Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kamera Cofania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jeżeli się nie ruszają, to masz kamerę w wersji "LOW" bez dodatkowego sterownika i nic z tym nie zrobisz.
    Pozdrawiam
    Marcin

    Komentarz


    • Bandini,

      a co mówi dealer?

      Komentarz


      • Nie pytałem dilera, bo nie było opcji do wyboru "low" czy "high" :shock:
        W konfiguratorze była tylko jedna kamera cofania.
        Jak będę na wymianie oleju to zapytam o co camon...

        Komentarz


        • W RS-ce kamera LOW?

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Enriquez
            Jeżeli się nie ruszają, to masz kamerę w wersji "LOW" bez dodatkowego sterownika i nic z tym nie zrobisz.
            Takowy sterownik można tak poprostu zamówić, wymienić i linie będą ruchome?

            Czy to już amen w pacierzu i tak musi zostać?
            Ma ktoś z was ory kamerę fabrycznie montowaną?

            [ Dodano: Pon 27 Lip, 15 12:59 ]
            Zamieszczone przez namo
            W RS-ce kamera LOW?
            Też jestem w szoku, że w RS-ce może być coś "low" :cry:

            Przecież to flagowiec Skody

            Komentarz


            • Zamieszczone przez greg505
              Czy komuś z was sie udało?

              Komentarz


              • Nie ma sie co pytac dilera, bo tak jest. Nie ma innej kamerki do Octavi, tylko nieruchoma. Trzeba dolozyc sterownik i kamere high. Drogo.
                Moja RS Combi

                Komentarz


                • Zaczynają mnie męczyć te ograniczenia. RS będzie trzeba kiedyś zmienić, ale na coś wyżej pozycjonowanego niż Skoda

                  Komentarz


                  • Trudno musimy to jakoś przełknąć, że mamy Skody a nie Audi.
                    Z drugiej strony pięć lat temu nawet bym nie pomyślał o Skodzie, a dziś zamówiłem, odebrałem i jestem bardzo zadowolony. Pamiętajmy, że nie można mieć wszystkiego...
                    Z czasem się graty dołoży biedzie git ;-)

                    [ Dodano: Wto 28 Lip, 15 23:08 ]
                    Zamieszczone przez Hubee
                    Nie ma sie co pytac dilera, bo tak jest. Nie ma innej kamerki do Octavi, tylko nieruchoma. Trzeba dolozyc sterownik i kamere high. Drogo.
                    Zamówiłeś RS-a w marcu i jeszcze nie odebrałeś. Ja mojego zamówiłem w połowie kwietnia i przyjechał do dilera już 19 czerwca.
                    Długo każą czekać...

                    Komentarz


                    • Ciekaw jestem, czy nie jest całkowicie przypadkiem tak, że kamera daje obraz nieruchomy, natomiast radio nakłada na niego ruchome linie. W sumie przy parktronicu linie się jednak wyświetlają. I w takim przypadku byłaby to kwestia kodowania. Tylko jak? Gdzieś w 5E trzeba by pogrzebać.
                      Pozdrawiam
                      Marcin

                      Komentarz


                      • No niestety, ale mam fix termin na koniec września. Combi DSG i Columbus wydłużają podobno czas oczekiwania.
                        Moja RS Combi

                        Komentarz


                        • DSG to świetnia rzecz - ja nie wracam już nigdy do manuala; warto.

                          Columbusa sobie odpuściłem - Bolero w zupełności wystarczy; do nawigacji używam smartfona i Naviexperta - mam zawsze aktualne mapy (zagranicą bazowałem na Sygic - też dobrze się sprawdził

                          Komentarz


                          • Wracając do kamery ja dolozylem jeszcze mailowo. Obejrzałem video w necie i mnie taka jakoś w zupełności wystarcza. Gdzieś musi być różnica w stosunku do Audi. Moim zdaniem lepiej jeździć nowym autem z 4 letnia gwarancja, jak kupić Audi, które ma 150.000 i 4 lata.
                            Moja RS Combi

                            Komentarz


                            • Hubee,

                              no nie wiem.

                              Audi 4 lata to jeszcze rok gwarancji (często) - więc masz rok spokoju (jak dobrze kupisz), a pozatym jak zamieniać RS to tylko na A6 - a to już inna liga

                              Mi coraz bardziej brakuje Head-upa, adaptacyjnego zawieszenia - no i 4x4 .....

                              Ale faktycznie sam wziąłem RSa jak porównywałem z A4 czy Passatem

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Hubee
                                No niestety, ale mam fix termin na koniec września. Combi DSG i Columbus wydłużają podobno czas oczekiwania.
                                Mówią co chcą, opowiadają bzdury.
                                Ja też zamówiłem Columbusa, DSG, Canton itp. Bryka miała być na połowę sierpnia, a przyjechała prawie dwa miesiące wcześniej.
                                U mnie mówili, że tak długo muszę czekać, bo to benzyna.
                                W efekcie było szybciej niż disel

                                Gratuluje wyboru i życzę przyjemności z jazdy.

                                Poza tym kamerka spełnia swoje zadanie w 100%. Jakość nie full HD, ale jest dobrze. Mimo, że linie nie ruchome pozwalają wyczuć odległość od przeszkody.
                                Pozdrawiam

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Sebastian75
                                  Zaczynają mnie męczyć te ograniczenia. RS będzie trzeba kiedyś zmienić, ale na coś wyżej pozycjonowanego niż Skoda
                                  Widzę tylko jedną opcję..... S3 sportback 2.0TSI 300KM, 4x4, DSG z paroma bajerami i ... mamy dwa RS`y
                                  Tak czy siak, ja za rok będę właśnie w to celował
                                  "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                                  Komentarz


                                  • To nie lepsze?

                                    Nowe Audi RS 3 Sportback | Wrzuć Luz | Portal Motoryzacyjny

                                    Komentarz


                                    • ten artykuł to pisał chyba jakiś ignorant techniczny - tyle razy wspomina o sile ciągu, że zacząłem szukać na zdjęciach dyszy wylotowej silnika odrzutowego Moc już mu nie wystarczała?

                                      Komentarz


                                      • Czy się nada?

                                        1. Link
                                        2. Link

                                        Lampka wygląda znajomo. Jakimi kablami sygnał z kamery wchodzi do Columba?

                                        Komentarz


                                        • A nie lepiej zapodać oryginalną????
                                          Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie klamka jest już ta "duża" i nie trzeba kombinować z jakimiś chinolami.
                                          Pozdrawiam
                                          Marcin

                                          Komentarz


                                          • Enriquez, rocznik 2014 więc raczej mała. Jak to poznać? Oooo, jaką masz szerokość klamki?

                                            Komentarz


                                            • Ja mam taką dużą, jak w Passacie kombi, kamera wchodzi P&P.
                                              Pozdrawiam
                                              Marcin

                                              Komentarz


                                              • namo ta kamerka co podesłałeś podoba mi się bo ma WIfi pytanie jak z jakością i niech ktoś napisze, jak poznać tą klamkę bagażnika czy jest już pod kamerkę czy nie?
                                                Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

                                                Komentarz


                                                • Ja dopadłem ostatnio RSkę kombi z kamerką cofania, nie miałem linijki przy sobie ale zmierzyłem telefonem. Szerokość kamerki jest taka sama co szybka w Galaxy S4, czyli 11 cm.



                                                  Oryginał podobno250 Euro. Można spróbować kupić chińczyka za $20 z wifi i porównać. Tylko jak to podpiąć?

                                                  Komentarz


                                                  • Nasi rosyjscy przyjaciele robią to tak:
                                                    403 — Доступ запрещён

                                                    Ale jak kamera jest wifi, to muszą do niej dać jakiś odbiornik, który się podpina do radia.
                                                    Pozdrawiam
                                                    Marcin

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X