Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Nowe felgi dla szkodnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dokładnie, nie są najgorsze
    Dziękuję za pocieszenie

    Nie dramatyzuj wiele ładniejsze od moich fabrycznych

    chętnie się zamienię
    A jakie te Twoje fabryczne? :twisted:

    Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że założę te brzydactwa już w tym tygodniu... Może nawet jakąś fotę strzelę, o ile skodzinę umyję :roll:

    Komentarz


    • Już zdecydowałem się na ORI alufelgi - Pyxis 15". Teraz pozostaje kwestia śrub. Problem nawet nie tkwi w zabezpieczeniu co w wyglądzie. Domyślam się, że śruby od stalówek nie będą zbyt pięknie wyglądać na alufelgach. Z tego co czytałem to docierają do mnie mylne informacje. Raz czytam, że śruby do stalowych mają w środku otwór, a do alufelg ponoć nie. Z drugiej strony gdzieś wyczytałem, że Skoda daje dokładnie te same śruby do alu i stalowych.
      Nie wiem czy mam szykować się na zakup nowych śrub ? Ponoć są jeszcze jakieś tandetne plastikowe kapturki a dodatkowego plastiku chciałbym uniknąć.
      pzdr,
      Jacek
      -----------------
      O2 FL AMBIENTE 1.4 TSI DSG Liftback

      Komentarz


      • Zamieszczone przez lioness
        A jakie te Twoje fabryczne?
        Takie :P
        Załączone pliki
        Daniel

        Komentarz


        • Takie
          I one niby takie brzydkie są? :roll:

          Na moje bardziej pasują do Octavii niż te moje brzydale...

          Komentarz


          • Zamieszczone przez lioness
            Na moje bardziej pasują do Octavii niż te moje brzydale...
            To co zamieniamy się :?: :szeroki_usmiech
            Daniel

            Komentarz


            • Zamieszczone przez lioness
              I one niby takie brzydkie są? :roll:
              Na moje bardziej pasują do Octavii niż te moje brzydale...
              Twoje ładniejsze.


              Jaka felga pasuje do białego auta? Srebrna raczej nie. Cała czarna czy srebrno-czarna.
              Może z czerwonym rantem? :P

              Komentarz


              • Spytam inaczej - a czy jak Octavka wyjeżdża z salonu na ORI felgach (choćby Elegance) to czy ma jakieś inne śruby niż Ambiente przy stalowych kołach czy też dają wszystkim nakładki na śruby, a są one takie same przy stalówkach i alufelgach. I oczywiście nie chodzi mi o różnice - kulowe czy stożkowe bo to wyczytałem, chodzi mi o estetykę rozwiązania.
                pzdr,
                Jacek
                -----------------
                O2 FL AMBIENTE 1.4 TSI DSG Liftback

                Komentarz


                • Zamieszczone przez _JJ_
                  chodzi mi o estetykę rozwiązania.
                  Takie samo brzydkie :P z tym że przy felgach z widocznymi śrubami są nakładane na nie kapturki .
                  Daniel

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez lioness
                    Jaka felga pasuje do białego auta? Srebrna raczej nie. Cała czarna czy srebrno-czarna.
                    Może z czerwonym rantem? :P
                    Jak dla mnie na srebrnym fajnie wyglądają też felgi antracytowe :P
                    Moja OII FL Combi

                    Komentarz


                    • lioness, ładne te Twoje felgi. Jakie one maja parametry? Szerokość i ET?

                      Komentarz


                      • czy do felg tomason tn4 17" można założyć opony 205/50 lub 215/50 ? te felgi bardzo mi się spodobały, ale obawiam się nieco profilu 45, może na 50 będzie nieco wygodniej, jeśli tylko ten profil można założyć

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez duszyk
                          ale obawiam się nieco profilu 45
                          nie masz czego się obawiać
                          Daniel

                          Komentarz


                          • lilo, no może obawy przesadne, sam nie wiem; jednak proszę o info czy pasuje i nie sprawi problemu opona 205/50/17 - komfort minimalnie może być lepszy, spalanie mniejsze, a opony mogę mieć w dobrej cenie; sprzedawca podaje że felga ma ET 45

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez duszyk
                              proszę o info czy pasuje i nie sprawi problemu opona 205/50/17
                              Za mało info o felgach :?

                              Jeżeli chodzi o profil 50 to bez problemu da radę .
                              Podaj jaką szerokość mają te felgi :idea:
                              Daniel

                              Komentarz


                              • lilo, 7,5

                                Komentarz


                                • duszyk, Zamienniki opon. Kalkulator opon. Przelicznik opon. Opony.com.pl - lub inne tego typu narzędzie, porównaj parametry i jaka jest różnica dla 205/50 i 225/45. Zalecana szerokość do 7,5 cala to chyba jednak 225.

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez duszyk
                                    lilo, 7,5
                                    Opona 205 na feldze 7,5 będzie dość naciągnięta
                                    Daniel

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez lilo
                                      Opona 205 na feldze 7,5 będzie dość naciągnięta
                                      naciągnięta będzie, ale nie jakoś tak "dość". Sam taki zestaw użytkuje i nie narzekam :wink:
                                      Fabryka Barw :]

                                      Czarna O1 rs-line tdi
                                      Srebrna O2 Scout

                                      DACAR.team

                                      Komentarz


                                      • Arti_r1,
                                        Daj fotki to kolega duszyk, będzie miał jakąś wizję :P
                                        Daniel

                                        Komentarz


                                        • lioness, ładne te Twoje felgi. Jakie one maja parametry? Szerokość i ET?
                                          Pisałam już chyba wyżej, szerokość 8, ET 40.

                                          Komentarz


                                          • Arti_r1,
                                            skoro 205/50 wchodzi i nie narzekasz, to pewnie 215/50 będzie nawet lepiej, więc chyba się zdecyduję na taki zestaw teraz muszę jeszcze tylko wybrać odpowiednie oponki 215

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez lilo
                                              Daj fotki to kolega duszyk, będzie miał jakąś wizję :P
                                              myślę że jakieś fotki na których coś widać są w dziale "nasze auta", ale dziś też coś pstryknę :wink:
                                              Fabryka Barw :]

                                              Czarna O1 rs-line tdi
                                              Srebrna O2 Scout

                                              DACAR.team

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez pandzik
                                                Zamieszczone przez lioness
                                                I one niby takie brzydkie są? :roll:
                                                Na moje bardziej pasują do Octavii niż te moje brzydale...
                                                Twoje ładniejsze.


                                                Jaka felga pasuje do białego auta? Srebrna raczej nie. Cała czarna czy srebrno-czarna.
                                                Może z czerwonym rantem? :P
                                                Moim zdaniem to srebrna pasuje, ale to rzecz gustu :P
                                                Załączone pliki

                                                Komentarz


                                                • KamilDT, to są Dotz Mugello Dark? Ładna felga i też jak dla mnie pasuje do białego
                                                  Moje MU: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=586830#586830
                                                  6n leichtwagen: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=886072#886072
                                                  Rozpórki, mocowania foteli: http://gorny-sport.pl/

                                                  Komentarz


                                                  • Coraz bardziej mi sie te ranty podobaja
                                                    Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                                    Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                                    ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                                    TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X