Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe logo Skoda

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez WM66
    Wszystko pasuje jak trzeba
    Do czarnego auta, moim zdaniem obowiazkowo takie logo

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Tippo
      Do czarnego auta, moim zdaniem obowiazkowo takie logo
      dokładnie

      Komentarz


      • Re: Nowe logo na kierownicy

        Zamieszczone przez siemi1
        Czy ktos z was kombinował z wymianą montażem loga /nakleji na kierownicy.
        Są jeszcze dwie opcje - wymiana całej kiery na nową, np od superbmana, i wtedy jest nowe logo >>> KLIK <<<. Tak jak napisal - kierownica możliwa do zamontowania ze zmianą poduszki powietrznej również do:
        Skody Octavii 2 FL
        Skody Superb 2 do 2013
        Fabii 2 FL do 2013
        oraz Octavii 2 TOUR

        Lub wymiana samego logo z poduszki z nowej kiery (tyle ze nie wiem czy mozna to dostac osobno bez poduszki i nie mierzylem srednicy)
        JEST >>> O2FL by Lockin

        BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
        BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
        BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
        BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

        Komentarz


        • Panowie kupiłem nowe logo do tyłu i przodu...próbowałem odkleić stare przy pomocy nitki(plecionki wędkarskiej), podważałem nożykiem, cienkim śrubokrętem. Nic nie pomaga, trzymają się dosłownie jak przyspawane

          Maci pomysł jak to odkleić?
          Moja FLka:

          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

          Komentarz


          • przednie jak dobrze żyłką przetniesz to samo odpadnie, przy tylnym trzeba się chwilkę pomęczyć, najlepiej naciąć w koło żyłką a następnie płaskim śrubokrętem podważyć nie uszkadzając oczywiście lakieru. Ja pod tylni delikatnie wsunąłem plastikową szpatułke do szpachli i potem śrubokrętem podważałem ( of cors między szpatułką a znaczkiem )
            Moja skodzinka o2
            Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

            Komentarz


            • Zamieszczone przez xcracer
              Panowie kupiłem nowe logo do tyłu i przodu...próbowałem odkleić stare przy pomocy nitki(plecionki wędkarskiej), podważałem nożykiem, cienkim śrubokrętem. Nic nie pomaga, trzymają się dosłownie jak przyspawane

              Maci pomysł jak to odkleić?
              wyłącz serce :wink: i siłowe rozwiązanie - tylko nie wyłączaj głowy aby lakieru nie uszkodzić :lol:
              Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

              => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
              => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
              => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
              "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

              Komentarz


              • Z przodu masz wtopiony plastik, trzeba podłubac troche nożykiem tyl powinien elegancko odejśc tylko masz 2 bolce centrujące wiec do okoła tego musisz. Wystaw samochód na słońce albo odgrzej suszarka/opalarka - musi zejsć.
                Spalanie - Motostat.pl
                Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                Sprzedam na OLX!!

                Komentarz


                • Dzięki Panowie . Auto grzeje się teraz na słońcu, o 12:30 będę miał przerwę i zrobię drugie podejście.

                  Wally ja do swojego auta zawsze podchodzę z sercem :-P
                  Moja FLka:

                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

                  Komentarz


                  • Dropbox - File Deleted - Simplify your life - tak wyglada przód po zdjęciu i wyczyszczeniu. ja użyłem linki metalowej cieniutkiej z powłoka plastikowa (żona miała na zbyciu 1m) i to sie nieźle sprawdziło.
                    Spalanie - Motostat.pl
                    Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                    Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                    Sprzedam na OLX!!

                    Komentarz


                    • Z tego co widzę, to macie młode auta. U mnie gdzie auto z 2007 roku przedni znaczek tak mocno się przywulkanizował, że odszedł razem z warstwą chromu która jest pod nim. Zniszczeń prawie żadnych nie ma, ale łatwo nie było!

                      Komentarz


                      • ja to robię plastikowym narzędziem do podważania tapicerki - 3 sekundy i logo nie ma - trzeba tylko uważać z przodu, bo ten chromik to jest ... żenująco słaby. Inna wada tego rozwiązania to, to że stare logo nadaje się na śmietnik bo jest zgięte z jednej strony. Nie mniej jednak sposób skuteczny i bezstresowy.
                        Pozdrawiam
                        Marcin

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Enriquez
                          ja to robię plastikowym narzędziem do podważania tapicerki - 3 sekundy i logo nie ma - trzeba tylko uważać z przodu, bo ten chromik to jest ... żenująco słaby. Inna wada tego rozwiązania to, to że stare logo nadaje się na śmietnik bo jest zgięte z jednej strony. Nie mniej jednak sposób skuteczny i bezstresowy.
                          Możesz zdradzić gdzie kupiłeś takie narzędzie? W moim tylnym znaczku pod tą zewnętrzną warstwę podeszła woda więc i tak nadaje się do wyrzucenia. Przedniego też raczej nie planuję już nigdzie wykorzystywać.

                          Jednak dopiero późnym popołudniem zabiorę się za wymianę...

                          [ Dodano: Pią 18 Kwi, 14 18:10 ]
                          Nowe emblematy zamontowane . Auto postało trochę na.słońcu, zastosowałem metodę siłową i poszło.
                          Moja FLka:

                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

                          Komentarz


                          • Link
                            Pozdrawiam
                            Marcin

                            Komentarz


                            • Panowie może ktoś zmierzyć suwmiarką emblemat pasujący do Octavii 2 na przód ?
                              Z tego co widzę tu w postach cześć ta ma numer katalogowy -
                              Nr:
                              5J0853621AUL
                              5JA853621AUL

                              a ja z uwagi na chwilowe podniecenie zakupiłem nr. 1ST853630A (wymiar +/- 89,6mm)
                              Przykładając "na oko" niby powinno pasować ale jeśli ma być jakaś wiocha to wolę to sprzedać póki nie używane i kupić kolejne.
                              Czy oprócz tych bolców z tyłu(które i tak należy wyłamać) coś jeszcze poza wielkością jest ważne przy prawidłowym dobraniu logo ???

                              Komentarz


                              • magdalena30, 88mm
                                Link
                                Link

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez mrfazi
                                  magdalena30, 88mm
                                  Link
                                  Link
                                  ale tyle to ja sobie sam znalazłem i wiem Pytam natomiast jaka różnica jest między tym co kupiłem a np. tymi co pokazałeś z aukcji. Czy różnica tych milimetrów jest na tyle ważna,że emblemat który kupiłem nie podejdzie ??

                                  Komentarz


                                  • magdalena30, tylko logo 5J0 853 621 AUL pasuje do grilla O2 P&P (bolce pasują w miejsce fabrycznych otworów). Pozostałe, tj. 5JA 853 621 AUL i 1ST 853 630 A AUL też będą pasować rozmiarem ale trzeba wyłamywać te bolce z tyłu.

                                    Komentarz


                                    • U mnie logo z przodu i tyłu już wymienione, użyłem opalarki, trzeba podgrzać klej, możecie delikatnie po każdym podgrzaniu złapać logo i na boki spróbować przekręcać je, po 5 min takiego podgrzewania powinno puścić.

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez bohen
                                        magdalena30, tylko logo 5J0 853 621 AUL pasuje do grilla O2 P&P (bolce pasują w miejsce fabrycznych otworów). Pozostałe, tj. 5JA 853 621 AUL i 1ST 853 630 A AUL też będą pasować rozmiarem ale trzeba wyłamywać te bolce z tyłu.
                                        i o to chodziło, dziękuję za pomoc.
                                        Wobec powyższego nie sprzedaję a po prostu wyłamię bolce.

                                        Komentarz


                                        • magdalena30,

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez PieTrzaK
                                            Zamieszczone przez siemi1
                                            Czy ktos z was kombinował z wymianą montażem loga /nakleji na kierownicy.
                                            Jakby ktoś coś wykombinował ze znaczkiem na kierze w O1 to też będę wdzięczny za info :wink:
                                            Czy ktoś zna odpowiedzieć na powyższe pytanie ? Zmieniam kierę na RS i poduszkę mam z seata także muszę zmienić logo i chciałbym założyć już nowe :twisted: ??

                                            Przednie i tylne logo jest już jasne :
                                            5J0853621AAUL
                                            5J0853621A


                                            Znalazłem aukcje kolegi z ukrainy.

                                            Link


                                            Czy ktoś kupował od niego ? Jak to wygląda ?

                                            Komentarz


                                            • Dzisiaj zakupiłem sobie nowe loga na kluczyki, i teraz potrzebuję pomocy: Jak i czym ściągnąć stare logo z kluczyka ?? Bo nie mam zielonego pojęcia czy trzeba może całkiem nową obudowę do kluczyka ??
                                              Załączone pliki
                                              Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
                                              Nowa Czarnulka O3 RS
                                              Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

                                              Komentarz


                                              • WM66, przemyśl sprawę bo to logo jest mniejsze i będzie widać śrubkę pod spodem. Chyba, że wcześniej coś podkleisz, pomalujesz...

                                                Stare jest aluminiowe. Ja dłubałem scyzorykiem. Próbowałem dookoła aż trafiłem na kawałek bez kleju i jakoś potem już poszło.
                                                obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                                                wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                                                Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                                                Komentarz


                                                • mamaj12, Hmmmm taka sprawa powiadasz. Jak mi się uda zerwać stare logo ( a nie idzie to łatwo ;/ ) to zobaczę jak to będzie na zapasowym kluczyku ( może coś podmaluję jak mówisz ). Dzięki za info

                                                  ps: nie ma takiej strasznej lipy :P Co prawda logo jest mniejsze niż stare, ale z daleka nie widać :P Teraz czas na głównym kluczyku

                                                  Jest ok
                                                  Załączone pliki
                                                  Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
                                                  Nowa Czarnulka O3 RS
                                                  Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez WM66
                                                    Dzisiaj zakupiłem sobie nowe loga na kluczyki
                                                    własnie takich szukałem, bo juz mi tylko na pilotach zostało zmienic. Ile sobie w ASO licza?
                                                    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X