Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kamera Cofania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    rrobert, jesteś super!!! Kable wchodzą w skład tej części 5Q0980121F czy osobno? Jakie numery miałby cały zestaw jeśli mogę prosić?

    Komentarz


    • #77
      kabel jest dzielony na dwie części - jedna w wiązce tylnej klapy a druga w instalacji wnętrza

      lepiej kupić kabel 5m z końcówką fakra do kamery i podpiąć do złącza radia 2x6pin niebieskie na piny 6 i 12 ale gdzie masa a gdzie sygnał tego jeszcze nie wiem

      Komentarz


      • #78
        Czy ktoś próbował może takiego rozwiązania dla O1?
        Link
        lub zna rozsądną alternatywę dla sprawdzonej kamerki + ekranik?

        Komentarz


        • #79
          W dziale O1 podobno ten problem rozwiązali.
          Była - Octavia 1 1.9 TDI 90KM Przebiegła 240KKM. Średnio 20KKM rocznie (12 lat)
          Jest - Octavia 3 Elegance 1.4 TSI 103KW(140KM)(6)(szary metal)+ amazing+dynamic(kiera wielofunkc.)+chrom+drive setup+areo+maxi-dot kolor+gsm+life plus+alarm + masę duperelek
          Moja szara myszka - Octavia 3
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...303773#1303773

          Komentarz


          • #80
            O3 to inna maszyna - jak szukałem rozwiązań pod O3 to często te pod O2 nie działały

            Jak masz Bolero to musisz kupić monitorek - albo zmaówić kamerkę, bo chyba już jest; z 1000 zł kosztuje - i wtedy podobno na Bolero nawet odpalisz

            Komentarz


            • #81
              Sebastian75, tu masz instrukcje krok po kroku jak i co zainstalowac i podlaczyc, dziala na bolero.
              Jeden minus ze po rusku
              Black magic

              Komentarz


              • #82
                greg505, dodaj jeszcze link :P

                Komentarz


                • #83
                  No tak :lol:
                  403 — Доступ запрещён
                  Black magic

                  Komentarz


                  • #84
                    Nieźle...

                    Ja teraz szukam rozwiązania na zrobienie Mirrora - chcę obraz z komórki wrzucić na Bolero.

                    Komentarz


                    • #85
                      Ja dostałem odpowiedź z SAP że od czerwca 2015 ma pojawić się Mirro Link w SKodzie. Szczegółów na razie brak. Zooooooooobaczymy :!: :!: :!:
                      O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
                      -----------------------------------------------------
                      Moja eReSka

                      Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

                      Komentarz


                      • #86
                        A nie wiesz, kiedy będzie w nowym Passacie?

                        Komentarz


                        • #87
                          Czyli pewnie pojawi sie w MY2016 dopier... Zostaje poczekac i miec nadzieje ze da sie to zrobic upgradem softu w navi.. Jak dobrze pomeczyc, to pewnie da sie w ramach gwarancji zrobic w salonie :diabelski_usmiech

                          Moja O3 RS

                          Komentarz


                          • #88
                            Zapytałem w salonie, w którym odbierałem RS'kę - czy mogą dodać mi fabryczną kamerę cofania - otrzymałem odpowiedź, że Skoda na razie nie przewiduje takich operacji i żeby pytać za pół roku :?
                            --
                            pozdrawiam, Vertigo

                            Komentarz


                            • #89
                              Ja wybieram się zobaczyć nowego Passata - może ten w Krakowie będzie miał kamerkę, to obczaję temat

                              Do tej pory nie używałem, więc ... nie wiem, co tracę

                              Komentarz


                              • #90
                                Jak będzie niedroga to można brać, natomiast jej przydatność w praktyce - jak się ma przyczepę i haka to można precyzyjnie podjechać. Przy parkowaniu natomiast lepiej patrzeć naokoło niż w ekran. Takie mam wnioski po trzech dniach używania tego u siebie.
                                Pozdrawiam
                                Marcin

                                Komentarz


                                • #91
                                  Ja mając zwykłe czujniki praktycznie się nie odwracam, więc kamerę bym przytulił chętnie - będę pytał za pół roku zatem w serwisie.
                                  "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    ciekawe, czy do używanej o3 da się dołożyć - pewnie nie
                                    Pozdrawiam
                                    Marcin

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      No właśnie - na razie nie można, a za jakiś czas - może...
                                      --
                                      pozdrawiam, Vertigo

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        Kamera cofania pojawiła się w konfiguratorze OIII już jakiś czas temu, koszt 1100 zł - nie ma tragedii, ale cena wręcz podejrzana, więc spodziewam się jakiegoś badziewia raczej :-( W każdym bądź razie zamówiłem do swojej, którą odbieram pod koniec lutego, więc podzielę się wrażeniami.

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          goncjusz,

                                          no i jak kamerka?

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            Zamieszczone przez Sebastian75
                                            goncjusz,

                                            no i jak kamerka?
                                            nie odebrałem ostatecznie tej Skody, pomyłka dealera w zamówieniu, wziąłem ostatecznie Superba bez kamerki

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              Dzięki za info !

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                Ja używam kamery od 5 lat. Cenię możliwość podjechania na cm.

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  Witam
                                                  Panowie gdzie w Warszawie lub okolicach można zrobić kodowanie?

                                                  Komentarz


                                                  • Ja zamówiłem RS-a z kamerą cofania. Odebrałem 1 lipca i ku mojemu zdziwieniu linie pomocnicze przy pakowaniu nie ruszają się gdy kręcę kierownicą.
                                                    Na filmiku znalezionym w sieci ewidentnie są ruchome:


                                                    Ktoś może wie jak to zakodować i czemu u mnie seryjnie tego niema?

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X