Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] 1.4 TSI - 165kkm - 2 lata - opinia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Zamieszczone przez Zorr
    Zamieszczone przez piociel
    Tak, zawsze się znajdą tacy, którzy chcą jeszcze o tym poopowiadać, po tym jak się "oczytali". Turbina - niektórzy pieszczą i tak się wysypuje. Dwumasa - część eksploatacyjna. Gadanie typu: "Rób tak, a na pewno będziesz jeździł długo i bezawaryjnie" nie ma sensu. Wysypie ci się turbo i jak to wytłumaczysz, skoro tak o nie "dbałeś"?
    inaczej,
    dbam o rzeczy, które są w moim zasięgu i olewam te, na których wpływu nie mam.
    Przy przebiegu 15kkm rocznie mogę sobie pozwolić na wymianę oleju raz do roku.
    Inna sprawa, że posługiwanie się przebiegiem do określenia stopnia zużycia auta jest takie sobie, przy 150kkm będę miał 10letnie auto i jak nic nie pierdyknie do tego momentu to będę zachwycony skodą, podejrzewam jednak że dwumasa nie wytrzyma u mnie tyle czasu.
    Moja babcia ma felicie, 99 rok, 45 tys. przebiegu i nic nie "pierdykneło" do tego czasu.

    Komentarz


    • #52
      Zamieszczone przez koctavia
      Zamieszczone przez Zorr
      Zamieszczone przez piociel
      Tak, zawsze się znajdą tacy, którzy chcą jeszcze o tym poopowiadać, po tym jak się "oczytali". Turbina - niektórzy pieszczą i tak się wysypuje. Dwumasa - część eksploatacyjna. Gadanie typu: "Rób tak, a na pewno będziesz jeździł długo i bezawaryjnie" nie ma sensu. Wysypie ci się turbo i jak to wytłumaczysz, skoro tak o nie "dbałeś"?
      inaczej,
      dbam o rzeczy, które są w moim zasięgu i olewam te, na których wpływu nie mam.
      Przy przebiegu 15kkm rocznie mogę sobie pozwolić na wymianę oleju raz do roku.
      Inna sprawa, że posługiwanie się przebiegiem do określenia stopnia zużycia auta jest takie sobie, przy 150kkm będę miał 10letnie auto i jak nic nie pierdyknie do tego momentu to będę zachwycony skodą, podejrzewam jednak że dwumasa nie wytrzyma u mnie tyle czasu.
      Moja babcia ma felicie, 99 rok, 45 tys. przebiegu i nic nie "pierdykneło" do tego czasu.
      Ale to dlatego, że babcia dba o Felcie :diabelski_usmiech . Dba o dwumasę, turbinę, na zimnym nie daje w palnik, a po ostrym fajerze na parkingu czeka spokojnie i dopiero gasi silnik . 60 kucy trzeba przecież uspokoić po jeździe. Nie, to co teraz młodzież żyjąca na minuty, w gorącej wodzie kąpana
      Pozdrawiam
      Northeusz

      Komentarz


      • #53
        Zamieszczone przez koctavia
        Moja babcia ma felicie, 99 rok, 45 tys. przebiegu i nic nie "pierdykneło" do tego czasu.
        no to pogratulować egzemplarza
        WordPress › Błąd
        (85 miejsce)
        Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
        Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X