Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kamera Cofania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Marcin08 Zobacz wpis
    Przyszła do mnie kamerka , niestety wyjście idzie na 1 pin.
    Error 404 - Zapodaj.net
    Tak jak na zdjęciu czyli nie będzie tak łatwo?
    Normalny kabel sygnałowy + czerwony do ewentualnego wykorzystania do zasilania.
    Obcinasz 1 wtyczkę i zarabiasz piny do kostki przy radiu i będzie banglać.

    Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

    Komentarz


    • Ok , dzięki za pomoc. Muszę dokupić jeszcze konektory. W ASO to pewnie groszowe sprawy

      Komentarz


      • Zamieszczone przez dzida_ Zobacz wpis
        Normalny kabel sygnałowy + czerwony do ewentualnego wykorzystania do zasilania.
        Obcinasz 1 wtyczkę i zarabiasz piny do kostki przy radiu i będzie banglać.

        Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
        reasumując :
        Obcinam chincza z jednej strony . Dokupuje 2 konektory pod niebieska wtyczkę, ciągnę kable przez próg do klapy. Prąd biorę spod lampy cofania , na koniec koduje i to wszystko?

        Komentarz




        • Zamieszczone przez Marcin08 Zobacz wpis

          reasumując :
          Obcinam chincza z jednej strony . Dokupuje 2 konektory pod niebieska wtyczkę, ciągnę kable przez próg do klapy. Prąd biorę spod lampy cofania , na koniec koduje i to wszystko?
          Tak.
          Konektory pod kable z wtyczki - nie pod czerwony...

          Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka


          Ostatnio edytowany przez dzida_; 46192.

          Komentarz


          • Czy potrzebowałeś filtr przeciwzakłóceniowy?

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Marcin08 Zobacz wpis
              Czy potrzebowałeś filtr przeciwzakłóceniowy?
              Ja? Nie.
              Zasilanie dałem przez przekaźnik i po zapłonie

              Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

              Komentarz


              • Plus pod Lampe cofania to słaby pomysł. Na postoju kamera działa a po odpalanie pojawia się czarny ekran . Czy gniazdo zapalniczki w bagażniku zostaje uspane po jakimś czasie od wyjęcia kluczyka/ zamknieciu drzwi?

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Marcin08 Zobacz wpis
                  Plus pod Lampe cofania to słaby pomysł. Na postoju kamera działa a po odpalanie pojawia się czarny ekran . Czy gniazdo zapalniczki w bagażniku zostaje uspane po jakimś czasie od wyjęcia kluczyka/ zamknieciu drzwi?
                  Ja znalazłem plus po zapłonie we wtyczce przy silniku wycieraczki tylnej i dałem go przez przekaźnik

                  Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez dzida_ Zobacz wpis
                    Ja znalazłem plus po zapłonie we wtyczce przy silniku wycieraczki tylnej i dałem go przez przekaźnik

                    Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
                    Cały czas czytałem Twoje poprzednie posty i myślałem że pod silnik /skrzynkę bezpieczników podlaczyles a nie przez silnik wycieraczki tylnej. Konieczny jest przekaźnik?

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Marcin08 Zobacz wpis

                      Cały czas czytałem Twoje poprzednie posty i myślałem że pod silnik /skrzynkę bezpieczników podlaczyles a nie przez silnik wycieraczki tylnej. Konieczny jest przekaźnik?
                      Nie, ale miałem i dałem...

                      Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

                      Komentarz


                      • Dzięki jeszcze raz za pomoc, wszystko działa.
                        Spodziewalem się duzo gorszej jakości.
                        Zapodaj.net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Marcin08 Zobacz wpis
                          Dzięki jeszcze raz za pomoc, wszystko działa.
                          Spodziewalem się duzo gorszej jakości.
                          Zapodaj.net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!
                          Normalna dla wersji LOW. Teściową od psa odróżnisz ?

                          Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez dzida_ Zobacz wpis
                            Normalna dla wersji LOW. Teściową od psa odróżnisz ?

                            Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
                            Bez problemu fakt normalna bo widziałem fabryczne w różnych samochodach podobnych rocznikowo to zdarzyła się jakość Pegasusa albo atari

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Marcin08 Zobacz wpis

                              Bez problemu fakt normalna bo widziałem fabryczne w różnych samochodach podobnych rocznikowo to zdarzyła się jakość Pegasusa albo atari
                              Ja mam u siebie chińczyka, a ostatnio jechałem nową corolla, to ten chińczyk to jest full HD, a ta corolla to ma chyba 240p ​​​​​​
                              Dodatkowo w chińczyku linie skretne, rybie oko, a tam nic się nie rusza i płasko. W nocy ciemno i tylko piksele latają jak szalone.

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez dagetto Zobacz wpis

                                Ja mam u siebie chińczyka, a ostatnio jechałem nową corolla, to ten chińczyk to jest full HD, a ta corolla to ma chyba 240p ​​​​​​
                                Dodatkowo w chińczyku linie skretne, rybie oko, a tam nic się nie rusza i płasko. W nocy ciemno i tylko piksele latają jak szalone.
                                Chyba w nissanie qaskai czy jak to się poprawnie pisze widziałem taka oryginalna kamerę co prawie nic nie widać.

                                Komentarz


                                • Panowie podpowiedździe kto ogarnie temat montażu kamery na podkarpaciu?? Jakoś sam nie mam siły i czasu się za to zabierać
                                  Octavia Combi Style 1.8 TSI DSG - beż cappucino + amazing + sunset + pakiet chrom + srebrne relingi

                                  Komentarz


                                  • Cześć,
                                    ogarniam temat montażu kamery w Gdańsku.
                                    Kamera z liniami skrętnymi, bardzo dobrze współpracuje z czujnikami parkowania.
                                    Sama jakość obrazu kamery jest bardzo dobra, osoby którym zakładałem same były bardzo zdziwione.
                                    Kamerka znajduje się w klamce bagażnika, więc wymieniana jest cała klamka.
                                    Z racji tego, że kamerki zamawiam zwykle od naszych kolegów z zagranicy (są to te same kamerki które wstawiane są w warsztatach) to trzeba chwilę poczekać na dostawę.
                                    Sam montaż to około 3h, wraz z poprowadzeniem kabli, montażem wiązki i całą reszta

                                    Pozdrawiam!

                                    Komentarz


                                    • Witam ile kosztuje montaż kamerki u Ciebie cena całkowita. Pozdrawiam

                                      Komentarz


                                      • Mariusz III masz sprawdzone kamerki to podaj link, ewentualnie na PW

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez jasiek2905 Zobacz wpis
                                          Mariusz III masz sprawdzone kamerki to podaj link, ewentualnie na PW
                                          Podpinam się do pytania
                                          Moja nowa pasja

                                          Były posiadacz O1FL

                                          Były posiadacz 6Nki

                                          Komentarz


                                          • Odgrzeję trochę temat .
                                            Kolega Marcin08 napisał że + z lampy cofania to zły pomysł. Ja się absolutnie z tym nie zgadzam. U siebie właśnie tak podłączyłem i działa wszystko perfekcyjnie. Jedynie czego nie wolno zrobić to podłączyć bezpośrednio z lampy. Między kablem z lampy a kablem zasilającym do kamery trzeba wstawić dławik z jednej dildy i kondensatora aby "wygładzić" pulsowanie zasilania po odpaleniu silnika. Coś takiego.
                                            dlawik.jpg
                                            Załączone pliki
                                            KOMAND

                                            Komentarz


                                            • Cześć,
                                              Oferujemy montaż kamery cofania z dynamicznymi liniami plug&play.
                                              -Linie skrętne działają bezpośrednio po montażu
                                              -Kamerka dopasowana wraz z klamką bagażnika
                                              -Brak ingerencji we wiązki elektryczne zamontowane w samochodzie.
                                              -W większości przypadku brak konieczności kodowania
                                              -Montaż w 2-2,5h
                                              -Możliwość montażu również u klienta
                                              --
                                              Cena: koszt kamery + montażu to 1000 zł.

                                              Mieszkasz daleko od Gdańska? Istnieje możliwość zakupu samej kamerki i pomoc zdalna - koszt to 600 zł. W ramach tej ceny otrzymasz:
                                              - Kamerę
                                              - Wiązki
                                              - Klucze do demontażu radia
                                              - Możliwość zdalnej pomocy.

                                              * Zapraszamy *​
                                              mail: [email protected]

                                              Komentarz

                                              POWRÓT NA GÓRĘ
                                              Pracuję...
                                              X