Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe logo Skoda

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #52
    Fajnie wyszło, dzięki za przetarcie szlaku
    U mnie w ASO ceny brutto 48zł, 48zł i 33zł/szt. i oczywiście min. 2 tygodnie oczekiwania.
    Moja OII FL Combi

    Komentarz


    • #53
      Szczerze mówiąc ja bym zamówił 2 x logo przód gdyż tyle w kombi trochę odstaje. Przednie logo ma głębszy łuk i lepiej zapewne by przylegał. Nie wiem jaki łuk ma sedan.

      Komentarz


      • #54
        A ja dzisiaj sobie zrobiłem przedni znaczek w kolorze nadwozia







        Alfee
        Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
        Kawasaki ER5 :-)

        Komentarz


        • #55
          ok ja bede nie orginalny i powiem hm...logo ladne ale to starsze mi sie tez podoba wiec nie mam zamiaru zmieniac...
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=81807
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ghlight=likoss
          http://www.jiu-jitsu-gruppe-heinrich-jansen.de/

          Komentarz


          • #56
            namo, orientujesz się czy logo przód w O2 jest takie samo jak w O2FL?
            obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
            wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

            Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

            Komentarz


            • #57
              mamaj12, stawiałbym że tak. Kolega na placu przed firmą ma O2 i grill różni się tylko brakiem zaokrąglenia na dole. Logo z Citigo (przód) nie pasowało tak "idealnie" ale po przyklejeniu wygląda spoko. Trzeba by ustalić czy czasem O2FL i O2 nie mają takich samych numerów dla logo. Mogą to być te same loga. Jeśli będą te same to logo przód z Citigo można śmiało przyklejać po wcześniejszym usunięciu trzech bolców.

              Zapomniałem wspomnieć o trzech bolcach które występują na przednim i tylnym logo z Citigo od tyłu. Usuwa się je za pomocą kombinerek, po prostu wyrywając. Służą chyba do wyrównania.

              Polecam też mieć pod ręką klej do szyb, niezbyt konieczny do montażu przedniego logo ale z tyłu (kombi) niezbędny. Gdyż logo z Citigo nie wchodzi w ogóle w oryginalny otwór na klapie bagażnika. Moje nowe tylne logo jest przyklejone na kleju do szyb, przykrywając całą oryginalną dziurę.

              Komentarz


              • #58
                A które logo w O2 ma średnicę 80 mm?? Tak żeby pasowało do O1

                филип
                Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                Komentarz


                • #59
                  Zamieszczone przez ahmed799
                  A które logo w O2 ma średnicę 80 mm?? Tak żeby pasowało do O1
                  Ponawiam pytanko bo mnie też świeżbi żeby takowe założyć u siebie!!!
                  Była O1 Laurin & Klement +
                  President Johnny II ASC / Sirio Silver Mag 90
                  _________________________________
                  Najważniejsze to abyśmy byli zdrowi.....
                  reszta to CH......

                  Komentarz


                  • #60
                    ahmed799, casuper, przednie
                    Alfee
                    Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
                    Kawasaki ER5 :-)

                    Komentarz


                    • #61
                      namo

                      Alę Ty masz piękne logo Muszę sobie też takie sprawić, mam nadzieję, że mi nikt go nie ukradnie.

                      Kolor zielony w logo jest taki sobie, zieleń to kolor nieprofesjonalny. To nowe srebrne logo jest ekstra, choc Skoda mogła wystylizować swoje stare logo z lat chyba dwudziestych - takie czarno - złote. Też bardzo fajne. Zmiana znaczka to w dobrym kierunku idzie.

                      Odbiera się powoli argumenty głupkom od "zielonych kur".

                      Komentarz


                      • #62
                        namo,
                        Czyli dobrze rozumiem, że gdyś miał zamawiać drugi raz to wziąłbyś dwa przednie loga z Citygo a nie przednie i tylne?

                        I drugie pytanie o wygląd logo. Na zdjęciach "na stole" wygląda jakby czarne tło pod srebrną kurą było błyszczce, natomiast na zdjęciach z zamontowanymi logami wygląda jakby tło było matowe. jak to w rzeczywistości wygląda? Które zdjęcia lepiej oddaje rzeczywistość?
                        moskwicz

                        Komentarz


                        • #63
                          Zamieszczone przez moskwicz
                          namo,
                          Czyli dobrze rozumiem, że gdyś miał zamawiać drugi raz to wziąłbyś dwa przednie loga z Citygo a nie przednie i tylne?
                          Tak, nie maiłem okazji przymierzyć przedniego logo z Citigo na tył O2FL kombi gdyż przed zdemontowaniem przednie miałem już przyklejone. Przednie logo z Citigo ma większy łuk i myślę że do kombika na tył lepiej by pasowało, ale sprawdźcie to.

                          Zamieszczone przez moskwicz
                          I drugie pytanie o wygląd logo. Na zdjęciach "na stole" wygląda jakby czarne tło pod srebrną kurą było błyszczce, natomiast na zdjęciach z zamontowanymi logami wygląda jakby tło było matowe. jak to w rzeczywistości wygląda? Które zdjęcia lepiej oddaje rzeczywistość?
                          "na stole" to są dekielki do felg. Dekielki mają byłyszące tło i "kurę", natomiast loga mają chromowaną "kurę" i ramkę a tło jest czarny-mat.

                          Komentarz


                          • #64
                            namo, wrzuć fotkę felg z nowymi dekielkami.
                            Fajna stronka

                            Komentarz


                            • #65
                              Borsuk2, jeszcze nie założyłem. Założę przy wymianie tarcz i wrzucę fotki.

                              Komentarz


                              • #66
                                namo,

                                Dzięki, wszystko jasne. Ja mam co prawda lifbacka (O2 FL), ale dowiedziałem się już, że tylne loga są takie same w kombi jak i w liftbacku. Dlatego pewnie do liftbacka też lepiej wziąć dwa przednie loga z citygo.

                                Pytałem w Interauto w Krakowie, ale mówią, że nie mają teraz możliwości zamówienia nowych logo z Citygo.
                                moskwicz

                                Komentarz


                                • #67
                                  logo w S2

                                  2 gr od Superba
                                  Kupiłem przednie logo, ale w S2 ori loga są płaskie - więc musiałem trochę ponaginać nowe logo coby ładnie wygladało - dlatego wydaje mi się że do O2 przedliftowych też może być płaskie więc tylnie nowe byłoby lepsze. Jak dostanę tylnie to się pochwalę.
                                  Załączone pliki

                                  Komentarz


                                  • #68
                                    JOY, co prawda jak zdejmowałem logo przednie u siebie (O2 przed FL) to na 90 jest ono lekko profilowane/wygięte.
                                    obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                                    wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                                    Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                                    Komentarz


                                    • #69
                                      JOY, zajebiste

                                      Komentarz


                                      • #70
                                        JOY

                                        Zajebiste :szeroki_usmiech , od zawsze logo, a tym samym grill tak powinien wyglądać.

                                        Komentarz


                                        • #71
                                          naprawde fajne logo

                                          Komentarz


                                          • #72
                                            JOY, fajnie to wygląda
                                            "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                            Komentarz


                                            • #73
                                              A ja będę inny To nowe logo zupełnie mi się nie podoba :P
                                              Genialna furka => http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=876165#876165

                                              Najnowsza zabawka http://zulpanter.blogspot.com -> serdecznie zapraszamy

                                              Komentarz


                                              • #74
                                                Dzięki Teraz czekam na tył

                                                Komentarz


                                                • #75
                                                  Panowie podejdzie to logo do O1 ?
                                                  moja skodzinka : http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X