masz dostepne 3 standardowe: Classic, Ambiente i Elegance (no i oczywiscie L&K).
                    z ta L&K to nie jest chyba tak oczywiste

                    Komentarz


                    • #11
                      Mufon, Maicroft - wersja 1.8T 4x4 jest co najmniej od trzech lat dostepna, wiec znacznie wczesniej niz weszla 1.9 TDI 130PD.
                      TDI 205PS

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez danielpoz
                        z ta L&K to nie jest chyba tak oczywiste
                        Dlaczego ? Ta wersja chyba jest dostepna od zawsze ? Nawet jak nie bylo obenych oznaczen (Classic, Ambiente, itd.) tylko SLX, itp. to juz byla wersja L&K. No i jest nadal (wlasnie sprawdzilem na stronie Auto-Wimaru).
                        S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
                        Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
                        -------------------------------------------------------------------------
                        O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
                        O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
                        O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

                        Komentarz


                        • #13
                          Wersja L&K pojawila sie w roku 2001 po wykonaniu face liftingu, mozliwe ze przez kilka miesiecy byla jeszcze w starej odmianie rowniez. L&K byla wypuszczona na poczatku jako limitowana edycja na jubileusz a ze zainteresowanie jest do dzis to juz tak zostalo.

                          4WD jest od 1999 roku w wersji kombi, a od kiedy jest hatchback taki to nie wiem

                          Mikrus, TDI 130 jest od listopada 2002 roku tego jestem pewny a 1.8T to masz racje jest dluzej :mrgreen:
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Maicroft
                            Wersja L&K pojawila sie w roku 2001 po wykonaniu face liftingu, mozliwe ze przez kilka miesiecy byla jeszcze w starej odmianie rowniez. L&K byla wypuszczona na poczatku jako limitowana edycja na jubileusz a ze zainteresowanie jest do dzis to juz tak zostalo.

                            4WD jest od 1999 roku w wersji kombi, a od kiedy jest hatchback taki to nie wiem

                            Mikrus, TDI 130 jest od listopada 2002 roku tego jestem pewny a 1.8T to masz racje jest dluzej :mrgreen:
                            lifting byl w 2000r

                            L&K byla w nowej jak i starej kascie i wyszla w 98 lub 99roku niby jako jubileuszowa lecz troche rok sie nie zgadza jesli chodzi o 100lecie firmy :wink:

                            jest do dzis ale tylko kombi :cry:

                            Komentarz


                            • #15
                              Z tego co wiem to najbogatsza odmiana Tour'a = Ambiente. Nie ma wyższych wersji. A z oferty zniknęła 130PD. Dalej bedzie 90 KM i 110KM. Samochody pewnie będą produkowane do końca 2005 roku.
                              Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
                              teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
                              czarna AR 156 1.8 T.Spark

                              Komentarz


                              • #16
                                A po nowym roku oglosza ze wszytskie inne wersje zostaja wyrzucone z cennika poniewaz sa za duza konkurencja dla nowego modelu. Bo mozna miec Celebrate 130PD Ambiente 2.0 TDI w nowej budzie
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez Maicroft
                                  A po nowym roku oglosza ze wszytskie inne wersje zostaja wyrzucone z cennika poniewaz sa za duza konkurencja dla nowego modelu. Bo mozna miec Celebrate 130PD Ambiente 2.0 TDI w nowej budzie
                                  ... bo kto sprzedaje nowy i stary model jeszcze przez rok ?
                                  Skoda to chyba wyjatek....
                                  a za 75 tys brutto mozna miec np Audi a3 nowkie sztukie tyle ze bez klimy... ale samochod od dwie klasy wyzej.

                                  Pozdr,
                                  Mirek

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez Mufon
                                    Zamieszczone przez Maicroft
                                    A po nowym roku oglosza ze wszytskie inne wersje zostaja wyrzucone z cennika poniewaz sa za duza konkurencja dla nowego modelu. Bo mozna miec Celebrate 130PD Ambiente 2.0 TDI w nowej budzie
                                    ... bo kto sprzedaje nowy i stary model jeszcze przez rok ?
                                    Skoda to chyba wyjatek....
                                    a za 75 tys brutto mozna miec np Audi a3 nowkie sztukie tyle ze bez klimy... ale samochod od dwie klasy wyzej.

                                    Pozdr,
                                    Mirek
                                    Opel sprzedaje już chyba od 7 lat oba modele Astry. Najpierw I i II, a teraz II i III. Z czego ta starsza dostawała przydmek classic i była w całości produkowana w Gliwicach.
                                    Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
                                    teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
                                    czarna AR 156 1.8 T.Spark

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Jest jeszcze jeden problem, nie kazdy chce sie pakowac w nowe auto (modelowo) woli wybrac starsza wersje ktora jest juz kilka lat na rynku jest sprawdzona. A nowy model hmm ja Skodzie zle nie zycze i zeby te auta byly bezawaryjne, bo cos o nowym modelu innego auta wiem kupionego kilka tygodni po prezentacji i jak to serwis uczy sie na Twoim aucie
                                      Spritmonitor.de

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        a za 75 tys brutto mozna miec np Audi a3 nowkie sztukie tyle ze bez klimy... ale samochod od dwie klasy wyzej.
                                        A mozesz mi pokazac to Audi A3 za 75tys brutto ?
                                        "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                        Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                        STOP ECO-TERRORISM!

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Audi A3 Attraction 1.6 102 KM (75 kW), 5 biegów 74429 goly i wesoly :diabelski_usmiech

                                          diesel 1.9 to jest plus 15 tys zl
                                          Spritmonitor.de

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez Purchawa
                                            a za 75 tys brutto mozna miec np Audi a3 nowkie sztukie tyle ze bez klimy... ale samochod od dwie klasy wyzej.
                                            A mozesz mi pokazac to Audi A3 za 75tys brutto ?
                                            ... i wytlumaczyc jakim sposobem kupujac A3 przesiądę sie o dwie klasy wyzej? :P :lol:
                                            TDI 205PS

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              ... i wytlumaczyc jakim sposobem kupujac A3 przesiądę sie o dwie klasy wyzej?
                                              Bo wiesz Michal, niektorzy podchodza do tego inaczej. To nic, ze golas... To nic, ze silnik jak w mocniejszej kosiarce... Wazne, ze sasiedzi widza, ze sie Audi jezdzi

                                              Sorry MSPANC :roll:
                                              "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                              Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                              STOP ECO-TERRORISM!

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez Maicroft
                                                Audi A3 Attraction 1.6 102 KM (75 kW), 5 biegów 74429 goly i wesoly :diabelski_usmiech

                                                diesel 1.9 to jest plus 15 tys zl
                                                oczywiście bez lakieru metalik i alarmu. No i ubezpieczenie ciut droższe. A co Attraction ma w sobie? Chociaż klimat powinien być w takim aucie.
                                                Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
                                                teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
                                                czarna AR 156 1.8 T.Spark

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez Martinez
                                                  Zamieszczone przez Mufon
                                                  Zamieszczone przez Maicroft
                                                  A po nowym roku oglosza ze wszytskie inne wersje zostaja wyrzucone z cennika poniewaz sa za duza konkurencja dla nowego modelu. Bo mozna miec Celebrate 130PD Ambiente 2.0 TDI w nowej budzie
                                                  ... bo kto sprzedaje nowy i stary model jeszcze przez rok ?
                                                  Skoda to chyba wyjatek....
                                                  a za 75 tys brutto mozna miec np Audi a3 nowkie sztukie tyle ze bez klimy... ale samochod od dwie klasy wyzej.

                                                  Pozdr,
                                                  Mirek
                                                  Opel sprzedaje już chyba od 7 lat oba modele Astry. Najpierw I i II, a teraz II i III. Z czego ta starsza dostawała przydmek classic i była w całości produkowana w Gliwicach.
                                                  Dlatego asekuracyjnie napisalem "chyba" bo cos mi cos wydawalo ze juz kiedys tak bylo
                                                  jak narazie na ulicach nie widac przepychu nowych ASTR III ani OCTAVI II, moze odstraszaja cena ?

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X