Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe ceny O2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nowe ceny O2

    Zamieszczone przez Samiec
    Mi sie moze minimalnie tez zmienilo ,ale po przejsciu z zimowek nie czuje zbytniej roznicy,poniewaz jest cieplej i sie silnik szybciej rozgrzewa ,mniej ogrzewania szyby i lusterk sie uzywa.
    poczekaj zaraz zaczniesz klimy używać :diabelski_usmiech

  • #2
    Nowe ceny O2

    Stało się to, czego należało się spodziewać -3tys. Ciekawe czy to już koniec...
    Normalnie niemal mi ulżyło że wydusiłem niezły rabat...

    E
    --
    sen supermarketu: szanowni klienci, jestescie jeb...

    Komentarz


    • #3
      Widac ktos zmadrzal. Zlotowka sie umocnila od czasu wprowadzenia pierwotnej ceny, ze nie wiedziec czemu, az tyle to auto kosztuje.

      Tak jak patrze to najwiecej opuscili cene 4x4 2.0 FSI bo kosztowal okolo 103tys zl.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Nie bardzo zmądrzał. Próbują robić ludzom zamęt w głowach. Od kilku miesięcy ślędzę ich poczynania ze względu na zamiar kupna O2 1.9 TDI. Ta niby obniżka to kolejny chwyt marketingowy. Jak porównacie ceny z zeszłego roku to są identyczne z wyjątkiem autek z silnikami benzynowymi, bo jak słyszałem od jednego z dilerów wogóle nie mają wzięcia. Teraz dopiero przydałby się prawdziwy rabat. Na moje oko 5 tys. od obecnej ceny. Jeśli będziecie mieli jakieś doświadczenia w tej kwestii to piszcie. Jestem ciekaw czy coś jeszcze można z tej ceny urwać. Pozdrawiam Darek.

        Komentarz


        • #5
          Zmieniło się wyposażenie w stosunku do ubiegłorocznych, więc jakaś to jednak obniżka jest. Poczuj się jako wyręczony z targowania Ale jeśli naprawdę chcesz kupić jeszcze taniej - targuj się, albo czekaj dalej. Ale IMHO, skoro żyć wiecznie nie będziemy, czekanie nie zawsze i nie na wszystko, ma sens

          --
          Liczebność O2 na mieście, organoleptycznie rośnie
          --
          sen supermarketu: szanowni klienci, jestescie jeb...

          Komentarz


          • #6
            DarekZ
            Jeśli cena z roku 2004 tzn. 75 900 zł jest taka sama jak obecna tzn. 72 900 zł.

            Potem było - 4000 zł... Co nie zmienia faktu, że auto było rok starsze i tylko 1000 zł tańsze.

            Ceny wersji 1.9 Ambiente.


            Czujnik parkowania i wycieraczka to też coś
            www.soft-car.pl
            www.chiptuning-gdansk.pl


            - Chiptuning silników benzynowych oraz diesla
            - Wyłączanie DPF
            - Hamownia Obciążeniowa

            Komentarz


            • #7
              Witam wszystkich forumowiczów, to mój pierwszy post na tym forum. Jestem w trakcie zakupu O2 i dowiedziałem się, od maja ceny wracają do stanu poprzedniego, czyli +5000/+3000 benzyna/diesel.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Perfee
                Witam wszystkich forumowiczów, to mój pierwszy post na tym forum. Jestem w trakcie zakupu O2 i dowiedziałem się, od maja ceny wracają do stanu poprzedniego, czyli +5000/+3000 benzyna/diesel.
                A to info masz z pewnego zrodla, czy od handlowca z salonu ? Mogl blefowac, zeby Cie zachecic do szybszego zamowienia samochodu
                S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
                Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
                -------------------------------------------------------------------------
                O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
                O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
                O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

                Komentarz


                • #9
                  Niestety to prawda, tyle, że nie od 1 maja a od 4 kwietnia. Byłem w dwóch salonach i powiedziano mi to samo. Jeżeli złożę zamówienie na O2 do poniedziałku (04.04) to zagwarantują cenę z dnia zamówienia. Po tym terminie Diesel + 3000 zł, benzyna +5000 zł. Smutne to ale prawdziwe. Widocznie zbyt dobrze się sprzedaje. Jeśli macie inne wiadomości to proszę pisać. Pozdrawiam wszystkich.

                  Komentarz


                  • #10
                    :shock: :| :? tak sie nie postepuje ..... co za dziwna polityka Skody... coraz bardziej przypomina Vw .... :x

                    Komentarz


                    • #11
                      Mnie informował sprzedawca w salonie... O rany, jaki miałem fart :diabelski_usmiech , że złożyłem to zamówienie, a chciałem iść w przyszłym tygodniu. :x

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Perfee
                        Mnie informował sprzedawca w salonie... O rany, jaki miałem fart :diabelski_usmiech , że złożyłem to zamówienie, a chciałem iść w przyszłym tygodniu. :x
                        Pochwal sie co zamowiles
                        S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
                        Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
                        -------------------------------------------------------------------------
                        O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
                        O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
                        O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

                        Komentarz


                        • #13
                          O2 1,9 TDI Ambiente + radio CD Stream w kolorze beż sahara. Czas oczekiwania ok. 14 dni

                          Komentarz


                          • #14
                            Potwierdzam informacje kolegów o rosnących cenach... tzn. przywrócenia "starych" cen, gdyż obecne to był niby wynik promocji z wejściem modelu kombi. Od poniedziałku bomba w gorę...

                            No to teraz się przywitam. Dzień dobry. Przybywam z kącika o Nubirkach, której jestem posiadaczem. Niestety za miesiąc będę musiał rozstać się z moim autkiem które nie zawiodło mnie ani razu w przeciągu całego naszego 5-letniego pożycia Rozstanie nastąpi z powodu rosnących cen właśnie... które przyspieszyły moją decyzję... w piątek wezwał mnie dealer i po negocjacjach zamówiłem OII kombi Niestety szybciej niż połowa maja jej nie dostanę... muszą wyprodukować a i tak ten termin niby cudem załatwiony... normalnie przyjmują już produkcje na połowę czerwca.... No cóż, zastanawiałem się jeszcze nad Avensisem ale Octavia była jakby mi milsza z wyposażenia i z moich preferencji (które żona okresliła jako fanaberie )

                            Mam nadzieję, że moja nowa Skoda okaże się równie bezawaryjna jak moja Nubirka... no i będziemy się częściej widywać na tym kąciku...

                            Pozdrawiam zatem wszystkich posiadaczy Octavii...

                            Laszlo

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Laszlo
                              No to teraz się przywitam. Dzień dobry. Przybywam z kącika o Nubirkach, której jestem posiadaczem. Niestety za miesiąc będę musiał rozstać się z moim autkiem które nie zawiodło mnie ani razu w przeciągu całego naszego 5-letniego pożycia Rozstanie nastąpi z powodu rosnących cen właśnie... które przyspieszyły moją decyzję... w piątek wezwał mnie dealer i po negocjacjach zamówiłem OII kombi Laszlo
                              Widzę że nie tylko ja przesiadłem się z Nuby Mnie też nigdy nie zawiodła przez 6 latek. Ale jak już się w O2 wjeździsz, to... sam zresztą zobaczysz

                              --
                              E
                              --
                              sen supermarketu: szanowni klienci, jestescie jeb...

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez Perfee
                                Mnie informował sprzedawca w salonie... O rany, jaki miałem fart :diabelski_usmiech , że złożyłem to zamówienie, a chciałem iść w przyszłym tygodniu. :x
                                Jezeli dealer nie gwarantuje Ci ceny ( a wydaje mi sie ze nie !) to i tak obowiazuje Cie cena z dnia odbioru samochodu a nie z dnia kiedy zamawiales !
                                Lepiej sprawdz too i uperwnij sie :wink:

                                Moze to nie jest zbyt logiczne ale tak wlasnie jest we wszystkich znanych MI salonach

                                [ Dodano: Pon 04 Kwi, 05 14:23 ]
                                Co do cen O2 to w Auto Szmacie ostatnio podali:

                                O2 benzyna -5000zl / dieselki -3000zl
                                ceny zaczynaja sie od 57200zl


                                Ja sam juz przestalem sledzic te zmiany cenowe jak sam odebralem wozidelko :twisted:
                                A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

                                Komentarz


                                • #17
                                  Na zamówieniu jest rzeczywiście napisane, że cena może ulec zmianie i z formalnego punktu widzenia mogą ją podnieść. Ale rozmawiałem na ten temat z szefem sprzedaży (zupełnie nieświadomy natychmiastowej podwyżki :roll i on mnie zapewniał, że cena na fakturze zaliczkowej jest ostateczna. Mówił mi, że to zależy kiedy auto jest wyprodukowane, a nie kiedy jest jego odbiór. Moje wyjąłem z placu pod fabryką .

                                  Pozdr.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    A ja się już pożegnałem z myślą o zakupie O2 , tak sobie planowałem, że pod koniec roku zamienię moją octę I 1,6 rocznik 2002 na O2 kombi TDI, ale postanowiłem nie kupię, po prostu za małe auto na moją rodzinę (2+3) , no może się zmieścimy, ale 80000 za kombi TDI to trochę za dużo. O2 to piękne auto , ale jak pomyślę, że za 80000 kupię voyagera ( 2002-2003 może :?: ) to O2 kombi już mi przechodzi .

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez Mach
                                      Zamieszczone przez Perfee
                                      Mnie informował sprzedawca w salonie... O rany, jaki miałem fart :diabelski_usmiech , że złożyłem to zamówienie, a chciałem iść w przyszłym tygodniu. :x
                                      Jezeli dealer nie gwarantuje Ci ceny ( a wydaje mi sie ze nie !) to i tak obowiazuje Cie cena z dnia odbioru samochodu a nie z dnia kiedy zamawiales !
                                      Lepiej sprawdz too i uperwnij sie :wink:

                                      Moze to nie jest zbyt logiczne ale tak wlasnie jest we wszystkich znanych MI salonach
                                      To jest jak najbardziej logiczne z punktu widzenia sprzedawcy i kompletnie nielogiczne z punktu widzenia nabywcy Ale prawo wtrąca tu swoje 3gr i taki postępek jak obowiązująca cena w dniu dostarczenia auta a nie złożenia zamówienia (na warunkach sprzedaży z dnia złożenia - przecież to nie jest wina klienta że nie mają na placu auta które chce kupić) jest właściwie prawnie zabroniony. Jest to jawne przeniesieniem ryzyka prowadzenia działalności gosp. na słabszego uczestnika rynku, czyli klienta. A kto zarabia - niech ryzykuje. I tyle.

                                      --
                                      E
                                      --
                                      sen supermarketu: szanowni klienci, jestescie jeb...

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X