Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Nowe felgi dla szkodnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podepnę się pod temat - nie bardzo znam się na felgach

    Moją OII kupiłam 'w zestawie' z oponami letnimi na alusach 225/45 8Jx17H2 ET 40.

    Te felgi to nie jest szczyt moich estetycznych marzeń, ale z przyczyn ekonomicznych będę musiała je założyć. Martwi mnie jednak jedna kwestia: czy to ET nie jest zbyt niskie?

    Komentarz


    • lioness,
      ET 40 jest idealne więc nie masz się czym martwić
      Ja kupuję ET 35 i dla tego przednie koła będą trochę wystawały poza obrys samochodu .
      Daniel

      Komentarz


      • lioness, pokaż te felgi 8)

        "Wróbelki" ćwierkają że SAP przygotowuje akcje wiosna na alufelgi więc jak ktoś szuka oryginałów niech się wstrzyma :idea:

        Komentarz


        • lioness, pokaż te felgi
          Się wstydzę... wiochą trochę zalatują... :roll:
          Ale może się przełamię 8)

          Komentarz


          • lioness,
            Nie pękaj , wstyd masz zakryty :diabelski_usmiech
            Daniel

            Komentarz


            • lioness, nie marudź kobieto, pokazuj :diabelski_usmiech

              Komentarz


              • Zamieszczone przez hotrain
                lioness, pokaż te felgi 8)

                "Wróbelki" ćwierkają że SAP przygotowuje akcje wiosna na alufelgi więc jak ktoś szuka oryginałów niech się wstrzyma :idea:
                A jak myślisz :?: Czy ceny w promocji wiosennej będą równie atrakcyjne jak obecne ceny kompletów u Miśka :?:
                Mam straszną chcice na 18'' wiec dla tego pytam
                Arctic 1.8 TSI DSG7

                Komentarz


                • majkel123, z oponami to IMO marne szanse
                  O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                  Komentarz


                  • majkel123, zgadzam się z Mihauem, ciężko będzie przebić cenę Miśka w komplecie. :P
                    Na giełdzie jest aukcja z Zenithami w 18" - bierz!

                    Komentarz


                    • Chcę Neptuny :diabelski_usmiech
                      Arctic 1.8 TSI DSG7

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez majkel123
                        Chcę Neptuny :diabelski_usmiech
                        tez sie kiedyś napaliłem na neptuny, skończyło sie na tomasonie w tych samych pieniądzach
                        superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                        poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                        Komentarz


                        • jest już cennik
                          Error 404(1).pdf

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez piotrek_gdy
                            Zamieszczone przez hotrain
                            lub Italii.
                            hotrain, włoskie nie znaczy złe

                            a w chinach teraz nawet mercedesy produkują :wink:
                            OZ-y są z ziemi włoskiej do Polski
                            Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

                            "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

                            Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

                            Komentarz


                            • I ja szukalem przez ostatni czas nowych felg do siebie (chciałem o jak najbardziej zblizonych parametrach do oryginalnych - ET50, CH 57, 5x112). Uparlem sie na czarny + srebrna polerka. Szukalem i szukalem, ale ciezko bylo cos dostac (i od razu, a nawet w ogole - felgi.pl opony-felgi.pl prawie nic nie mieli, na allegro tez byla lipa, bo nawet w aukcjach okazywalo sie ze trzeba x czasu czekac :/). Przypadek zdecydowal ze wyladowalem z RC Design RC 19 SGVP ze sklepu felgeos*


                              *choc chcialem wydac sporo mniej $$
                              VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                              VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                              Komentarz


                              • RC to BROCK więc chyba OK moje rc17 już czekją na gumy

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez kross12
                                  jest już cennik
                                  Error 404(1).pdf
                                  Dzięki

                                  Ciekawe kiedy wsadzili ten cennik :?:

                                  * Cennik obowiązuje do końca marca

                                  E, lipa nie ma Neptunów
                                  Arctic 1.8 TSI DSG7

                                  Komentarz


                                  • Czy felgi oryginalne z Golfa 7Jx17 5x112 ET 54 będą pasowały do O2 FL 1.9 BXE, chodzi głównie o ET ?
                                    Załączone pliki
                                    TDI + SDI

                                    Komentarz


                                    • marcw,
                                      będą pasowały, bo dokładnie takie same parametry mają niektóre z oryginalnych 17-ek w Skodzie, również z ET54
                                      Pozdrawiam,
                                      Andys

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Andys
                                        marcw,
                                        będą pasowały, bo dokładnie takie same parametry mają niektóre z oryginalnych 17-ek w Skodzie, również z ET54
                                        a moje 105km uciągnie te 17 bez problemu ?
                                        TDI + SDI

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez marcw
                                          Zamieszczone przez Andys
                                          marcw,
                                          będą pasowały, bo dokładnie takie same parametry mają niektóre z oryginalnych 17-ek w Skodzie, również z ET54
                                          a moje 105km uciągnie te 17 bez problemu ?
                                          Uciagnac uciagnie
                                          Tylko przy zwiekszaniu rozmiaru kol trzeba sobie zrobic bilans zyskow i strat (sam to niedawno przerabialem). Zysk jak dla mnie jest tylko jeden: wyglad. Duzo wiecej minusow. No ale czego to czlowiek nie zrobi
                                          VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                                          VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez idas
                                            Zamieszczone przez marcw
                                            Zamieszczone przez Andys
                                            marcw,
                                            będą pasowały, bo dokładnie takie same parametry mają niektóre z oryginalnych 17-ek w Skodzie, również z ET54
                                            a moje 105km uciągnie te 17 bez problemu ?
                                            Uciagnac uciagnie
                                            Tylko przy zwiekszaniu rozmiaru kol trzeba sobie zrobic bilans zyskow i strat (sam to niedawno przerabialem). Zysk jak dla mnie jest tylko jeden: wyglad. Duzo wiecej minusow. No ale czego to czlowiek nie zrobi
                                            Dla mnie jest też tylko jeden zysk-wygląd, bo na moje 15 AEZ TACANA to już nie mogę patrzeć. Czy z zawieszeniem się coś dzieje, zużywa się szybko ?
                                            TDI + SDI

                                            Komentarz


                                            • idas,
                                              Widzę, że mamy ten sam silnik, właśnie kupiłem 17-ki i też się zastanawiam czy będzie dużo gorzej jeździł i sporo więcej palił. Możesz się podzielić swoimi doświadczeniami? Jeśli będzie tragicznie, zmienię 225/45 na 205/50.
                                              Pozdrawiam,
                                              Andys

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez marcw
                                                Zamieszczone przez idas
                                                Zamieszczone przez marcw
                                                Zamieszczone przez Andys
                                                marcw,
                                                będą pasowały, bo dokładnie takie same parametry mają niektóre z oryginalnych 17-ek w Skodzie, również z ET54
                                                a moje 105km uciągnie te 17 bez problemu ?
                                                Uciagnac uciagnie
                                                Tylko przy zwiekszaniu rozmiaru kol trzeba sobie zrobic bilans zyskow i strat (sam to niedawno przerabialem). Zysk jak dla mnie jest tylko jeden: wyglad. Duzo wiecej minusow. No ale czego to czlowiek nie zrobi
                                                Dla mnie jest też tylko jeden zysk-wygląd, bo na moje 15 AEZ TACANA to już nie mogę patrzeć. Czy z zawieszeniem się coś dzieje, zużywa się szybko ?
                                                Tego ci nie powiem. Na minus na pewno masz koszty (felga, opona -> drozsze), zuzycie zawieszenie (polskie drogi to jednak nadal lipa, a ciezsze kolo = zawieszenie bardziej to odczuwa), spadek komfortu.
                                                Sam sobie musisz na to odpowiedziec, a w szczegolnosci cos tam przekalkulowac jesli chodzi o $$.
                                                Ja przesiadam sie na 17", ale to calkowicie przez przypadek. Gdyby nie to, to zostalbym przy oryginalnych 16" kolach.
                                                VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                                                VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                                                Komentarz





                                                • Wszystkie felgi są produkcji firmy PDW, znacie tą firmę? Jak z jakością/wytrzymałością? Może ktoś miał styczność z tą marką. Przedział cenowy średnio 1.500 zł za komplet. Może pomożecie w wyborze?
                                                  pozdrawiam,
                                                  cisza
                                                  | (offline) Octavia VIN checker + ETKA code generator
                                                  | Pomocnik kodera VCDS

                                                  Komentarz


                                                  • marcw, plusów jest więcej, lepsze prowadzenie i czucie auta, lepsze prowadzenie w zakrętach, lepsza tracja.
                                                    O minusach wszyscy wiemy
                                                    superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                                    poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X