Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymian klocków hamulcowych O2FL 1.4 TSI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez Maicroft
    Jac_ek, Jak rozpedziles to potem musisz zahamowac, najczesciej czym szybciej rozpedziles tym szybciej musisz zatrzymac
    nie ciągne juz tego offtopa ;-) ale w F1 (czyt. Fiat UNO) mocy i masy do wyhamowania znacznie mniej a klocki starczały na krócej
    - O2FL Combi 1.4TSI DSG , [SPRZEDAM]--> ramka do SWING/BOLERO - WOOD

    Komentarz


    • #27
      a wracając do meritum, to co z gwarancją ? bo jakoś nie uśmiecha mi się przepłacać w aso a własnie zapaliła mi się kontrolka . w aso chcą 300-350 za wymianę. przy cenie klocków ok 150 zł to chyba lekka przesada

      Komentarz


      • #28
        pascal, ile przejechałeś na komplecie klocków ?

        Komentarz


        • #29
          ~ 40 tys.

          Komentarz


          • #30
            A ile chcą w ASO za komplet (klocki + wymiana) ?

            Komentarz


            • #31
              no napisałem 300-350 (tak zrozumiałem ) ale jak dzwoniłem do jednego aso to i 500 mi zaśpiewali

              Komentarz


              • #32
                300 zł za komplet klocków (do 4 kół) + wymiana ?????

                To bardzo tanio ..... (myślałem, że z tysiaka to będzie kosztować) .....

                Komentarz


                • #33
                  no nie nie .... tylko przód :wink:

                  Komentarz


                  • #34
                    pascal, a tyłu nie trzeba zmieniać razem z przodem ???

                    Komentarz


                    • #35
                      A co ma tyl wspolnego z przodem. Oglada sie jedne i drugie, a nastepnie podejmuje decyzje.


                      Swoja droga to ten uklad hamulcowy w tych slabszych wersjach jest slabiutki. Klocki wytrzymuja tyle co w OI. :roll:
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • #36
                        Przy okazji podepnę się pod temat. Jakiej marki klocki polecacie. Hurtowników i podobnych proszę o niezabieranie czasu na czytanie, bo nie chodzi mi o reklamę, czy kupowanie czegoś co zalega na magazynach. Jakie klocki stosuje fabryka do montażu bo w tym przypadku będziemy mówili o oryginałach.

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X