Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Nowe felgi dla szkodnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • leszekmw, podaj email na prv

    Komentarz


    • locaj85, Ładny felunek ! Mam taki sam tylko 17" :szeroki_usmiech
      Data na zdjęciu jest aktualna :?: :twisted:



      CB Harry II ASC + Triflex

      Pozdrawiam Mirek!!

      Komentarz


      • data to zonk , nieśmiało powiem , że felgi zauważyłem po raz pierwszy u Ciebie
        17 fajne ale przy ok 70k km rocznie przy moich prędkościach mogłyby szybko skończyć żywot zarówno felgi jak i gumy... przejście z 15 to i tak niebo za ziemia

        Komentarz


        • Panowie felgi założone, jednak delikatnie wystają z przodu, ale i tak mi się podoba
          Załączone pliki

          Komentarz


          • KamilDT, panie gleba gleba bo auto jak na szczudłach ale i tak wygląda super :szeroki_usmiech
            1.8T AGU L&K

            2.0TDI BKD ELEGANCE

            TOYOTA LAND CRUISER J95

            Komentarz


            • W przyszłym tygodniu ja też zakładam nowe kółka :diabelski_usmiech
              Daniel

              Komentarz


              • Ja dzisiaj odebrałem moje felgi ponoc wcale nie były krzywe tylko jedna miała deliakatne bicie, chodziło o oponke, cos na niej było ze auto powyzej 140km/h tak dziwnie "wałkowało"
                Teraz mam Michelin jutro zakładam.
                Wszystko robiłem w serwisie ogumienia polecanym przez kolegę miguello!!!
                Jeżeli to było to to polecam jak najbardziej tych ludzi i tanio zrobili!!!
                Ta Skodzinka twarda była!!!

                1,9 TDI 136 z ECUSOFTa

                Komentarz


                • Ja tez już założyłem nowe kapcie od Miśka^WRO - to jest Themisto 18 z Superba, wiem ze zaraz powiecie "gleba" ale nie mam tyle forsy. :szeroki_usmiech
                  Arctic 1.8 TSI DSG7

                  Komentarz


                  • Maru 123, w piątek rozwaliłem crateris'y w drodze do Krk, jak bym miał glebe to poleciały by mi jeszcze osłony podwozia i chłodnica paliwa :P jak coś jeszcze dołożę to komputer na 150 kucyków :P a glebe to zrobię jak autostradę skończą i łajby przestaną jeździć i rozwalać okoliczne drogi :P

                    Komentarz


                    • majkel123, wrzuć fotki jak to wygląda na twoim aucie
                      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                      Komentarz


                      • piotrek_gdy, fotka telefonowa znowu więc szału nie robi, ale ja jestem bardzo zadowolony :szeroki_usmiech

                        ]"]404 Not Found

                        Uploaded with ImageShack.us

                        Miałem skoczyć po aparat ale zaczęło padać, więc cały misterny plan wylądował.
                        Super się prezentuje ta powierzchnia polerowana czego na bank nie widać, muszę sieknąć foto w słońcu.
                        Ciekawe doświadczenia czekają mnie w dniach najbliższych, bo to moja pierwsza przesiadka z 16" na 18"
                        Arctic 1.8 TSI DSG7

                        Komentarz


                        • majkel123, wyglada naprawdę nieźle
                          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                          Komentarz


                          • adamscool, no to cieszę się że Pan Bronek pomógł, i to jak zwykle za niewielkie pieniądze

                            Komentarz


                            • piotrek_gdy, dzięki, mnie również pasi strasznieee
                              Arctic 1.8 TSI DSG7

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez majkel123
                                przesiadka z 16" na 18
                                no to proszę o wrażenia z jazdy :wink:
                                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                Komentarz


                                • piotrek_gdy, za dni kilka, przejechałem może ze 20 km i na pewno jest ciut twardziej lecz myślałem że będzie znacznie gorzej, jednak napisze lejter co i jak.
                                  Arctic 1.8 TSI DSG7

                                  Komentarz


                                  • majkel123,
                                    Koniecznie gleba :twisted: ja zresztą też mam taki plan
                                    Daniel

                                    Komentarz


                                    • majkel123, super efekt!

                                      Komentarz


                                      • majkel123 wygląda zacnie

                                        Seat Leon ST FR by mirek_p11

                                        Fotki
                                        Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                                        Fotki

                                        Komentarz


                                        • majkel123, jest mistrz!
                                          O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                          Komentarz


                                          • majkel123, jest bling i szał robi mimo telefonowej fotki
                                            Moje MU: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=586830#586830
                                            6n leichtwagen: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=886072#886072
                                            Rozpórki, mocowania foteli: http://gorny-sport.pl/

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez majkel123
                                              piotrek_gdy, za dni kilka, przejechałem może ze 20 km i na pewno jest ciut twardziej lecz myślałem że będzie znacznie gorzej, jednak napisze lejter co i jak.
                                              też się przesiadłem z 16 na 18. i te wszystkie obawy że masakra, że plomby wypadają , że normalnie się jeździć nie da można sobie w d@#$% włożyć. tak chyba mówią tylko ci którzy nigdy nie jeździli na 18 i tak sobie gdybają i biadolą. na 18 jeździ się normalnie, żałuje że dopiero w tym sezonie sobie 18 zafundowałem :|
                                              1.8T AGU L&K

                                              2.0TDI BKD ELEGANCE

                                              TOYOTA LAND CRUISER J95

                                              Komentarz


                                              • robi robote majkel123, jak któryś z was założy już glebę to niech opisze koszty i jakie zawieszenie wybrał :>

                                                Pozdrowienia Chłopaki i szerokiej drogi

                                                Komentarz


                                                • KamilDT, sprężyny einbach -30, 800zł, amory bilstein b6 2100zł , montaż ok 300zł
                                                  1.8T AGU L&K

                                                  2.0TDI BKD ELEGANCE

                                                  TOYOTA LAND CRUISER J95

                                                  Komentarz


                                                  • Thx Panowie
                                                    Arctic 1.8 TSI DSG7

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X