Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe logo Skoda

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez olszak2000
    Ze starego kluczyka do nowego nie pasuje elektronika bo już przerabiałem temat. mam czarne logo 14mm. bywam w MMz więc jak jesteś zainteresowany to napisz na pw

    Link do mojego kluczyka po modzie w starej obudowie:
    Zapodaj.net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!
    Potrzebuję takie dwa. Ile krzyczysz za szt. ??
    Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • 5zł za szt.
      Oto mój Szkodnik

      Komentarz


      • Koledzy a może ktoś podrzuci nr oryginalnych kuraków (zielonych 14mm) na kluczyk?? Będę wdzieczny.
        Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

        Spalanie - Motostat.pl

        Komentarz


        • Ja już zmienikem na nowe w kluczyku, więcej tutaj: Forum - Octavia Club Polska
          Spalanie - Motostat.pl
          Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
          Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
          Sprzedam na OLX!!

          Komentarz


          • Jakie dokładnie numery części znaczków na przód i tył są. Bo na allegro jest bałagan;/

            Komentarz


            • Zamieszczone przez chaberr
              Jakie dokładnie numery części znaczków na przód i tył są. Bo na allegro jest bałagan;/
              - 5J0 853 621 A AUL - przód
              - 5J0 853 621 AUL - tył



              CB Harry II ASC + Triflex

              Pozdrawiam Mirek!!

              Komentarz


              • eaglemirek, a jest już tutorial ich wymiany bo szukam i nie wiem nie mogę nic odnaleźć

                Dziękuję
                www.prostetorodo.pl

                Komentarz


                • macherstudio zrywasz stare znaczki, dokładnie czyścisz miejsce po starych znaczkach /klej, taśma/, odrywasz folię zabezpeczającą z nowych znaczków i przykladasz do przygotowanych wcześniej miejsc

                  trzpienie montażowe w nowych znaczkach bez problemu usuniesz /bedziesz wiedzieć które jak zobaczysz jak są ułożone otwory montażowe/
                  kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                  SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                  Komentarz


                  • macherstudio, Dobrze jest to robić w 2 osoby. Jedna osoba jednym lub nawet dwoma śrubokrętami delikatnie odgina na zasadzie dźwigni logo (od strony lakieru dajemy pod śrubokręt jakąś szmatkę by nie porysować) a druga np żyłką wędkarską próbuje odciąć znaczek. Potem czyścimy pozostałości po kleju/taśmie jak pisał LUKI, i zakładamy nowe.
                    Jak kupisz te które ja podałem to nic nie musisz odcinać (trzpienie) Pasują idealnie ale one są z Fabii



                    CB Harry II ASC + Triflex

                    Pozdrawiam Mirek!!

                    Komentarz


                    • Podstawa to opalarka :- ))) dobrze nagrzać I Stare logo schodzi jak złoto :- ))




                      Do S2 będą te same znaczki?
                      MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                      KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                      Komentarz


                      • Do S2 będą te same znaczki?
                        Na 100% nie :!:



                        CB Harry II ASC + Triflex

                        Pozdrawiam Mirek!!

                        Komentarz


                        • eaglemirek, ale ty masz kombiaka ja ja HB więc nie wiem czy tył się nie różni, nie mniej jednak dzięki za instrukcję jeszcze się zastanawiam które bardziej mi się podobają stare czy nowe kury
                          www.prostetorodo.pl

                          Komentarz


                          • Nowe znaczki trzeba jakoś podklejać klejem, czy wszystko mają juz w sobie?
                            Mój szatan

                            Paweł

                            Komentarz


                            • Ciekavy, Mają taśmę dwustronną :!:



                              CB Harry II ASC + Triflex

                              Pozdrawiam Mirek!!

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez eaglemirek
                                Zamieszczone przez chaberr
                                Jakie dokładnie numery części znaczków na przód i tył są. Bo na allegro jest bałagan;/
                                - 5J0 853 621 A AUL - przód
                                - 5J0 853 621 AUL - tył
                                Te pasują do Octy 2011 FL Liftback?
                                Najnowszy polski VCDS - doświetlanie zakrętów, TPMS, staging i inne - kontakt PRIV - Łódź.

                                Komentarz


                                • arielcpu, Ja mam combi ale tył chyba ma ten sam rozmiar



                                  CB Harry II ASC + Triflex

                                  Pozdrawiam Mirek!!

                                  Komentarz


                                  • Dzięki eaglemirek. Może ktoś jeszcze potwierdzić numery logosów do Octy2 FL Liftback? :szeroki_usmiech


                                    Ok dogrzebałem się na poprzednich stronach tego wątku:

                                    Dla O2 FL liftback jest tak, jak skorygował namo:
                                    - 5J0 853 621 A AUL pasuje na tył (ma 80 mm)
                                    - 5J0 853 621 AUL pasuje na przód (ma 88 mm)
                                    Najnowszy polski VCDS - doświetlanie zakrętów, TPMS, staging i inne - kontakt PRIV - Łódź.

                                    Komentarz


                                    • Zamówiłem na allegro znaczek 88mm a przyszedł mi znaczek o kodzie 3V0 853 621 A. Jest wygięty i ma 90mm. Czy to podejdzie do O2 czy mam zwracać? Może ja źle mierzę, bo już drugi kupiłem niby do O2 i znowu 90mm zamiast 88. :evil:
                                      Moja skodzinka:
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87504

                                      Komentarz


                                      • xjakub post wyżej masz numery logo

                                        - 5J0 853 621 A AUL pasuje na tył (ma 80 mm)
                                        - 5J0 853 621 AUL pasuje na przód (ma 88 mm)

                                        Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                                        Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                                        Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez xjakub
                                          Zamówiłem na allegro znaczek 88mm a przyszedł mi znaczek o kodzie 3V0 853 621 A. Jest wygięty i ma 90mm. Czy to podejdzie do O2 czy mam zwracać? Może ja źle mierzę, bo już drugi kupiłem niby do O2 i znowu 90mm zamiast 88. :evil:
                                          ten 3V0 jest do O3 i jest za duży.


                                          Przód P&P: Link
                                          Przód po wyłamaniu bolców (takie też ktoś zakladał na forum): Link
                                          tu masz tył: Link
                                          SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                          ​​​
                                          Grzegorz

                                          Moja Ambitna Czarnula

                                          Komentarz


                                          • xjakub, nie prościej napisac dobosss19
                                            Na forum sprzedaje nowe kury
                                            Mój szatan

                                            Paweł

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Ciekavy
                                              xjakub, nie prościej napisac do bosss19
                                              Na forum sprzedaje nowe kury
                                              Ale to trzeba wiedzieć. :szeroki_usmiech
                                              SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                              ​​​
                                              Grzegorz

                                              Moja Ambitna Czarnula

                                              Komentarz


                                              • georgg,
                                                Przód P&P: Link

                                                Ten dokładnie zamówiłem A przyszedł 90mm. Ale może ja jakoś dziwnie mierzę bo na moje oko mój na aucie ma identyczne wymiary. Aczkolwiek nr znaczka podałem wyżej, to jest z tej aukcji

                                                [ Dodano: Pią 18 Mar, 16 21:37 ]
                                                Pierwszy znaczek kupiłem właśnie w Chorzowie od kolegi boss19 (z posta OCP na facebooku) to również się okazał 90mm i do tego nie wygięty, więc zwróciłem.
                                                Chyba nie znajdę 88mm... Na aukcji allegro facet pisze wyraźnie że 88mm a mi przychodzi 90mm (zewnętrzna średnica) z numerem 3V0 853 621 A.

                                                Na pewno ten znaczek nie podejdzie? Mierzy się zewnętrzną średnicę, tak? Już z miarką poszedłem do auta i ten ori zielony na przód wygląda mi bardziej na 90mm niż 88 :evil: :evil: :evil:
                                                Moja skodzinka:
                                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87504

                                                Komentarz


                                                • zdjęcie pogladowe dla pytajacych o wielkość znaczka przedniego.

                                                  ]"]Error 404 - Zapodaj.net
                                                  SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                                  ​​​
                                                  Grzegorz

                                                  Moja Ambitna Czarnula

                                                  Komentarz


                                                  • [O2] Wymiana logo

                                                    Koledzy ze starego loga zeszła mi powłoka bezbarwna i nadszedł czas na wymianę loga na masce i klapie bagażnika.
                                                    Podpowiedzcie mi proszę jak się zabrać do demontażu loga tak żeby nic nie zepsuć?

                                                    Dodatkowo chciałem się zapytać jak sprawdzają się "zamienniki" dostępne na allegro? jest sens w nie się bawić?
                                                    konkretnie myślałem np o takim: Link

                                                    Z góry dzięki za pomoc i sorki za ewentualne powielenie tematu.
                                                    Moja Skodzina

                                                    Skoda Octavia II -
                                                    Opel Astra III -

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X