Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe logo Skoda

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Panowie jak to jest, dzwonię do Skody na Gruchacza w Warszawie i koleś mi mówi że występuje jedynie w Etce kod 5J0 853 621 A AUL i to jest taka sama średnica na przód i na tył a kod 5J0 853 621 AUL w ogóle w Etce nie występuje. Nie wiedza kolesia czy ja coś źle podaje?

    Komentarz


    • w ifi jest wyszczególnione, a same emblematy nie są takie same. Mają różne wymiary i jedno jest bardziej zagięte (to z maski)

      Komentarz


      • Czyli standard ASO nie wiem co sprzedaje. No cóż podjadę do innego.

        Komentarz


        • swoją drogą ile wołali?

          Komentarz


          • 79 zł i chyba 15% dla OCP rabatu, więc tak sobie

            Komentarz


            • Moje małe foto na temat nowego logo na skodzie

              ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs

              Komentarz


              • Powiedzcie mi proszę które znaczki podejdą do OII RS kombi 2008 rok przed FL ? Czytam ten temat 2 razy i sam już nie wiem czy wybrałem dobre numery.

                Przód : 1ST853601AAUL 88mm
                Tył : 5J0853621AAUL 80mm

                Będą ok ?
                Życie jest usłane różami, ale nie ma róży bez kolcy...

                Komentarz


                • 5J0 853 621 A AUL ma 80 mm i jest na tyło, klapy w FL i przed są takie same więc będzie pasował.

                  O ile średnica w grilu przed FL jest taka sama jak po to 5J0 853 621 AUL który ma 88 mm będzie pasował.

                  Komentarz


                  • Ok, to tył już mam pewny. A przód nie ma czasem inaczej rozmieszczonych bolców mocujących ?
                    Życie jest usłane różami, ale nie ma róży bez kolcy...

                    Komentarz


                    • Wersja z citigo miała inaczej bolce, ten co ja napisałem jest dedykowany do octavek.

                      Komentarz


                      • Skontaktowałem się z firmą handlującą nowymi częściami do Skody, która robiła już kilka takich podmianek.

                        Do OII przed FL podejdą te:
                        Logo na przód 1ST853601AAUL - trzeba jedynie odciąć bolce mocujące.
                        Logo na tył 5J0853621AAUL - pasuje "plug and play"
                        Życie jest usłane różami, ale nie ma róży bez kolcy...

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez BARTIG
                          Skontaktowałem się z firmą handlującą nowymi częściami do Skody, która robiła już kilka takich podmianek.

                          Do OII przed FL podejdą te:
                          Logo na przód 1ST853601AAUL - trzeba jedynie odciąć bolce mocujące.
                          Logo na tył 5J0853621AAUL - pasuje "plug and play"
                          Dokładnie takie montowałem u siebie w kombi 2 FL.
                          Jak to wygląda, możesz zobaczyc w temacie o moim aucie.
                          Forum - Octavia Club Polska
                          PS. Te bolce odskakuja od delikatnego pukniecia :-)

                          Komentarz


                          • problem rozwiązany - do OII i OII FL podchodzą te same loga

                            Znalazłem ori przód za 45zł i tył za 55zł, także niedługo już je dostanę. Będą pięknie pasowały do białego lakieru

                            [ Dodano: Sro 15 Sty, 14 12:37 ]
                            Trochę czasu minęło, ale przesyłam zdjęcia z montażu:
                            Z tyłem nie było problemu, natomiast z przodu musiałem usunąć stary klej.

                            potwierdzam, że do OII kombi przed FL pasują te:
                            Logo na przód 1ST853601AAUL - trzeba jedynie odciąć bolce mocujące.
                            Logo na tył 5J0853621AAUL - pasuje "plug and play"
                            Załączone pliki
                            Życie jest usłane różami, ale nie ma róży bez kolcy...

                            Komentarz


                            • Loga ładne (a do zdjęć auta nie umył :wink: ).
                              Fajna stronka

                              Komentarz


                              • Białe auto + nowa kura
                                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                przedstawiam smerfetke

                                Komentarz


                                • Borsuk2, była chwilowa przerwa w opadach deszczu i za chwilę znowu lało więc się nie opłacało
                                  2.0-16v Michał, na lato planuje też czarno srebrne felgi więc całość będzie wyglądała elegancko
                                  Życie jest usłane różami, ale nie ma róży bez kolcy...

                                  Komentarz


                                  • Naczytałem się o tych nowych emblematach Skody, ale już wcześniej przyszła mi myśl żeby sobie założyć nowe. Rozmiary i symbole są już znane. Czy ktoś może napisać jak zerwać stare logo? Tylne jak rozumiem jest na dwa uchwyty i wchodzą na klik. Jak jednak wyjąć stare logo, czym podważyć żeby przy brzegu lakieru nie uszkodzić? No i jak ściągaliście znaczek z przodu?
                                    Dzięki z góry. Pozdrawiam.

                                    Komentarz


                                    • lesstar, metodą na sznurek, nitkę albo żyłkę Wciskasz delikatnie pod krawędź znaczka i ciągnąc w dół ruszaj na boki jak byś odcinał :idea: Potem z dołu do góry i z lewej do prawej
                                      Spalanie śr. 6,2 ON Soft Made by Tune-Up

                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=66476

                                      Komentarz


                                      • sziaba, i to cała filozofia . Dobrze jeszcze jest podgrzac starego kuraka :wink:
                                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                        przedstawiam smerfetke

                                        Komentarz


                                        • a jak wyjąć ten znaczek z tyłu na klapie podważyć czymś ? (octabia 1 )trzeba coś piłować ? bo jak słyszałem tutaj mają dodatkowo bolce ?pomożecie ?

                                          Komentarz


                                          • Tak samo nitka i naprzod
                                            "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                            Komentarz


                                            • Ja sciagalem podgrzewajac opalarka. Przod potem wystarczylo lekko wypchnac od srodka, a tyl podwazylem odblaskowym miekkim misiem ktorego mialem pod reka i po prostu pociagnalem :lol:

                                              Komentarz


                                              • co to znaczy miękkim misiem ? a potem trzeba coś piłować ? (bo widziałem na allegro,że te znaczki mają jeszcze taki tulejki plastikowe od spodu

                                                Komentarz


                                                • Mam i ja nowe kuraki Dzisiaj zakupione w ASO za 121 zł Czekam jeszcze na nowe napisy SKODA + OCTAVIA + 2x nowy znaczek RS Dodam fotecki jak wszystko będzie na czarnulce
                                                  Logo na przód 1ST853601AAUL
                                                  Logo na tył 5J0853621AAUL
                                                  Załączone pliki
                                                  Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
                                                  Nowa Czarnulka O3 RS
                                                  Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

                                                  Komentarz


                                                  • a do octavi 1 tez pasują ?

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X