Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ALUFELGI DO O3

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Alex.under, turini sa super Choc sam smigam na Gemini i tez nie narzekam na wyglad.. Bardziej bym to ograniczył do tego, co jest dostepne na rynku w sensownej cenie - nie mowie o chinczykach oczywiscie.

    Grafitowe tez fajnie wygladaja, zalezy co kto woli.. Szczegolnie ze nie widac na nich tak brudu - stad mam na zime w 17'

    Moja O3 RS

    Komentarz


    • Do bialego tylko czarne. Turini mi sie bardziej podobaja.

      Gemini sprzedalem i kupilem inne, znow czarne.

      Turini mam nadal, ale ja mam Szary-Quarz. :P
      Moja RS Combi

      Komentarz


      • Nie ma takiego koloru...
        czarna metalic matowa
        biała
        srebrna
        Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

        Komentarz


        • sebkoch, ale on auto ma szary kwarc
          "k..., aleś pan tu bestię postawił"

          Komentarz


          • Ok, nie zrozumiałem wypowiedzi... ops:

            Tak czy siak czarne turini pasują idealnie do białych O3 no i ja bym je też założył do czerwonego i niebieskiego z czarnymi dodatkami.
            Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

            Komentarz


            • No wlasnie to mialem na mysli.

              Do bialego, czerwonego i szarego jak najbardziej czarne felgi. :szeroki_usmiech
              Moja RS Combi

              Komentarz


              • Bzdura ja mam czerwoną octavię i pasują srebrne alusy.

                Komentarz


                • Witam.
                  Panowie nosze sie z zamiarem kupna Gemini 18". Glownie jezdze za granica ale w Polsce bywam 5-6x w roku. Mozecie mi napisac Wasze wrazenia z jazdy na 18-tkach. Jak komfort, spalanie w porownaniu do 16"

                  Komentarz


                  • beton99, Spalanie wzgledem 17 kolo 0,3-0,5l w gore. 16 nie zmieszcze, wiec nie wiem, ale sadze ze sumarycznie nawe z 0,7-0,8l wiecej bedzie porownujac 16 do 18.
                    Jak okazyjnie po PL i raczej jakimis przelotowkami to nie bedzie wiekszych problemow na Gemini - mam je na lato i latam glownie Niemcy + polskie autostrady/krajowki w dobrym stanie. Czasem sie zdarza dziurawe drogi + miasto, ale jest tego mało. Komfort - pojecie wzgledne, jak dla mnie ok.

                    Moja O3 RS

                    Komentarz


                    • Ok dzieki

                      Komentarz


                      • Witam. Podepnę się jeśli można. Czy moglibyście fachowcy podpowiedzieć czy to coś warteOgłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl czy lepiej iść w oryginał - Link
                        Sorki nie mogę normalnie linków wrzucić.
                        O3 srebrna

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez vaper76
                          Ups, mamy problem..html#e4a5f6a224
                          kupa z włosem
                          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez vaper76
                            Witam. Podepnę się jeśli można. Czy moglibyście fachowcy podpowiedzieć czy to coś warteOgłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl czy lepiej iść w oryginał - Link
                            Sorki nie mogę normalnie linków wrzucić.
                            O3 srebrna
                            chińczyka bym nie kupił, bo nie wiadomo z czego to zrobione - takie moje zdanie. Oryginały z drugiego linka widziałem raz na O3 i do mnie nie przemawiają.
                            Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                            Komentarz


                            • Podziękował, czyli szukam dalej czegoś do 2 klocków.

                              Komentarz


                              • A może takie - Link
                                OEM Skody od dealera.
                                Rafał

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Milord
                                  A może takie - Link
                                  OEM Skody od dealera.
                                  Dzięki serdeczne. Nie wiem dlaczego nie trafiłem na nie na alledrogo, choć od kilku dni ciągle wersję. Jutro tam dzwonię żeby je zaraz wysłali bo w niedzielę na urlop śmigam.

                                  Komentarz


                                  • Prawdopodobnie będę chciał kupić na przyszły rok felgi 18", model ten sam co obecne 16" ATS Antares Black. W sprzedaży 18" są niestety (a może i nie) tylko o szerokości 8 cali. Według Alloy Wheel and Tyre Fitment Calculator. Offset, Tyre Stretch and Speedo Error | Will They Fit felgi te z ET 47 będą wchodzić do środka bardziej o 2,3 mm i wystawać na zewnątrz bardziej o 10,4 mm w porównaniu do oryginalnych Skoda Turini 18" ET 51.

                                    Czy wartość ta jest bezpieczna/komfortowa? Nie zamierzam zakładać żadnych dystansów ani robić tzw. gleby.
                                    Czy opona 225 lepiej wygląda na 7,5 czy 8 cali ?


                                    Skoda Octavia III 1.4 TSI CZDA Topaz

                                    Komentarz


                                    • Ja mam teraz 8 calową felgę z ET44 założyłem do tego opony 225, żeby mniejsze opory toczenia były. Jak dla mnie wygląda dużo lepiej i jeździ się też całkiem dobrze.

                                      Komentarz


                                      • Możesz wrzucić jakieś fotki ? Te 1ET różnicy powoduje że Twoje są w środku o 0,7mm na zewnątrz a moje o 0,3 mm do wewnątrz w porównaniu z serią.


                                        Skoda Octavia III 1.4 TSI CZDA Topaz

                                        Komentarz


                                        • Reidak bedzie na pewno pasowac. Choc duza felga bez obnizenia tak sobie wyglada.

                                          Ja mam 8,5 ET 45 i do tego 235/35/19 plus dystans na tyl 10mm x2. Na 8 mozesz smialo zalozyc 225/40
                                          Moja RS Combi

                                          Komentarz


                                          • Nie obniżam. To jednak samochód do jazdy na co dzień + rodzinka. Bolidu z niego nie zrobię.


                                            Skoda Octavia III 1.4 TSI CZDA Topaz

                                            Komentarz


                                            • Witajcie, wiem ze odkop ale jak jest taki temat to się go trzymajmy. Jako ze kolka przełożyłem już na letnie to czas zamienić stalówki na zimę na jakieś Alu i tu moje pytanko czy felgi 16" ET40 7,0J 5x112 będą pasowały do O3 kombi?

                                              имплантация зубов киев

                                              Komentarz

                                              POWRÓT NA GÓRĘ
                                              Pracuję...
                                              X