koledzy wlasnie zobaczyłem ze lezy u mnie ulotka z norauto i jest promo na felgi. niby wszystkie felgi jakie mają sa w tej samej cenie 15'-999 16'-1099 17'-1299 za 4 szt
niby nie ważne jaki model jaka firma a cena obowiazuje. wiec oferta wydaje sie dość ciekawa bo z tego co kiedys widziałem to maja też felgi dobrych firm
BYŁA o1 rs
BYŁA o2 1.6
JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG
OCPtaxi, nie chcę być stronniczy, ale mnie się podobają i za cenę Dezenty RE Dark ładniejszego wzoru się nie dostanie Choć powiem, że droższych ale i ładniejszych też jest sporo :P
BADYL, te Dezenty są po 350 a wyglądają średnio dlatego moim zdaniem lepiej kupić podrapane Crateris'y albo Moon'y i dać do malowania. Wyjdzie tyle samo
Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW
BADYL, dojrzejesz kiedyś, do używanych felg, wkrótce foto z renowacji pokaże i ja :wink: Maicroft, pisałem już że słabo wyglądają na żywo :| Te zdjęcia tylko to potwierdzają.
Dzięki za opinie, najważniejsze żeby podobały się właścicielowi i u mnie tak właśnie jest.
A dobierałem uwaga: pomiędzy znacznie droższymi Dotz Rapier black, Aez Valencia Dark i silver i co najlepsze po przymierzeniu do Skody najbardziej przekonały mnie najtańsze z pośród czwórki Dezenty. Chyba dlatego, że są najbardziej masywne przez najmniejszą liczbę ramion i optycznie mimo ciemnego koloru powiększa to koło. Na żywo efekt jest naprawdę niezły, patrząc na te zdjęcia też widzę, że zdjęcia zdecydowanie nie sprzyjają wyborom felg, zwłaszcza tych Dezentów, które na żywo trochę lepiej się prezentują. Nie byłem przekonany co do lakieru, ale jest fajny, taki ni to matowy, ni błyszczący. 70% czerni, z 30% matu.
P.S. Dziś jeżdżąc 1,6 z gazem na 16" dziękuje sam sobie, że postawiłem na rozsądek i wybiłem sobie z głowy 17", mimo tego że jest mnóstwo okazji na większe felgi, które kupiłbym taniej od tych szesnastek. Już na 16" czuć różnicę i uważam to za optimum do słabego silnika, zwłaszcza przy dziurawych drogach i mojej profesji. Kompromis między wyglądem a dziurami, zawieszeniem, ceną opon, spalaniem, itd.
rant w dotz-ie pomniejszy i tak już ciemną felgę. przymierzałem do siebie rapiery i dlatego padło na 5 ramienne felgi aby były wizualnie najpotężniejsze. 16" to jeszcze nie rozmiar na wyszukane wzory. Owszem ładne felgi, i jedne i drugie ale nie wiem czy i tak nie są przerostem formy nad treścią do Skody. Może lepiej zaoszczędzić parę setek i rozejrzeć się za mniej markowymi felgami? Nie mówię chińczykami, ale jakieś Enzo czy coś w tej klasie.
Ja z tych dwóch chyba też Sparco, Dotz-y dopiero od 17"
[ Dodano: Czw 15 Mar, 12 05:17 ]
rant w dotz-ie pomniejszy i tak już ciemną felgę. przymierzałem do siebie rapiery i dlatego padło na 5 ramienne felgi aby były wizualnie najpotężniejsze. 16" to jeszcze nie rozmiar na wyszukane wzory. Owszem ładne felgi, i jedne i drugie ale nie wiem czy i tak nie są przerostem formy nad treścią do Skody. Może lepiej zaoszczędzić parę setek i rozejrzeć się za mniej markowymi felgami? Nie mówię chińczykami, ale jakieś Enzo czy coś w tej klasie.
Ja z tych dwóch chyba też Sparco, Dotz-y dopiero od 17"
DanielOctavia, sparco, ramiona schodzące do samego rantu i mały rant optycznie powiększają felgę, co do wytrzymałość to możesz wziąć pod uwagę że Sparco klepie lub sygnuje swoim znakiem sprzęt do rajdów, który musi być wytrzymały :wink:
Ja byłem zmuszony poszukać alu do ori opon 195/65r15 do o2fl.
Wybrałem Anzio ze względu na łatwość w utrzymaniu w czystości i ciekawy wygląd.
Nie ukrywam natomiast że Dezenty o mało co nie trafiły do mnie - ale uznałem że są tak popularne i czesto wybierane ze musiałem poszukac jeszcze troszke.
A skoro wiosna za pasem to i czas na zmianę.
Szukam czegoś uznanego producenta ale bez przesady z ceną, te 3 modele mi bardzo pasują. Fajna opcja w tym sklepie z tą przymierzalnią felg. Kupował już ktoś z was felgi z tego źródła? Ceny wydają się być całkiem przystępne a i te 3 modele chyba są dostępne na miejscu z tego co widzę. Proszę o wszelkie opinie na temat felg i sklepu jeśli bym się zdecydował na któreś z ich oferty...
Komentarz