Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Demontaz tunelu srodkowego. Montaz podlokietnika O2. Manual.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • demmsi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Gaber
    Zaślepki wentylacji które się wyciąga przed montażem kanałów są wciskane czy przykręcane?
    Łatwy demontaż?
    Wciskane. Łatwy.

    Zostaw komentarz:


  • Gaber
    odpowiedział(a)
    Zaślepki wentylacji które się wyciąga przed montażem kanałów są wciskane czy przykręcane?
    Łatwy demontaż?

    Zostaw komentarz:


  • Akiss
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Gaber
    Z tego co widzę na zdjęciu, najprawdopodobniej gwinty będą M8 czyli klucz potrzebny do przykręcenia nakrętki to 13-tka.
    dokładnie tak

    Zostaw komentarz:


  • Gaber
    odpowiedział(a)
    Z tego co widzę na zdjęciu, najprawdopodobniej gwinty będą M8 czyli klucz potrzebny do przykręcenia nakrętki to 13-tka.

    Zostaw komentarz:


  • lockin
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Gaber
    Lockin ! mam prośbę. Możesz z wymiarować dystans a dokładnie chodzi mi o :
    - długość całkowitą -.... mm.
    - gwint zewnętrzny - M...
    - długość gwintu zewnętrznego - ....mm.
    - gwint wewnętrzny - M...
    Zrobię go na tokarce.
    W dalszym ciągu POSZUKUJĘ! kanałów powietrznych. ASO jest ostatecznością.
    Już zamontowałem ale na podstawie pomiaru z opakowania w stosunku do śruby dystansowej podam Ci później obie długości jak podejdę do auta.
    Co do gwintu to gwint zewnętrzny = gwint wewnętrzny. A masz go jak na dłoni w swoim aucie, gdyż jest tam nakretka, którą odkręcasz i w jej miejsce wkrecasz srube dystansową, po czym na śrubę idzie kierownica (jedyne miejsce gdzie się ją przykręca) i na to wspomniana nakrętka odkręcona ze starego podłokietnika (zdjecie zamieszczam ponizej).
    Proponuję więc najpierw dokonać demontazu, po czym na drugi dzień montażu. Ja tak robiłem i miałem wszystko jak na dłoni


    Zamieszczone przez demmsi
    Podłokietnik jest montowany na 6 śrub: 2 w poziomie i 4 w pionie

    Do tych oznaczonych jako "1" i "2" używamy śrub N90917105 i podkładek N90356203
    A te 2 poziome (nieoznaczone na rysunku, ale to są te obok "2") używamy śrub N91042301 i podkładek N90168604
    Szlag teraz to widze (2 pionowe scianki obok 2-jek), po prostu uzywalem opisu montazu z 1 strony tego wątku i tam nie ma o tym słowa

    Zostaw komentarz:


  • demmsi
    odpowiedział(a)
    Podłokietnik jest montowany na 6 śrub: 2 w poziomie i 4 w pionie

    ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs

    Do tych oznaczonych jako "1" i "2" używamy śrub N90917105 i podkładek N90356203
    A te 2 poziome (nieoznaczone na rysunku, ale to są te obok "2") używamy śrub N91042301 i podkładek N90168604

    Zostaw komentarz:


  • Gaber
    odpowiedział(a)
    Lockin ! mam prośbę. Możesz z wymiarować dystans a dokładnie chodzi mi o :

    - długość całkowitą -.... mm.
    - gwint zewnętrzny - M...
    - długość gwintu zewnętrznego - ....mm.
    - gwint wewnętrzny - M...
    Zrobię go na tokarce.

    W dalszym ciągu POSZUKUJĘ! kanałów powietrznych. ASO jest ostatecznością.

    Zostaw komentarz:


  • lockin
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez OCPtaxi
    Na prośbę jednego z użytkowników podam spis śrubek i elementów montażowych niezbędnych do profesjonalnego montażu (jak w fabryce):
    - 2szt. śruba N91042301 (do bocznego montażu podłokietnika - pionowe uchwyty boczne)
    - adapter do montażu tunelu środkowego nawiewu przy ręcznym - śruba dystansowa WHT001759 koszt
    - 2szt podkładki N90356203
    - 4szt N90917105
    - 2szt N90168604
    - 4szt N90698606
    Dla potomnych po zakupie śrubek podanych w >>TYM<< wątku, zamieszczam dokladne zdjecia wraz z numerami (kupione w ASO koszt 45pln):

    - 2szt. śruba N91042301 (nie dość że dostalem w ASO inne to po montazu i tak zostały, szczerze nie wiem gdzie miały iść)


    - śruba dystansowa WHT001759


    - 2szt podkładki N90356203 (nie wiem gdzie miały iść, też zostały)


    - 4szt N90917105


    - 2szt N90168604


    - 4szt N90698606

    Zostaw komentarz:


  • Wally
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez WojtaSpider
    koledzy na alledrogo znaleźli swoje zestawy :?:
    tak - ale nie rzucaj się na pierwszy, który Ci wpadnie w oko :wink:
    ja za swój kompletny + ręczny obdziargany już skórką dałem z przesyłką 400 :diabelski_usmiech

    Zostaw komentarz:


  • mati8201
    odpowiedział(a)
    Raczej wiekszość kupuje na allegro, jednak ceny ostatnio bardzo poszybowały do góry.

    Zostaw komentarz:


  • WojtaSpider
    odpowiedział(a)
    Hmm... i ja się przymierzam do tego moda :twisted:
    Mam podłokietnik ale nie oryginalny...trzeszczący badziew z którym jeżdże w pozycji rozłożonej :evil:
    koledzy na alledrogo znaleźli swoje zestawy :?:

    Zostaw komentarz:


  • mati8201
    odpowiedział(a)
    Ok czyli trzeba bedzie wziąść całość poczekam na jakąś okazje bo uważam ze za podłokietnik 500 zł to przesada

    Zostaw komentarz:


  • hatatitla
    odpowiedział(a)
    Wczoraj zakończyłem finalnie etap montażu podłok. Jeśli już kupujesz jumbo boxa, to zamów łącznie ze kierownicami powietrza i nie będziesz żałować. Extra fajne rozwiązanie z tym nawiewem na tył. Na allegro są oferty kompletnego sprzętu.

    Zostaw komentarz:


  • Maicroft
    odpowiedział(a)
    Zdanie zaczyna sie od wielkiej litery 8)

    Zostaw komentarz:


  • mati8201
    odpowiedział(a)
    Dzięki za odp i masz racje z kropką i przecinkiem ale Duża litera. :roll:

    Zastanawiam się nad nawiewem, bo chyba wolałbym wieksze CB wcisnąć

    Zostaw komentarz:


  • Maicroft
    odpowiedział(a)
    Nawiewu na tyl nie bedzie.

    Jakas duza litera, przecinek, kropka by sie zdaly :idea:

    Zostaw komentarz:


  • mati8201
    odpowiedział(a)
    jak to jest z tymi kanałami sa konieczne czy nie rozumie ze jesli nie założe to nic sie nie stanie jedynie nie bede miał nawiewu w podłokietniku ma ktos tak zrobione

    Zostaw komentarz:


  • hatatitla
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Gaber
    Zdążyłem na czas i podłokietnik za 260zł + przesyłka jedzie już do mnie
    Pytałem w serwisie o kierownice. Długa 75zł. krótka 35zł. zawór 17zł. Co do pozostałych cen elementów potrzebnych do montażu podłokietnika, nie mieli takiej wiedzy.
    Szukam jeszcze przycisku w chromie do dźwigni ręcznego. W serwise przycisk występuje w całości razem z dźwignią z jedyne 290zł.
    Czołem koledzy. Akurat jestem po nocnej sesji zakładania jumbo box. Niestety ale nie złożyłem w całości sprzętu bo zabrakło mi 2 śrub M5 do przykręcenia stelaża. Dzwoniłem do skody w bielsku i zamówią je na poniedziałek - cena 0,70 pln za sztukę. I teraz najlepsze. Koleś w serwisie pytał się mnie jakie śruby potrzebuję bo cytuje: "on nie wie jakie mają być zamontowane"!!! Kolejny raz potwierdza się, że w ASO pracują konowały. Pozdrav

    Zostaw komentarz:


  • Akiss
    odpowiedział(a)
    Podłokietnik mam i ja. Montaż około dwie godzinki z podłączeniem dodatkowego gniazda 12V zamiast AUX (kniazuk dzięki za super pomysł).

    Zostaw komentarz:


  • Biszczu
    odpowiedział(a)
    Gaber, sam przycisk bez dźwigni można kupic

    Zostaw komentarz:


  • Gaber
    odpowiedział(a)
    Zdążyłem na czas i podłokietnik za 260zł + przesyłka jedzie już do mnie
    Pytałem w serwisie o kierownice. Długa 75zł. krótka 35zł. zawór 17zł. Co do pozostałych cen elementów potrzebnych do montażu podłokietnika, nie mieli takiej wiedzy.
    Szukam jeszcze przycisku w chromie do dźwigni ręcznego. W serwise przycisk występuje w całości razem z dźwignią za jedyne 290zł.

    Zostaw komentarz:


  • Wally
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez pepedealer
    290zł to żadna rewelacja za tunel z podłokietnikiem bez kanałów powietrznych. Normalna cena. Jak kupowałem swój to tyle kosztowały "golasy". A komplety z kanałami zaczynały się od ponad 400 zł
    za golasa to trochę drogo te 290
    ja za 400 (z przesyłką) miałem komplet + ręczny obdziargany skórką :szeroki_usmiech

    Zostaw komentarz:


  • pepedealer
    odpowiedział(a)
    290zł to żadna rewelacja za tunel z podłokietnikiem bez kanałów powietrznych. Normalna cena. Jak kupowałem swój to tyle kosztowały "golasy". A komplety z kanałami zaczynały się od ponad 400 zł

    Zostaw komentarz:


  • Akiss
    odpowiedział(a)
    Kurcze podłokietnik już w domu, a na Alledrogo komplet teraz za 290 zł. Może ktoś skorzysta. UWAGA brak kanałów powietrznych.

    A czy jest śruba dystansowa widać po zaciągnięciu ręcznego

    Zostaw komentarz:


  • enemik
    odpowiedział(a)
    ja mam Unidena wsadzonego ciasno jest ale da się

    Zostaw komentarz:

POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X