Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dobór amortyzatorów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez danielpoz
    Zamieszczone przez Zoltar
    Nie montuj kombinowanych.

    Załóż nowe.

    Masz za dobry samochód na półśrodki.
    mam kit supersporta i tam walsnie byly alko ktore padly po krotkim czasie i teraz mam walsnie dorabiany z 1.8T i jest swietnie!!! zrobilem na tym okolo 35tys

    gosc co to robi szykuje auta do sportu i wie co robi a jesli ktos szuka klamizerow po garazach to potem sa problemy

    "Masz za dobry samochód na półśrodki" hahaha dobre sobie, myslalem ze mowa o nowej S klasie-a to tylko octavia
    Dorabiaj sobie... Ja tam Octavii 1 nie uważam za jakiś szczególny samochód... Inaczej... Do Lanosa nie wstawiłbym przerabianych...

    Ja mam same pozytywne doświadczenia z Al-ko.

    A Supersport'a się nie kupuje... Bo nie od dziś wiadomo czym to pachnie :roll:



    No offence.
    www.soft-car.pl
    www.chiptuning-gdansk.pl


    - Chiptuning silników benzynowych oraz diesla
    - Wyłączanie DPF
    - Hamownia Obciążeniowa

    Komentarz


    • #27
      a poweidzcie mi coś więcej o tych Al-ko bo sa w bardzo dobrej cenie !
      Czy ode są gazowo olejowe ? Czy nie są za miękkie - nie będzie buda tak pracowała przy przyspieszaniu i hamowaniu ?

      Może jakiegoś takiego mini spocika zrobić w tej sprawie - przy okazji bym sprawdził Tatiego Skodzinkę na tle konkuręcji :wink:

      Komentarz


      • #28
        Mam namiary na gościa, który sprzeda mi komplet gazowych. Wiadome, że nie jest to bilstein ale podobniez sa w miarę twarde, no i za tą cenę....

        Komentarz


        • #29
          jesli by ktos chcial Al-ko to ja zawsze kupowalem tu (jak kiedys jezdzilem na Al-ko)
          Link

          bardzo dobre amorki (z nisko-budzetowych)

          ta sama firma robi amorki do zawieszen KW
          A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

          Komentarz


          • #30
            Jutro dzwonie i siędowaiduje o cene kpl. Al-ko, wybiore najtwardsze jakię będą mieli w ofercie

            Komentarz


            • #31
              najtwardsze to sa zolte, gazowe (NIE gazowo-olejowe) :idea:
              A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez Mach
                najtwardsze to sa zolte, gazowe (NIE gazowo-olejowe) :idea:
                Ps. mowa oczywiście o AL-ko tak ?

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez coobcio
                  Zamieszczone przez Mach
                  najtwardsze to sa zolte, gazowe (NIE gazowo-olejowe) :idea:
                  Ps. mowa oczywiście o AL-ko tak ?
                  tak, pisalem o Al-ko k
                  A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez Mach
                    tak, pisalem o Al-ko k
                    A miales je zamontowane moze w octavii 1? jaka byla roznica wzgledem serii? :roll:
                    TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                    Komentarz


                    • #35
                      Zamieszczone przez Samiec
                      Zamieszczone przez Mach
                      tak, pisalem o Al-ko k
                      A miales je zamontowane moze w octavii 1? jaka byla roznica wzgledem serii? :roll:
                      tak, mialem ale krotko przed sprzedaza auta wiec o zywotnosci sie nie wypowiem.
                      Na gazowych Al-ko auto stoi troche wyzej. W porownaniu do serii bardziej twadro i sprezyscie... zdecydowanie pewniej w zakretach.Mniejsze nurkowanie przy hamowaniu k
                      A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

                      Komentarz


                      • #36
                        dobra koniec gadania dzwonie

                        [ Dodano: Sro 23 Mar, 05 10:19 ]
                        Ale Cena jutro je odbeiram i montuje w swoim przydomowym garażyku

                        Haha krzykneli 678zł za kpl. przód i tył ! ! !
                        ale lot

                        A i się dowiedziałem że są tylko gazowo olejowe do OCTAVI nie ma samych gazowych... W sumie logiczne, no dziękuje chlopaki za waszą opinię i za namiary na tą hurtownie, kto wie możę do swojej nysy też kupie AL-KO

                        Komentarz


                        • #37
                          Ja tez juz zamówiłem al-ko tyle, ze podobnież to są gazowe ale za bardzo podobną kasę

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez coobcio
                            A i się dowiedziałem że są tylko gazowo olejowe do OCTAVI nie ma samych gazowych... W sumie logiczne, no dziękuje chlopaki za waszą opinię i za namiary na tą hurtownie, kto wie możę do swojej nysy też kupie AL-KO
                            Jak kupowalem ze 3 lata temu do octy to na pewno byly GAZOWE.
                            Nie rozumiem co by mialo byc logiczne.. ze nie ma amorkow gazowych ?

                            Ponizej znalazlem zdjecie starej octy z gazowymi alk, sa dokladnie w kolorze jka na zdjeciu (niestety nie mam zdjecia z calym McPhersonem):
                            Załączone pliki
                            A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

                            Komentarz


                            • #39
                              nie sitnieje coś takiego jak same gazowe, olej takze musi byc w srodku...

                              Więć są prostrze czyli tylko olejowe oraz nieco twardsze gazowo-olejowe - tak mi poweidizała Pani co odebrałe telefon

                              Komentarz


                              • #40
                                nie sitnieje coś takiego jak same gazowe, olej takze musi byc w srodku...

                                Więć są prostrze czyli tylko olejowe oraz nieco twardsze gazowo-olejowe - tak mi poweidizała Pani co odebrałe telefon
                                Zgadza się - gaz zapobiega pienieniu się oleju w amortyzatorze tzw gazowym, czyli amortyzator gazowy też może wylac :twisted:

                                Komentarz


                                • #41
                                  Zamieszczone przez Zoltar
                                  Zamieszczone przez danielpoz
                                  Zamieszczone przez Zoltar
                                  Nie montuj kombinowanych.

                                  Załóż nowe.

                                  Masz za dobry samochód na półśrodki.
                                  mam kit supersporta i tam walsnie byly alko ktore padly po krotkim czasie i teraz mam walsnie dorabiany z 1.8T i jest swietnie!!! zrobilem na tym okolo 35tys

                                  gosc co to robi szykuje auta do sportu i wie co robi a jesli ktos szuka klamizerow po garazach to potem sa problemy

                                  "Masz za dobry samochód na półśrodki" hahaha dobre sobie, myslalem ze mowa o nowej S klasie-a to tylko octavia
                                  Dorabiaj sobie... Ja tam Octavii 1 nie uważam za jakiś szczególny samochód... Inaczej... Do Lanosa nie wstawiłbym przerabianych...

                                  Ja mam same pozytywne doświadczenia z Al-ko.

                                  A Supersport'a się nie kupuje... Bo nie od dziś wiadomo czym to pachnie :roll:



                                  No offence.
                                  a ja wstawilem wzmocnione bo te co byly dostepne sa dobre ale na wycieczki niedzielne-lubie twardo-nawet bardzo

                                  co do wzmacnianych amorow:nie jezdziles i nie przejechales iles dziesiat tys km.na ulicy jak i na imprezach typu KJS to nie wypowiadaj sie!!!

                                  lanos??? myslalem ze to forum octavi :twisted:

                                  a co do supersporta moj blad ale skad moglem wiedziec :evil: a za regulowanymi weitecami czekalem kilka miesiecy i sie nie doczekalem
                                  a ze to bylo 2 lata temu to nie kazdy byl tak bystry i woiedzial czym to pachnie :wink:

                                  od jakiegos czasu w KITach supersporta do VAGow sa wlasnie amory ALKO i to mnie przekonalo do tego szitu

                                  PS kosiarka ALKO tez mi padla hahahaha

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X