Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Nowe felgi dla szkodnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Maru 123, poka felgi to Ci powiemy :wink: :szeroki_usmiech

    Komentarz


    • hotrain, nie :P
      1.8T AGU L&K

      2.0TDI BKD ELEGANCE

      TOYOTA LAND CRUISER J95

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Maru 123
        nie
        boi się że będziemy papugować :hammer
        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

        Komentarz


        • felgi z VW SAMARKAND . zwykłe ale coś w sobie mają i mi się zawsze podobały. ponadto rozważam jeszcze nowy wzór z golfa r :roll:
          1.8T AGU L&K

          2.0TDI BKD ELEGANCE

          TOYOTA LAND CRUISER J95

          Komentarz


          • autoGALERIA.pl | Testy, Nowości, Niezależne Opinie - autoGALERIA - Samarkand ładne i na tym zdjęciu widać, że takie właśnie opony weszły do EOS-a, IMO, powinny się zmieścić do O2.

            Komentarz


            • Maru 123, dobry rozmiar

              moim zdaniem wejdzie
              kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

              SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

              Komentarz


              • hotrain, w tym teście ktoś żle nazwał felgi z foto. SAMARKAND wyglądają tak 404 Not Found
                1.8T AGU L&K

                2.0TDI BKD ELEGANCE

                TOYOTA LAND CRUISER J95

                Komentarz


                • Maru 123, a no chyba że tak, też ładne

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Maru 123
                    do o2 z zawiasem rsa zmieści się opona 235/40/18? ET felgi 44, szer.8''
                    ja mam et45 235/40/18 - do tego amorki rs i eibachy -30 i nic mi nie obciera nawet przy 5 osobach

                    Komentarz


                    • OctaviaRS TDi, jeździłeś wcześniej na 225? duża różnica 225 vs 235? opory toczenia nie za duże?
                      1.8T AGU L&K

                      2.0TDI BKD ELEGANCE

                      TOYOTA LAND CRUISER J95

                      Komentarz


                      • Razem z kołami zwiększyłem moc w aucie - wiec cieżko powiedzieć. auto rewelacyjnie trzyma się w łukach i hamuje to na pewno. Teraz jak przesiadłem się na zimówki 225/45/17 mogę powiedzieć że jakoś łatwiej przyśpiesza, ale to moje odczucia - brak pomiarów - a wcześniej wymienione parametry oceniam na minus - chociaż ciężko porównać zimówki do letnich opon. Pomiary mogę wykonać jak będę zmieniać kółka a na nawierzchnia będzie miała więcej niż 10 stopni na plus

                        Komentarz


                        • OctaviaRS TDi, ok spoko :wink:
                          1.8T AGU L&K

                          2.0TDI BKD ELEGANCE

                          TOYOTA LAND CRUISER J95

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Maru 123
                            ponadto rozważam jeszcze nowy wzór z golfa r :roll:
                            IMO te lepsze
                            O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez OctaviaRS TDi
                              Zamieszczone przez Maru 123
                              do o2 z zawiasem rsa zmieści się opona 235/40/18? ET felgi 44, szer.8''
                              ja mam et45 235/40/18 - do tego amorki rs i eibachy -30 i nic mi nie obciera nawet przy 5 osobach

                              Michał ty zyjesz? kiedy wsadziłęs eibacha?
                              superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                              poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                              Komentarz


                              • odblokowali mnie, i teraz boje się pisać OT :P
                                Odpowiadając na Twoje pytanie -> wsadziłem je w kwietniu, zaraz przed zakupem kółek i podniesieniu mocy - dość mocno się dozbroiłem na lato - poza tym, miałem okazje przewieźć Ci na tym zawieszeniu i moich 18''. Myślałem, że wspomniałem Ci o tym podczas przejażdżki

                                pozdrawiam

                                Komentarz


                                • witam co myślicie o takiej feldze w octavi 1? Link da rade z tym et na 205/55/r16? ma ktoś może foty octavi z takimi felgami? do wyboru za bardzo podobną cene mam też takie też malowane środki na czarno Link foty z takimi felgami też mile widziane :hmm więc s line czy bbs rs 772...?
                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...combi-czcz-vrs

                                  Komentarz


                                  • promader, te z pierwszego linka Made in China, felg takich bym nie kupił a używane BBSy - loteria jak to z używanymi.

                                    Komentarz


                                    • Na wiosnę mogę komus sprzedać moje Alu (siedemnastki)
                                      Bo zamawiam to: OZ Racing
                                      Życie zaczyna się po...wyżej 4 tyś obrotów

                                      Komentarz


                                      • Waciak to nie jesteś sam :szeroki_usmiech

                                        Tyle, że ja zamawiam srebrne :wink:

                                        Z jakim ET bierzesz :?:

                                        Komentarz


                                        • 45??
                                          Życie zaczyna się po...wyżej 4 tyś obrotów

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Kiniu
                                            Waciak to nie jesteś sam
                                            dokładnie :diabelski_usmiech
                                            Daniel

                                            Komentarz


                                            • Waciak, Kiniu, no to widzę że konkretne fele będą na autach

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Waciak
                                                45??
                                                Z tego co wiem to w tym modelu występuje tylko ET 35 i 50.

                                                Jakieś dystanse będziesz zakładał :?:

                                                Adam204 jak szaleć to szaleć :diabelski_usmiech

                                                Komentarz


                                                • Kiniu to pierwsze słyszę bo zarówno w serwisie jak i u przedstawiciela OZ powiedziano mi, że fele podejdą na zasadzie odkręć i przykręć.A ET jest 45

                                                  edit: 54 a nie 45
                                                  Życie zaczyna się po...wyżej 4 tyś obrotów

                                                  Komentarz


                                                  • Kiniu, no powiem ci że też bym kiedyś chciał bym mieć czarną O2 na takich felgach co będziecie mieć :food

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X