Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dodatkowe funkcje w O2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    122PLN rocznie za aktualizacje to nie mało, szczególnie, że nie wiadomo jakie mają tempo tych aktualizacji...
    BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

    SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

    Komentarz


    • #77
      korzysta ktoś z tego VAG CAN PRO ?
      Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
      http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
      Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

      Komentarz


      • #78
        mało, nie mało - zależy na jakim etapie modowania jesteś - w przypadku tego kabla jest np. możliwość kończenia nieudanych adaptacji czy basic settings i już dawno zaczęła się era flashowania sterowników jak w VAS... Ambitni są i ja bym ich nie skreślał, w przeciwieństwie do ross-techa, gdzie o pomoc nie można się doprosić, a era sterowników Golfa 6, czy SK35/46 jest już jakby zamarła. Nie mówię tego, z takich względów, że chcę to kupić, czy mam - słyszałem po prostu, że rozwoj tego oprogramowania jest ostatnio dynamiczny i tyle. Mają swoje specjalistyczne forum - automotoserwis.pl, widziałem tam paru tunerów - ale ja za cienki jestem, żeby się w ogóle coś tam wypowiadać. Być może za rok nie będzie sensu uaktualniać - nikt nie broni. Zawsze można sobie kupić kolejnego klona :szeroki_usmiech
        Pozdrawiam
        Marcin

        Komentarz


        • #79
          Panowie kiedyś, kiedyś był temat o dodatkowych funkcja w maxi - dot. Teraz zobaczyłem u kolegi metom w aucie na maxi - docie..... co trzeba mieć żeby te funkcje były aktywne
          Załączone pliki
          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

          Komentarz


          • #80
            piotrek_os, to jest dodatkowy moduł, który należy wpiąć, kiedyś sprzedawał to kufatec, potem popularny zrobił się POLAR, czy jakoś tak, ale jest tego znacznie więcej...

            Komentarz


            • #81
              Zamieszczone przez fernando
              piotrek_os, to jest dodatkowy moduł, który należy wpiąć, kiedyś sprzedawał to kufatec, potem popularny zrobił się POLAR, czy jakoś tak, ale jest tego znacznie więcej...
              właśnie coś mi się przypomina...ale wtedy nie miałem maxi - dota.... a masz może jakiegoś linka itp. Jak to wygląda jaka cena itp.
              Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

              Komentarz


              • #82
                Link

                marbab chyba se sprawił...

                a z kufatecem było tak, że albo bluetooth albo dodatkowe menu - wpinało to się w miejsce bluetootha

                [ Dodano: Sob 11 Sty, 14 00:25 ]
                Pozdrawiam
                Marcin

                Komentarz


                • #83
                  Enriquez, dzięki.

                  A ma to ktoś w wersji przed LF 0II?

                  [ Dodano: Sob 11 Sty, 14 00:36 ]
                  tutaj w wersji PL
                  Forum - Octavia Club Polska ale to droga zabawka....
                  Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                  Komentarz


                  • #84
                    Pany, Kufatec to kamień łupany, teraz Polar króluje. Tutaj macie więcej na ten temat. A tu, moje zmagania Generalnie gadżet warty tej kasy i cały czas :yay:
                    Marek



                    Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                    Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                    Komentarz


                    • #85
                      Zamieszczone przez Enriquez
                      Mają swoje specjalistyczne forum - automotoserwis.pl, widziałem tam paru tunerów
                      Trudno to forum uważać za szczególnie przyjazne użytkownikom Jak nie pracujesz w fachu (tylko jestś zwykłym userem) to od razu kasują konto.
                      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                      Komentarz


                      • #86
                        Przedstawiasz się, że masz warsztat i po temacie.
                        Pozdrawiam
                        Marcin

                        Komentarz


                        • #87
                          Tak zrobiłem i też mi skasowali konto, bo trzeba w profilu wpisać numer licencji i inne takie bajery.
                          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                          Komentarz


                          • #88
                            hehe, mi też ... co za idioci
                            Pozdrawiam
                            Marcin

                            Komentarz


                            • #89
                              sam widzisz jacy przyjaźni
                              BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                              SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                              Komentarz


                              • #90
                                wiesz co, posiedziałem u nich jeden wieczór, pozachwycałem się co to się nie da itp. itd. i tak naprawdę to mam to gdzieś - flashować sterowników nie zamierzam a resztę sam ogarnę. Jak coś ciekawego wymyślą to się kupi kabel i łachy z kontem na forum nie robią.
                                Pozdrawiam
                                Marcin

                                Komentarz


                                • #91
                                  No mnie bardziej ciekawi jakie sterowniki obsługują jeśli chodzi o pomoc w kodowaniu, ale takiej informacji nie ma. Do flashowania sterowników mogę pożyczyć ori VASa, ale jak dotąd też nie miałem takiej potrzeby. Jedyny plus to cena w porówaniu do VCDSa.
                                  BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                  SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    witam

                                    posiadam vcp i jestem zadowolony.


                                    kodowanie i adaptacje robi bez problemowo w 03. mam możliwość przygotowania kodowania po numerach opcji zainstalowanych w aucie.

                                    co do 03 to obsługuje wszystkie sterowniki.

                                    co do konta na automotoserwis.pl jak masz interfejs to konta ci nie skasują.

                                    pozdrawiam

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      będą tak dalej robić, to klientów na pewno "zyskają" ...
                                      na razie to wygląda na firmę familijno - hobbystyczną,
                                      póki ich na to stać, to nikt nie broni.
                                      Pozdrawiam
                                      Marcin

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        Nie wiem czy samo kupienie kabla też wystarczy, żeby nie skasowali konta, bo twierdzą, że to forum tylko dla profesjonalistów mających warsztaty, a nie dla hobbystów.
                                        BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                        SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          wystarczy

                                          tez kasowali konto. po interwencji u moda konto zostało odblokowania i jest cały czas

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            Ja używam VCP. Tutaj link do informacji o aktualizacjach.
                                            Ja mam konto na ich forum od ponad roku.
                                            Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              mnie się podoba to:

                                              "- Nowa OCF: "Programowanie wyjsc modulu BCM" umozliwiajaca przypisanie nowych funkcji poszczegolnym wyjsciom modulu BCM stosowanego w platformie PQ35 (Golf VI, Octavia II FL, Passat B6, Audi A3). Mozna podobnie jak w innej funkcji dla modulu BCM2 zmienic funkcje danego wyjscia, wylaczyc diagnostyke, ustawic przyciemnienie itd)"


                                              Pozdrawiam
                                              Marcin

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                Zamieszczone przez kecaj
                                                Ja używam VCP. Tutaj link do informacji o aktualizacjach.
                                                Ja mam konto na ich forum od ponad roku.
                                                Nie wiem jak polskie forum / wsparcie, ale na zagranicznych ludzie klna, a raczej zostają bezradni bo odp nie ma a tracą w ten sposób klientow. Na Polskim kiedys się zapisałem ale nie zdołałem utrzymać , to co mnie interesowało było od ponad 100 postów, więc tez lipa trochę. Kupujesz sprzet i liczysz na wsparcie od innych, nie od producenta ? dziwne

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  spacewalker, Oni przyjmują, że użytkownikami ich oprogramowania nie są przypadkowi ludzie tylko właściciele warsztatów, którzy mają duże pojęcie o diagnostyce komputerowej w samochodach.
                                                  Ja opieram się na danych aktualnych z VCDS-a, a korzystam z VCP ze względu na cenę. Jest tam wiele "automatycznych" procedur, które w przypadku aktywacji funkcji skracają czas do minimum.
                                                  Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                                                  Komentarz


                                                  • Zgadza sie, ale czy własiciele warsztatów siedza 24/7 na grupach dyskusyjnych ? wątpie . a jak admin za to by się zarejestowac chce " kopie Regon, NiP, VAT, listę sprzetów jakie masz, obroty jakie robisz" no to sorry.
                                                    Powinni sprzedawac tylko VCP do firm a nie do "kowalskich"

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X