Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ALUFELGI DO O3

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    pebe, Dzieki za linka! Felgi i tak juz zamowione wczoraj wieczorem, po prostu beda odsuniete o 5mm od zawieszenia i zarazem o 5mm bardziej beda "wystawac".. Mam nadzieje ze w razie potrzeby lancuchy sie na nie zmieszcza, choc poki co licze ze nie beda potrzebne.. Czas pokaze

    Troche mnie zbily z tropu te Twoje 8calowe, ale jak sprawdzilem to Pegasus tez jest 7x17 i na nich mam latem 225/45, wiec przy takim samym efekcie nie bedzie zle - owszem, mozna by brac 7,5cala, ale moze i lepiej na zime ze guma bedzie ciut bardziej wystawac i szlag nie trafi felgi w miescie tak szybko.

    Moja O3 RS

    Komentarz


    • #77
      Masz rację
      Ja trochę zaryzykowałem (można tak napisać), ale mam nadzieję, że będzie GIT.

      Oby Ci się sprawowały i wyglądały be zarzutów:]

      Komentarz


      • #78
        Jak teraz pomyslalem to moglem brac 7.5x17 jednak i by troche ladniej wygladaly pewnie.... No ale trudno, felunie zamowione, lepiej by ciut gorzej wygladaly niz tuz po odbiorze auta pojechac i zaliczyc zonka, ze felga gdzies obciera/nie pasuje i jest duzy problem, bo na letnich to srednio w obecna pogode jezdzic..

        Moja O3 RS

        Komentarz


        • #79
          Tutaj była fajna okazja na 18" Turini:

          http://olx.pl/oferta/alufelgi-18-cal...5-ID7WcFz.html
          Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

          Komentarz


          • #80
            Za nim się przywitam w showroom (we wtorek 30.12 odbiór auta) to mam małe pytanko, czy ktoś się orientuje gdzie można dostać (o ile w ogóle) felgi do RS 19'' Extreme?

            Komentarz


            • #81
              Kubex83, kiedys były w ofercie, potem wycofali - nie wiadomo do konca czemu. Obecnie zostaje szukac po allegro albo innych portalach tego typu, bo w oficjalnej ofercie nie ma juz.

              Moja O3 RS

              Komentarz


              • #82
                Na allegro i tego typu podobnych szukałem i niestety nie ma. Wesołych Świąt!

                Komentarz


                • #83
                  Coś słabo szukałeś. Tutaj są tylko cena jest z kosmosu.
                  http://olx.pl/oferta/oryginalne-alu-...5-ID89XMD.html
                  Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

                  Komentarz


                  • #84
                    404 - Page not found / Nenalezeno - agtparts

                    Komentarz


                    • #85
                      sebkoch, "te" widziałem, ale po pierwsze tak jak mówisz cena z kosmosu, a po drugie używane - z całym szacunkiem do wystawiającego ale jak mam wydać 5k na felgi to muszą być w kartonie
                      Grew, braki w magazynie

                      Komentarz


                      • #86
                        Kubex83, Nie idzie ich zamówić?

                        Komentarz


                        • #87
                          Ja takiej opcji na tej stronie nie widzę..

                          Komentarz


                          • #88
                            Nie chcę być złośliwy ale jak czytam takie "coś" to =załamka .Jak nie idzie zamówić na stronie to znaczy że nie można?a od czego jest"kontakt "może wystarczy wysłać maila i zapytać czy są ,będą dostępne?

                            Komentarz


                            • #89
                              "kolego" Grew, pisząc moje dwa ostatnie posty opisałem sytuacje która ma obecnie miejsce - nie ma ich na magazynie a przy produkcie nie ma możliwości "wrzucenia" artykułów do koszyka, ot całe to "coś". Ciesze mnie jednak fakt że jesteś na forum - będę pewnie mógł wykorzystać Twoją bystrość w przyszłości..

                              Komentarz


                              • #90
                                "kolego"Kubex83, że nie ma ich w magazynie to nie znaczy że nie mogą ich specjalnie dla Ciebie zamówić żeby były na magazynie i żebyś mógł sobie kliknąć "zamawiam".Cieszę się że korzystasz z mojej bystrości i mam nadzieję że wysłałeś maila z zapytaniem czy mają możliwość ich zamówienia do...magazynu.
                                Jednak jakbyś nie był w stanie wykorzystać google to proszę bardzo:

                                škoda xtrem ••• bazáro–hľadač ••• Flanger.sk

                                Seite wurde nicht gefunden. - Ford Ebbinghaus

                                [ Dodano: Pią 06 Mar, 15 02:06 ]
                                Troszkę z opóźnieniem (nie sprawdzałem poczty) ale jakby ktoś był zainteresowany to dostałem wiadomość że są dostępne od 1 lutego:
                                Link

                                Komentarz


                                • #91
                                  xtreme na handel
                                  kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                  SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    Nowych 18" Alaris nikt nie chce?
                                    Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      LUKI, cena spadła

                                      Link

                                      Link

                                      a tu od innego klienta

                                      Link


                                      .................................
                                      pozdrawiam Adam
                                      Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


                                      Spontany Katowickie

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        Ja na swoje Gemini polowałem przez pół roku, aby zakupić je w atrakcyjnej cenie i się znaleść je we wrześniu za 2400 pln (nówki), a dopiero w styczniu kupiłem oponki Uniryal Rainsport 3 i cały nowy komplet wyszedł mnie 3600pln, więc cene uważam za bardo atrakcyjną, jednak miałem na to sporo czasu i cierpliwości, aby nie przepłacić.

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          Ja swoje ALARIS kupiłem przez alle.... w ASO Wieliczka, cena tańsza o 200 zł brutto/szt. Przesiadka z 215/45/r17 na katalogowe 225/40/r18 jeśli chodzi o komfort jazdy okazał się nie tak straszny. BTW jest może ktoś chętny na prawie nowe (980 km przebiegu) opony letnie Michelin Primacy HP 225/45/17 ?

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            Zamieszczone przez LUKI
                                            xtreme na handel
                                            Wg mnie przyzwoita cena, szkoda że za dużo kombinowania ze sprzedażą obecnie posiadanych 18 (i pewnie za duża strata przy sprzedaży).
                                            "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              Ja natomiast nie czaję ludzi kupujących używane 18" gemini z oponami po 4500 zł i wyżej.

                                              Same felgi antracyt lub czarne bez większych problemów kupuje się z 15% rabatem w skodzie i wychodzi po 816 zł/szt. Co daje jakieś 3264 zł za NOWE felgi, dobór opon to już inna kwestia ale raczej można się z takim kompletem zmieścić w 4800 zł...
                                              Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                Zamieszczone przez sebkoch
                                                Nowych 18" Alaris nikt nie chce?
                                                Pisałem Ci już dobry miesiąc temu na priw, że jakbyś się zdecydował felgi i opony sprzedać oddzielnie, to jestem chętny do rozmowy o alusach :diabelski_usmiech
                                                Podobają mi się bardziej od 18" Golus, jakie mam teraz. Chce ktoś kupić? :twisted:
                                                Pozdro

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  Z chęcią tylko znajdź mi chętnego na same opony, im więcej ta osoba zapłaci za opony tym Ty mniej za felgi :P
                                                  Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

                                                  Komentarz


                                                  • Panowie, czy to są legi made in ChRL? Producent to niby RacingLine

                                                    Rozmiar 16 cali,
                                                    Link
                                                    Link

                                                    Pierwsze przypominają Golusy 18", drugie Minorisy 16"
                                                    Co mi sie nie zgadza to ET. Oryginalnie przy 16 jest ET 46, te mają 45
                                                    Poza tym jak dla 16" wszytko jest ok, 5x112, 6,5 x 16

                                                    Jeszcze takie pytanie. Czy przy ubezpieczeniu AC w razie jakies szkody, ubezpieczyciel szukając sposobu na wymiganie sie od płacenie moze zarzucić, ze zalozone felgi nie mają rozmiaru który np. przewiduje producent dla danego modelu samochodu?
                                                    W konkretnym przypadku chodzi mi o osadzenie ET.

                                                    Przykładowo:
                                                    Error 404

                                                    dla silnika 1,4 Tsi CHPA, opony 205/55 R16 ,6,5 ET=46?

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X