Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

OCTAVIA II A DIODY LED JAKO POSTOJóWKI - KOCHANI POMOCY!!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez tomekjmopl
    Szukałem, lukałem - niestety pod fotelem kierowcy nie namierzyłem tej "słynnej" wtyczki :?
    U mnie jest zdj1 zdj2 zdj3 zdj4
    Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
    Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

    Komentarz


    • #27
      AAAAAAAAA - pod fotelem - ja szukałem koło napinacza pasa ops:

      No to trzeba będzie zanurkować pod fotel jeszcze raz

      Komentarz


      • #28
        Nikomu nie życzę, ale czy nie zapięty pas (oszukany układ kontroli - wypięta wtyczka) przy zderzeniu zablokuje uruchomienie Airbag-a :?: :?: :?:

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez aciu
          Nikomu nie życzę, ale czy nie zapięty pas (oszukany układ kontroli - wypięta wtyczka) przy zderzeniu zablokuje uruchomienie Airbag-a :?: :?: :?:
          To oszustwo ( wypięcie wtyczki ) powoduje, że komp widzi, iż pasy są zawsze zapięte więc "myśli": wszystko jest OK, kierownik ma zapięte pasy więc odpalam Airbag-a!

          BTW. Nie jestem przekonany czy odpalenie Airbaga jest zależne od zapiętych pasów. Był by to prawdopodobnie powód do różnego typu spraw sądowych o nie otwarcie się poduch podczas wypadku. A tak poducha odpala zawsze producent jest czysty a obowiązkiem każdego kierowcy jest zapinanie pasów, a jeśli tego nie robi to na własne życzenie naraża się na urazy spowodowane poduchą...
          Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
          Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

          Komentarz


          • #30
            Witam, tez chciałem miec jaśniejsze reflektory i wymieniłem postojowe na led, wystąpil tem sam efekt migotania, ale tylko z prawej strony i to po około tygodniu sprawnego świecenia, co prawda w OI, ale to dziwne trochę, musiałem wrocić do W5W, ale jak czytam, sa inne ciekawe rozwiązania.
            Octavia Combi Tour Plus 1,9 TDI ASV '05
            President Harry II Clasic + DV 27 S w dziurce po fm-owej + spliter (ale myslę nad drugą dziurką na fm-ową)

            Komentarz


            • #31
              Tak gwoli ścisłości - ja te diody postojowe założyłem nie dla mocniejszego światła (bo takowe daje jednak zwykła żarówka), ale dla barwy światła...

              A co do migania - musiałeś trafić na marnej jakości diodę (te kiepskie mają właśnie takie tendencje do migotania po jakimś krótkim czasie pracy) - moje odpukać hulają już 2 miesiąc i nic się nie dzieje - świecą w układzie "oszukującym" komputer jak ta lala !!

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X