Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O2 1,9tdi max 195km/h, ogranicznik predkosci czy co??

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Zamieszczone przez Maicroft
    predkosc mozna zdlawic w aucie np po chipie a mozna ja podniesc
    prosty wniosek co nalezy teraz zrobic
    nasza droga: www.wpzs.pl

    Komentarz


    • #52
      Zamieszczone przez adalbert
      ale ktoś napisał, że nie chciałby auta przegonionego za mocno
      tak, ja napisałem,
      tylko że o obrotach 4000+
      i dalej podtrzymuje
      Poruszanie się dieslem z prędkością stałą silnika powyżej 4tyś.obr/min. jest, lekko powiedzieć: nie zdrowe dla niego :|
      NFPNorth-West
      2.0TDI-ET=12.660s,>367KM/567Nm
      WARSZTAT www.dsize.pl
      ->
      CENNIK warsztat 01.01.11 <-plik do pobrania tel. 790226060
      spieszmy się kochać ludzi... 30.05.09 J.W. [i]

      Komentarz


      • #53
        No właśnie to jest odpowiedź dla .... świeżego diesel'owca który zadaje pytanie :lol:
        Sorrki, ale właśnie uzyskałem odpowiedź - jak jeżdżę do 4000 to raczej autka nie katuję, a jak dam mu na 100 km troszkę więcej to też nie pójdę siedzieć na dywanik do znawców
        Cały czas nie doczekałem się natomiast opisu tras w PL gdzie można by bezpiecznie choć 50 km polatać do odcięcia :diabelski_usmiech by swoje autka potestować "cywilnie".
        Zna ktoś może i poda nam "adres"?
        Była O2, Jest SuperB!

        Komentarz


        • #54
          Zamieszczone przez MisiekWAW
          na ostatnim biegu
          zastrzel mnie, nie pamiętam ops: . ze 2 razy tak miałem przy zjeździe z góry i wyprzedzaniu, na licznik nie patrzyłem tylko na obrotościomierz.

          [ Dodano: Pią 24 Sie, 07 21:43 ]
          Zamieszczone przez adalbert
          gdzie można by bezpiecznie choć 50 km polatać do odcięcia
          w PL legalnie :wink: to chyba nigdzie a najbliżej to na autobahnie u niemców.
          *** Cicho, łatwo i przyjemnie ***

          Komentarz


          • #55
            Zamieszczone przez adalbert
            Cały czas nie doczekałem się natomiast opisu tras w PL gdzie można by bezpiecznie choć 50 km polatać do odcięcia
            Nowy Tomysl Strykow - z miejscem na studzenie auta przy bramkach, lub Katowice Wroclaw, nie jest to legalne ale podobno sie da
            nasza droga: www.wpzs.pl

            Komentarz


            • #56
              Zamieszczone przez Jabar1975
              Nowy Tomysl Strykow
              he, he... właśnie na tej trasie i ja sprawdzałem co auto potrafi. Całe trzy razy :lol: Można do tego trafić tam miejscami na bardzo mały ruch. Aż korci docisnąć :diabelski_usmiech
              Hokus-Pokus i dwumasa

              Komentarz


              • #57
                Zamieszczone przez Voldemort
                Można do tego trafić tam miejscami na bardzo mały ruch.
                Albo Vectre B z videorejestratorem
                nasza droga: www.wpzs.pl

                Komentarz


                • #58
                  Jabar1975, i jeszcze passata nowego

                  Komentarz


                  • #59
                    Zamieszczone przez adalbert
                    No właśnie to jest odpowiedź dla .... świeżego diesel'owca który zadaje pytanie :lol:
                    Sorrki, ale właśnie uzyskałem odpowiedź - jak jeżdżę do 4000 to raczej autka nie katuję, a jak dam mu na 100 km troszkę więcej to też nie pójdę siedzieć na dywanik do znawców
                    Cały czas nie doczekałem się natomiast opisu tras w PL gdzie można by bezpiecznie choć 50 km polatać do odcięcia :diabelski_usmiech by swoje autka potestować "cywilnie".
                    Zna ktoś może i poda nam "adres"?
                    drogi to jedno, ale w polsce to bym sie bal tyle latac - polacy nie potrafia jezdzic po autostradach i potrafia jechac 90km/h lewym pasem

                    wypadasz zza zakretu a tu taka niespodzianka
                    Mateo
                    chip'ed

                    Komentarz


                    • #60
                      b-bar01, Na 1,2,3 i chyba 4 biegu dociagniesz nawet za czerwone pole i to nie problem, ale na 5 stoi sztywno 4200 i koniec
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • #61
                        Zamieszczone przez Maicroft
                        b-bar01, Na 1,2,3 i chyba 4 biegu dociagniesz nawet za czerwone pole i to nie problem, ale na 5 stoi sztywno 4200 i koniec
                        nie prawda

                        Zamieszczone przez b-bar01
                        może się nie znam ale wydaje mi się że 4300 obr. to trochę za mało, w mojej O1 paliwo odcina dopiero na czerwonym, w okolicach przed 5000.
                        moja 01 też dociąga na 5 do czerwonego (około 4600) i nie jest to z górki, ale przyznam że nie udało mi się odciąć paliwka na 5. Po porostu dalej już nie szła.

                        pzdr

                        pzdr

                        Komentarz


                        • #62
                          Zamieszczone przez przemeku
                          moja 01 też dociąga na 5 do czerwonego (około 4600) i nie jest to z górki, ale przyznam że nie udało mi się odciąć paliwka na 5. Po porostu dalej już nie szła.
                          I jaką miałeś prędkość przy tych 4600 na 5-ce?

                          Komentarz


                          • #63
                            Zamieszczone przez Dzida
                            przemeku napisał/a:
                            moja 01 też dociąga na 5 do czerwonego (około 4600) i nie jest to z górki, ale przyznam że nie udało mi się odciąć paliwka na 5. Po porostu dalej już nie szła.


                            I jaką miałeś prędkość przy tych 4600 na 5-ce?
                            licznikowe 215
                            pzdr

                            [ Dodano: Sob 25 Sie, 07 17:43 ]
                            a co do obrotów to mogły być i wyższe niż 4600, wskazówka była na samym początku czerwonego pola

                            Komentarz


                            • #64
                              Zamieszczone przez Maicroft
                              na 5 stoi sztywno 4200 i koniec
                              qrde, będę musiał sprawdzić, tylko nie bardzo ma gdzie bo pod Radzyminem, ostatnio, lata "ukryta kamera" :smerf
                              *** Cicho, łatwo i przyjemnie ***

                              Komentarz


                              • #65
                                przemeku, To masz jakies dziwne, auto lub ktos w nim grzebal. Jak widzisz wiele osob ma tak, ze obroty rosna do pewnego momentu i koniec , wiec cos w tym jest
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • #66
                                  Zamieszczone przez Maicroft
                                  przemeku, To masz jakies dziwne, auto lub ktos w nim grzebal. Jak widzisz wiele osob ma tak, ze obroty rosna do pewnego momentu i koniec , wiec cos w tym jest
                                  jeżeli dobrze zrozumiałem Twoje wcześniejsze wypowiedzi to przy 4200 na 5 powinien być ogranicznik-odcięcie paliwa. Ja twierdzę że u mnie takowego nie ma i nie było. Jeśli chodzi o auto to ja jestem pierwszym właścicielem i nikt wcześniej w nim nie grzebał. Natomiast jeśli chodzi o grzebanie to auto dostaje trochę więcej papu niż seria (ma boxa), ale limiter obotów nie był ruszany.

                                  pozdrawiam
                                  Przemek

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    A ja odpowiem, tak na tego posta,- rób sobie wirusa, lub trzeba było kupić mocniejszy motor. Czarów nie ma i nie będzie. Takie auto, masa i silnik.
                                    Pozdrawiam i szerokiej drogi, musisz naprawdę sporo pomykać skoro tyle tys kkm robisz. Proponuje odwiedzić jakiegoś tunera.
                                    "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
                                    Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
                                    Pionek znów gra.......

                                    Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
                                    www.dynosoft.pl

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      Zamieszczone przez przemeku
                                      moja 01 też dociąga na 5 do czerwonego (około 4600) i nie jest to z górki, ale przyznam że nie udało mi się odciąć paliwka na 5. Po porostu dalej już nie szła.
                                      Hmmmm........to ciekawe bo moja nawet nie chce dotknąć czerwonego pola na 5-tym biegu.

                                      [ Dodano: Pon 27 Sie, 07 09:32 ]
                                      Dodam tylko że mój AXR jest seryjny

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Hmmmm........to ciekawe bo moja nawet nie chce dotknąć czerwonego pola na 5-tym biegu.
                                        Mój "niedłubnięty" ASV też zatrzymuje się na poziomie jak na zdjęciu... Nawet nie jestem do końca pewien czy 2 paczki mi pękają.Sprawdzałem tydzień temu na trójmiejskiej obwodnicy (kurde jak ja im zazdroszczę tej drogi).
                                        Były:
                                        Skoda Octavia 2004, 1.9 TDI 110 km, ASV,
                                        Fiat Croma 2006, 1.9 MultiJet 150 km
                                        Jest:
                                        Volkswagen CC 2013, 1.4 TSI 160 km

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          tak nie do końca w temacie tematu ale w temacie ostatnich postów

                                          z dynoday z Łodzi wracaliśmy z Tymonem goniąc nasze czesławy, z Tymkiem jechał kolega (sorry kurde nie pamietam imienia a nie chce pomylić) i dyskutowaliśmy na temat zestrojenia skrzyni w AXR w fabii i octavii

                                          ten sam silnik, przy prawie identycznym modzie u Aligatora - i na 5 biegu przy 4 tysiącach obrotów było w octavii 20km/h mniej, tamta fabka buja się spokojnie koło 220+
                                          ja czarnej jeszcze nie sprawdzałem ale nie idzie tak łatwo jak pisał wiele razy Garret zatem nie samym silnikiem i mocą człowiek żyje :lol:

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            nie warto z taką prędkością latać ... ja byłem wczoraj w berlinie, więc troche goniłem po niemieckich autostradach ... trzymałem prędkość od 200 km/h do 215 km/h i muszę Ci szczerze powiedzieć, że nic mi to nie dało po za wzrostem spalania ... przemyśł czy nie szkoda kasy
                                            ASV 2005 r.
                                            150/320 Nm

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              Mi leon mk1 1,9 tdi 110 km asv po chipie na 145 szedł 208km/h
                                              Skoda Octavia I 1.8T 20V 209 KM & 329 Nm 2007r by TuneUp Gdańsk

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                gratuluje odgrzebania tematu z 2007 roku k
                                                Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                                                http://www.disi-tune.pl
                                                Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                                                Był WRX
                                                Była Octa

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  Zamieszczone przez misiekwaw
                                                  gratuluje odgrzebania tematu z 2007 roku k
                                                  .... :food dobry kotlet (czy tam suchar ), nie jest zły.... :helm
                                                  >>E<< by Ali, defibrylator by DGW

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    Zamieszczone przez navigator
                                                    Zamieszczone przez misiekwaw
                                                    gratuluje odgrzebania tematu z 2007 roku k
                                                    .... :food dobry kotlet (czy tam suchar ), nie jest zły.... :helm
                                                    owoce także :twisted:
                                                    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X