Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe logo Skoda

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Witam.

    Koledzy, widzę, że część z Was wymieniła swoje logo w Octavii na nowe z Citigo i może się pochwalić doświadczeniami.

    Mam O2 przed liftową w kombi, dlatego proszę o informację, które logo z Citigo (przód czy tył) powinienem sobie zamówić, żeby jak najlepiej dopasować i wymienić w swojej Skodzie??
    Z góry dzięki!!!

    Komentarz


    • MarcinM, na przód bierzesz logo z przodu tak to wygląda u mnie

      z tyłem się nie wypowiem.

      A może ktoś będzie zorientowany czy ori dekielki podejdą do moich AEZ Wave?
      obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
      wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

      Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

      Komentarz


      • Zamieszczone przez mamaj12
        A może ktoś będzie zorientowany czy ori dekielki podejdą do moich AEZ Wave?
        Jaką masz średnicę dekielków w tym AEZ?

        [ Dodano: Nie 17 Cze, 12 23:35 ]
        Zamieszczone przez MarcinM
        które logo z Citigo (przód czy tył) powinienem sobie zamówić, żeby jak najlepiej dopasować
        Najlepiej weź 2 przody i jeden tył. Przyłóż na tł raz przednie a raz tylne i wybierz to które bardziej będzie Ci przylegało. Zbędne logo zwróć

        Komentarz


        • Ja jeszcze poczekam na Rapida. Do felg juz tez mam

          Komentarz


          • Jaką średnicę zewnętrzną i wewnętrzną mają te dekielki z nowym logo?

            Komentarz


            • taką samą jak stare

              Komentarz


              • Nie mam ori felg Skody więc stąd to pytanie :wink:

                Komentarz


                • aaa to zmienia postać rzeczy.

                  Zatrzaski są na okręgu o średnicy 52 mm a logo od góry ma 55 mm

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez .M.
                    Jaką średnicę zewnętrzną i wewnętrzną mają te dekielki z nowym logo?
                    nie wiem jakie masz fele, ale jak masz ori VW jakieś to zapomnij o dopasowaniu dekli z logo Skody, kilka miechów szukałem i dupa, nic nie pasuje.

                    Komentarz


                    • mam ori z audi

                      Komentarz


                      • poka

                        Komentarz


                        • Link coś takiego mam i nie mam tych dużych dekielków, a w miejscu gdzie są malutkie jest po prostu dziura

                          Komentarz


                          • U mnie loga już wymienione:>
                            Kupiłem 2x przednie z Citygo i z przodem nie było najmniejszych problemów, natomiast tylne logo w octavii jest trochę mniejsze od przedniego.... dlatego przednie z Citygo nie mieści się w przygotowanej w OII wnęce pod znaczek i potrzebna do montażu jest ok 2mm taśma dwustronna.
                            Załączone pliki
                            Moja OII FL Combi

                            Komentarz


                            • Piękne, a nie mówiłem że przednie będzie lepiej leżało :-)

                              W sobotę jadę jadę tarcze i klocki wymieniać, założę przy tym nowe logo do felg :-)

                              Komentarz


                              • Tak się prezentują dekielki z pegasusami.... i nowe logo z czarną ramką grilla:>
                                Załączone pliki
                                Moja OII FL Combi

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez namo
                                  Oby odkleić logo bez zbędnego "rwania" bierzemy żyłkę wędkarską. Podkładamy pod logo i "piłujemy". Tym sposobem odcinamy logo od podłoża, potem usuwamy resztki kleju i odtłuszczamy rozpuszczalnikiem przed przyklejeniem nowego.
                                  Tylko zapomniałeś dodać że stare logo ma po dwa plastikowe bolce .. i tak sobie możemy piłować i piłowac aż do ... :lol: .Przednie logo ma te bolce rozplaszczone na gorąco z drugiej strony, tylne logo nie, wiec wychodzi bez problemu.

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez bishop
                                    i tak sobie możemy piłować i piłowac aż do ...
                                    Nie załamuj mnie że ktoś żyłką próbował bolce to piłować :szeroki_usmiech

                                    To może faktycznie trzeba by napisać że "piłować" trzeba dookoła celem przecięcia taśmy dwustronnej a nie bolców.

                                    Komentarz


                                    • t_omko, na czarnym aucie idealnie pasuje nowe logo muszę u siebie też wymienić bo chrom na starym logo nie wygląda już estetycznie :szeroki_usmiech
                                      superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                      poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                      Komentarz


                                      • nic nie trzeba piłować okleić klape lub maske taśmą malarską zabezpieczając przed porysowaniem tylko w miejscu wsuwania cienkiego płaskiego śrubokręta wsunąć po taśmie śrubokręt podwadzić i samo odchodzi :diabelski_usmiech oba dziś zmieniałem
                                        http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                                        była:2006 octavia 1fl 101KM ATD
                                        2001 octavia 1fl RS 180KM AUQ
                                        JEST
                                        megane 3 rs 2.0T niby 250Km a chyba więcej
                                        octavia 1FL kombi 1.9TDI 4X4 ATD
                                        octavia 2 2.0TDI BKD

                                        Komentarz


                                        • Namo, jest super
                                          Moja OII FL Combi

                                          Komentarz


                                          • żeby jeszcze te dekielki były tańsze niż w ASO :diabelski_usmiech
                                            "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                            Komentarz


                                            • Nowe logo mocno daje ...w pełnym słońcu nic nie widać ,szkoda kasy
                                              ]"]404 Not Found


                                              ale jak już widac to :

                                              ]"]404 Not Found

                                              Komentarz


                                              • Nowy znaczek z przodu wymieniony.

                                                No a stary znaczek? Coś trzeba z nim zrobić:
                                                Załączone pliki

                                                Komentarz


                                                • HAHAHAHAHHHAHAhahahahahhah

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X