Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy silnik 1.6 TDi CAYC jest juz rozgryziony pod chipa?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    taką też dostałem odpowiedź z tuneforce, piszą że możliwe że to kwestia tygodni; warancja i tak kończy mi się dopiero za kilka miesięcy więc się nie pali

    namiarów z przyzwoitości nie będę podawał (domyślając się że tak właśnie jest nie podałem jej również kilka postów wyżej)
    Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem...

    mój szkodnik

    Komentarz


    • #52
      Zamieszczone przez ctv
      tuner który na oczy nie widzial tego sterownika
      Zajmujesz się tym profesjonalnie to byś napisał merytorycznie uwagę bo taki tekst nic nowego do tematu nie wnosi.

      Komentarz


      • #53
        merytorycznie nic nowego do tematu wniesc nie mozna i tyle w temacie

        http://fabryka-mocy.com.pl

        Komentarz


        • #54
          to jak . bedzie niemodowalny

          Komentarz


          • #55
            .. do czasu, az wyplyna sumy kontrolne.

            Kiedyś tak samo było z BKD, minelo troche czasu i wszystko stało sie jawne.

            Wydaje mi się, ze nastapi to kiedy pierwszym 1.6TDI skonczy sie gwarancja. :wink:
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #56
              a moze ktos wie jaki ten silnik ma sterownik. bo nawet nie wiem jak mowic tunerom
              pozdr

              Komentarz


              • #57
                siemens simos

                http://fabryka-mocy.com.pl

                Komentarz


                • #58
                  Kwestia tygodni kwestia miesięcy :] rzecz jasna ta 2 ga opcja
                  ogólnie intersuje się tym tematem od początku wiosny :P
                  Compsport daje odpowiedź że kwestia tygodni bądź kwestia miesięcy.
                  śpieszyć może i mi się nie śpieszy a chciałbym wiedzieć czy będzie można coś z nim zrobić.
                  Od V-techa usłyszałem że zrobili 1 auto ale klient nie był zadowolony z przyrostów.

                  Co do gwarancji ten silnik był wcześniej stosowany i rozumiem sprawę jednostek ster. że to grubsza robota.
                  Zamieszczone przez Maicroft
                  .. do czasu, az wyplyna sumy kontrolne.

                  Kiedyś tak samo było z BKD, minelo troche czasu i wszystko stało sie jawne.

                  Wydaje mi się, ze nastapi to kiedy pierwszym 1.6TDI skonczy sie gwarancja. :wink:
                  dlatego popieram kolegę :]
                  sądzę że tak się stanie w sumie fabia z tym silnikiem jest sprzedawana od kwietnia 2010 :P więc najprędzej Kwiecień 2012 pojawi się jakaś po gwarancji :P
                  u mnie rok minie w tym miesiącu :P
                  pozdrawiam.
                  Skoda Fabia II Combi FL
                  CAYC 1.6 TDI CR 105KM&250NM

                  Komentarz


                  • #59
                    ja mam mojego szkodnika od stycznia 2010, czyli gdzieśtam ją w 2009 wyprodukowali; myślę że szybciej niż w kwierniu 2012...
                    Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem...

                    mój szkodnik

                    Komentarz


                    • #60
                      Zamieszczone przez Pietrass23
                      Od V-techa usłyszałem że zrobili 1 auto ale klient nie był zadowolony z przyrostów.
                      Na pewno nie chodziło o silnik z tematu
                      Żaden sprzęt go nie robi
                      www.soft-car.pl
                      www.chiptuning-gdansk.pl


                      - Chiptuning silników benzynowych oraz diesla
                      - Wyłączanie DPF
                      - Hamownia Obciążeniowa

                      Komentarz


                      • #61
                        Zamieszczone przez Zoltar
                        Zamieszczone przez Pietrass23
                        Od V-techa usłyszałem że zrobili 1 auto ale klient nie był zadowolony z przyrostów.
                        Na pewno nie chodziło o silnik z tematu
                        Żaden sprzęt go nie robi
                        V-tech pewnie ją zrobił swoim BOXem, wątpię aby grzebali w sterowniku...
                        Była O1 kombi ALH++ 150/340
                        Obecnie Pyzio 206 1.4HDi+ ~90/200

                        Komentarz


                        • #62
                          Zamieszczone przez Zoltar
                          Na pewno nie chodziło o silnik z tematu
                          Żaden sprzęt go nie robi
                          Zamieszczone przez soszek81
                          V-tech pewnie ją zrobił swoim BOXem, wątpię aby grzebali w sterowniku...
                          prawda prawda zapomniałem dodać że o boxa chodziło moja wina przepraszam
                          Skoda Fabia II Combi FL
                          CAYC 1.6 TDI CR 105KM&250NM

                          Komentarz


                          • #63
                            no panowie cos sie chyba ruszylo

                            Link
                            138hp 310NM

                            dla mnie bomba

                            Komentarz


                            • #64
                              czekamy na wieści kiedy toto będzie w polsce...
                              Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem...

                              mój szkodnik

                              Komentarz


                              • #65
                                Jak dla mnie to oni nie są jacyś wiarygodni.. W serii mają dane katalogowe. Na przykładzie mojego modelu i wersji, wyniki po chipie też rozczarowują.
                                Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

                                "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

                                Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

                                Komentarz


                                • #66
                                  Jasne, lepiej wierzyć w optymistyczne polskie hamownie i wyniki na papierze. :lol:
                                  W serii podają dane katalogowe a nie "run 1" , nie ma w tym nic dziwnego.

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    trzeba by do nich napisac czy to aby napewno chip a nie powerbox

                                    tylko nie bardzo wiem po jakiemu?

                                    moze by ktos napisal do nich??

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      przecież nie po chińsku

                                      angol
                                      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Zastanawia również 135 zamiast 138 KM dla Octavii II z tym samym silnikiem.
                                        SC 1.1 -> SC 0.9 -> SC 1.1 -> Punto II 3D -> O1 Combi ALH (2007-2011) -> O2 FL Combi CFHF (2011 - 2016) -> Leon 5F ST FR CRLB (2016 - ...)

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          Ura, - wiesz co, pojedź ze swoim autem na inną hamownię i zobaczymy czy zastanowisz się nad innym wynikiem niż ten jaki masz po modzie, hamownia hamowni nierówna a program i silnik to nie linijka żeby były takie same w teoretycznie takich samych silnikach, już pomijam kwestię różnicy 3 koni mechanicznych...

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            A ja ciagle twierdze ze to taka wirtualna tabelka.
                                            Spritmonitor.de

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              kurcze juz mnie to zaczyna wkurzac ze taka cisza o tym silniku.
                                              a powiem szczerze ze po roku przydaly by sie tez 30hp wiecej

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                Maicroft, no przecież to jasne, po prostu przykładowe wartości i tyle

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  hotrain, to nie podlega dyskusji - wiadomo że wynik zależy od bardzo wielu czynników (paliwo, temperatura, etc.). Chodzi mi bardziej o to że zastanawiająca jest tak mała różnica mocy tego samego silnika w różnych samochodach. Chyba że rzeczywiście oba auta były w niemal identycznym stanie technicznym i hamowane w podobnych warunkach. Również moim zdaniem ta tabelka jest wirtualna, ponadto niepodparta żadnymi wykresami.
                                                  SC 1.1 -> SC 0.9 -> SC 1.1 -> Punto II 3D -> O1 Combi ALH (2007-2011) -> O2 FL Combi CFHF (2011 - 2016) -> Leon 5F ST FR CRLB (2016 - ...)

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    Zamieszczone przez xtremesystems
                                                    kurcze juz mnie to zaczyna wkurzac ze taka cisza o tym silniku.
                                                    a powiem szczerze ze po roku przydaly by sie tez 30hp wiecej
                                                    I jak tam,jest przyrost mocy? :szeroki_usmiech
                                                    Kondziu

                                                    OCP

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X