Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe logo Skoda

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nowe logo Skoda

    Strony nie znaleziono - Babol.pl :lol:

  • #2
    Nowe logo Skoda

    Nie wiem jak Wy ale ja mam chrapkę na to nowe logo Skody.
    Ciekawe czy będzie pasowało. Będą już to mieli w ASO?



    Poduszka idento jak w Octavi, pewno będzie trzeba kupić całą poduszkę.

    Komentarz


    • #3
      Forum - Octavia Club Polska
      Temat wałkowany, nawet były próby produkcji. Szukajka nie gryzie.

      Komentarz


      • #4
        lepszy oryginał

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez namo
          lepszy oryginał
          znaczki pewnie pojawia sie zaraz jak wejda pierwsze auta do sprzedaży, ciekawe czy srednica tych znaczków jest identyczna jak w starych?
          superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

          poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

          Komentarz


          • #6
            Niech mi ktoś powie, znaczek na poduszce powietrznej jest przykręcony, zatrzaśnięty czy przyklejony? A ten z przodu i z tyłu samochodu?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez namo
              A ten z przodu i z tyłu samochodu?
              w O1 ten z przodu ma takie dwa bolce z tyłu by go we właściwym miejscu umiejscowić, a tak to jest przyklejony na taśmie dwustronnej. Z tego co pamiętam ten mój miał jeszcze przytopione bolce z tyłu ramki grilla by sie lepiej trzymać :wink:

              W tej aukcji masz zdjęcia na których to ładnie widać:
              Link
              Moje MU: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=586830#586830
              6n leichtwagen: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=886072#886072
              Rozpórki, mocowania foteli: http://gorny-sport.pl/

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez namo
                Niech mi ktoś powie, znaczek na poduszce powietrznej jest przykręcony,
                namo, przyklejony

                Zamieszczone przez namo
                A ten z przodu i z tyłu samochodu?
                przyklejony na taśmę i ma dwa bolce wyrównawcze
                "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Komentarz


                • #9
                  Dzięki Biszczu, no to tylko czekać aż pojawią się na częściach zamiennych w ASO :-)

                  Jeżeli rozmiar będzie ten sam, taśma dwustronna 3M i nowe logo będzie :-)

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez namo
                    Poduszka idento jak w Octavi, pewno będzie trzeba kupić całą poduszkę.
                    ... albo wymienić zaślepke - szukaj manuala kolegi Koleś - ja zyskałem "srebrny uśmiech" :szeroki_usmiech

                    >> klik <<
                    OII sprzedana


                    Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

                    Komentarz


                    • #11
                      To zdjęcie prezentuje że logo na poduszce jest tylko przyklejone.



                      Czyli wystarczy nóż kuchenny i loga nie ma.

                      Komentarz


                      • #12
                        W ETKA 7.3 z updatem 411 dla Skody nie ma nic jeszcze o nowym modelu.
                        http://chomikuj.pl/lusob/VCDS
                        Trochę plików do VCDS, zapraszam

                        Komentarz


                        • #13
                          miejmy nadzieję że rozmiary nowych logo będą pasowały do O2FL

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez namo
                            To zdjęcie prezentuje że logo na poduszce jest tylko przyklejone.

                            Obrazek

                            Czyli wystarczy nóż kuchenny i loga nie ma.

                            No właśnie nie całkiem masz rację. Logo na zaślepce poduszki jest wtopione w materiał i każda próba jego demontażu kończy się uszkodzeniem zaślepki poduszki. Na foto widać takie cztery "łapki" oblane plastikiem. To są właśnie łapki znaczka, które przechodzą przez zaślepkę i są zagięte do środka. Sam znaczek jest tylko cieniutką jak pazłotko blaszką aluminiową, żeby nie stanowił zagrożenia przy odpale poduchy. Więc trzeba będzie raczej zmieniać całą zaślepkę poduszki, bo znaczka nie da się wyjąć bez zniszczenia zaślepki. A już na pewno nie da się założyć nowego tak jak oryginał. Zresztą pewnie nie będzie możliwości kupna takiego znaczka. Będą tylko te przyklejane na maskę przednią i tylną.
                            Alfee
                            Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
                            Kawasaki ER5 :-)

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez alfee
                              Więc trzeba będzie raczej zmieniać całą zaślepkę poduszki, bo znaczka nie da się wyjąć bez zniszczenia zaślepki.
                              ciekawe czy Citigo będzie miało zaślepkę z chromowanym "uśmieszkiem"

                              [ Dodano: Wto 04 Paź, 11 13:01 ]
                              źródło: http://moto.onet.pl/1650573,1,,artykul.html?node=16

                              Kod:
                              Skoda Citigo wejdzie do salonów jeszcze w tym roku, ale tylko w Czechach. Mieszkańcy pozostałych krajów poczekają natomiast do połowy 2012 roku.
                              No to po znaczki jeszcze w tym roku do pepików :-)

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez namo
                                Nie wiem jak Wy ale ja mam chrapkę na to nowe logo Skody.
                                Eeeee, jakie ono tam nowe. Takie logo od 20 lat mam na Skodzie Favorit. :lol:
                                No może tylko nie jest chromowane, a bardzo ładne srebrne. :P
                                Fajna stronka

                                Komentarz


                                • #17
                                  Borsuk2, a ja mam w Oci :lol: też mi się właśnie wydaje że to żadna nowość :lol:
                                  wracają do starego emblematu :lol:
                                  tyle że chrom :P
                                  :twisted: mała czarna :twisted:

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Piratka, osobiście stary emblemat też mi się lepiej podoba. Jak teraz zrobią go w chromie, to będzie cacy. :lol:
                                    Fajna stronka

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Coś wiadomo na temat nowego logo, wydaje m i się że takie widziałem na alledrogo, ale dziś nie mogę tego znaleźć...

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Tu masz wstępny projekt nowego logo z nierdzewki. Akcja utknęła z baraku czasu.
                                        Załączone pliki

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez natash
                                          Coś wiadomo na temat nowego logo, wydaje m i się że takie widziałem na alledrogo, ale dziś nie mogę tego znaleźć...
                                          na bank nie widziałeś nowego logo na allegro, tylko zapewne stare z Favorit. Nowe logo dostępne będzie dopiero z City. Trochę trzeba będzie poczekać,żeby kupić nowe logo
                                          "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez Biszczu
                                            Trochę trzeba będzie poczekać,żeby kupić nowe logo
                                            Chyba trochę więcej niż "Trochę". Pierwsze Citigo zjechały z taśmy ze starym logo :-(

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              no coś muszą zrobić ze starym :P
                                              "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zapodałem panowie update etka 7.3 do skody 416 i już jest model Citygo.

                                                1ST853601 <- numer loga z przodu maski :diabelski_usmiech

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  1ST853601 <- numer loga z przodu maski
                                                  Jakie ma wymiary?

                                                  Ucieszyłem się jak znalazłem to zdjęcie na FB.

                                                  [ Dodano: Pią 04 Lis, 11 11:27 ]
                                                  chyba pojadę do Czech na weekend ze śrubokrętem :-)
                                                  Załączone pliki

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X