Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Nie grzeje" lewe lusterko

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • "Nie grzeje" lewe lusterko

    Witam,
    przychodzę z nietypowym problem. Otóż odpalam grzanie lusterek na panelu na drzwiach pokrętłem w Octavi 2 FL 2010r.

    Napięcie na kabelkach, które idą do maty jest po obydwu stronach. Prawe działa bez zarzutu, aż bym powiedział, że za mocno ponieważ potrafi ta woda jakby parować i to widocznie parować.
    Natomiast lewe albo wcale, albo dosłownie delikatnie zmniejszy się ilość kropelek. Podłączyłem lewy wkład na prawą stronę i podobny efekt potrafiło parować.

    Jakieś pomysły?
    Ostatnio edytowany przez Miszua; 9994905. Powód: Lusterka

  • #2
    Cześć.
    Uszkodzona mata grzejna. Wymiana lustra albo wklejenie nowej maty między oryginalną ramkę i lustro.

    Komentarz


    • #3
      Zobacz czy nie jest nadlamany skorodowany kabel przy konektorach bo napięcie może być ale obciążenia nie pociagnie

      Komentarz


      • #4
        a sprawdziłeś co się dzieje, jak prawy wkład podłączysz na lewą stronę?
        Bo może być tak jak wyżej patryk23 napisał
        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
        poprzednie modele:
        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

        Komentarz


        • #5
          Cześć,
          Podepnę się do tematu
          Octavia 2, 2004r - padło grzanie lewego lusterka. Prąd dochodzi, mata nie ma obwodu. Tak więc chce kupić cały wkład, tylko proszę o poradę - z jakiej firmy kupić zamiennik? Zależy mi na dobrym grzaniu i ogolnie żeby był to produkt dobrej jakości. Wiem, że oryginał byłby pewnie najlepszym rozwiązaniem, ale cena ASO to... 390zł...
          Pozdrawiam

          Komentarz


          • #6
            Mam używane sprawne oryginalne do lusterek FL po wymianie na fotochrom pisz PW jeżeli jesteś zainteresowany.

            Komentarz


            • #7
              On ma rocznik 2004 więc polift mu nie będzie raczej pasował.
              Mogę zaproponować oryginał, nowy w cenie dużo lepszej niż ASO.
              Musiałbyś zadzwonić pod numer 510 150 407
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz


              • #8
                A jeśli chodzi o zamienniki?? Z jakiej firmy polecacie/nie polecacie?
                Tak jak pisałem wyżej - zależy mi na dobrym grzaniu i ogolnie żeby był to produkt dobrej jakości.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez kuba600 Zobacz wpis
                  Tak jak pisałem wyżej - zależy mi na dobrym grzaniu i ogolnie żeby był to produkt dobrej jakości.
                  No raczej nie zależy.
                  Mogłeś już mieć oryginał i problem z głowy bez pytań i zastanawiania się jak i ile będzie grzał zamiennik.
                  Kup ten zamiennik:
                  Captcha
                  Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                  Komentarz


                  • #10
                    Uwierz mi na słowo, że zależy!!! Ale w obecnej sytuacji finansowej nie mogę sobie pozwolić na coś droższego, dlatego chce kupić zamiennik za przysłowiowe parę dych. A poza tym od początku moje zapytanie było o zamiennik, nie o oryginał, więc proszę trzymaj się tematu lub nie odpowiadaj.

                    Firm jest wiele, m.in view max, tyc, depo, alkar, polcar. Kupiłem ostatnio view max (bodajże 32zł), ale od razu oddałem. Jakość wykonania ok, natomiast jeśli chodzi o grzanie to lekko letnie - z odparowaniem wody nie daje rady. W prawym lusterku od 2-3 lat też mam jakiś zamiennik za 3-4 dychy (nie mogę go namierzyć z jakiej firmy, bo brak oznaczeń) - jakość wykonania ok i grzeje do dziś naprawdę elegancko (w dotyku dobrze ciepłe), woda odprarowuje bardzo szybko.

                    PS Wesołych świąt dla Ciebie i wszystkich forumowiczów!

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez kuba600 Zobacz wpis
                      chce kupić zamiennik za przysłowiowe parę dych. A poza tym od początku moje zapytanie było o zamiennik
                      U tego sprzedawcy brałem lewe do mojej Fabii i grzeje dobrze. Masz poniżej wkład do Octavii. Może z nim sprubujesz?
                      Captcha
                      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X